Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trial2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
642 hozzászólás a témában

#261
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Nem mûxik. Szervernek mondjuk az "All" opciót nyomtam be, mert magyart sehol sem találtam, de ha mindet nézi, akkor ez sem lehet gond elvileg.

#262
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
most nezd meg...   kulonben jol adtad meg a portot?  irc.extra.hu es 6667-es port...

#263
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Hát nekem ez az irc.extra.hu nemigazán jön be...

#264
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
az en picikem egy Mali Python narancssarga villa, narancs-fekete Continental Explorer Pro elol, hatul Kenda Kinetics (Bike+) hatul, mostmar nincs valtom :) CPI 2-es hajto kar egy szar ideiglenes rock-ringgel,sarga wellgo pedal, nyereg nincs... elol alivio,hatul Deore '02.. roviden ennyi...  a North Shore az a colopos ja.. kulonben indult aztan ma valaki? lattam meg,h mennek trialosok rajta,de nem vartam vegig,elmentem...

#265
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Jaa dereng valami (frugo :)) )
AMIKOR AZT A KIÁLLÁSOS CAN-CAN-T CSINÁLTA AZT LÁTTAM !!!
Neked milyen bikeod is van ???
A north shore az a cölöpös cucc volt ???

#266
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
Balage,hiszen kint voltal.. :) Pentek-Szombat: Toth Geri (mint egyetlen elites Ardon kivul) megprobalja megmutatni ki is a kiraly,uh folugrik mindenre,amire csak lehet,majd leesik,de masodszorra virul az arca :) mindenki gratulal neki (mondjuk nem is volt rossz) aztan mivel senki mas nem tudja atrakni a labat a vazon kialas kozben, azt is bemutatja.. mondanom sem kell :) 2x.. sebaj, ujabb gratulaciok.. :P Vasarnap: verseny! kirr.. Toth Geri bejelenti: faj a keze.. de elindult.. jajj de kedves... es bator is  :P elrontja a szekciokat.. sebaj.. leesik.. sebaj na de kb 10x ??? minden szekciorol lepotyogott... megcsinalhatta volna normalisan,de nem! na mindegy nem fikazom,de egy picit odafigyelhetne magara,h mit csinalna meg egy normalis (!) ember.. mondjuk latszik rajta,h mar megszokta az eseseket..  ;D

#267
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Miért szívott a Tóth Geri ???
Greg megbánta, hogy nem indult simán lenyomta volna hobbyba a pályát !!!
Na de majdd máskor !!

Ha behúzod a váltód (kiszedsz egy-két szemet akkor nem üti le a láncvillát vagy a biztonság kedvéért hagyjam rajta jóó ez hülye kérdés volt ha a vázról lehúzod a festéket akkor mivel "javítsd" ki ??(körömlakk)

#268
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

Én is szívtam a vonalon kívüli lábletétellel, pedig csak a sarkam lógott ki!

KMT:Gyõrben csak 3 szekció volt igaz 3 körrel! Az könnyebnek tûnt ezután. Ott ha mind a 3 szekcót le5ölted akkor nem mehettél tovább. Az azért volt gáz, igaz ott 44en indultunk.

#269
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
nahali! eleg gaz volt a mai verseny is... ArdoTom egy picit elszamolta magat... Ors 5. lett Ausztriaban, itt meg az elso korben majd mindegyik szekciot 5-olte... kicsit gaaaaz... na sebaj... azert szep volt.. szerencsetlen Toth Geri szivott a legtobbet... tegnap utan alig birom megfogni a kormanyt annyira faj a tenyerem... basszus... kulonben meg gyertek irc-re!!!

#270
KMT

KMT

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Június 22 Debrecen. Én nem tudok menni.
A sportszigeten én csak sekee-t ismertem föl, na mind1.
Amúgy gyõr v. ez volt nehezebb, sekee? Az a meridás Viktor itt 7, gyõrben 0 hibaponttal ment!?!
A szalagos lábletétel tényleg szar volt.
Az a rohadt 3-as szekció nagyon nehéz volt nekem..
Most akkor ki volt ott és ki indult és hány hibapontotok lett?? nekem 36

#271
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Yoshida:
Igen, fekete a villám !!!
Szerintem engem láttál volt egy csomó Mali-s(fõleg mambás )ezen meglepõdtem de a legtöbb az a Magellanos volt !!!
Greg végül is nem indult :((
Na de majdd Gyõrben :)
Elég dúrva volt a haladó pálya valaki reklamált is a big rönknél, hogy oda lehetetlenség felmenni milyet trükközött mát fúú a nevét nem tom de szép volt !!!
Na mikor is van az a Gyõri cucc ??


#272
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Na fel is ébredtem... Sztem' jó volt az egész, kár, hogy az idõ eleinte gáz volt, de du.ra faja lett. Az elitrõl kár, hogy lemaradtam, érdekelt volna... Viszont a vonatozás, az kész volt:) Legalább 3 jegyellenõrrel voltak afférjaink ;D Remélem Debrecenbe autóval tudunk menni, apropó mikoris?
Mircet asszem vágom, majd rápróbálok egyszer este.

#273
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
nem tud v.ki jo kis lancfeszitot, ami konnyu,es nem tolja,hanem huzza a lancot? ha lattatok v.hol akkor szoljatok please

#274
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Ja, és nem csodálkozni, ha nincs ott senki, én 20:00-kor szoktam felmenni a netre.

#275
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Balage

Na akkor irc.

www.mirc.com innen le lehet tölteni egy mircet.
Ha megvan és elindult, nekem a második ikon, egyébként options menü: itt irc serversnél legyen ircNET, és elvileg alul a listában van egy budapesti. Azt ki kell választani, és megpróbálni connectálni.
Ha nem akar bemenni, javaslom az add gombbal egy új létrehozását. Description mind1, server: irc.extra.hu, a port meg mondjuk 6667 nekem most ezzel megy. Aztán ha sikerült bejutni egy serverre, akkor a 3.-ik ikon a channels. Oda beírod hogy #biketrial; vagy #biketrials.hu, és már be is léptél a chat szobába. Ennyi.

#276
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!


Hát bocs, hogy a fórumosokkal nem sokat beszéltem.  ::) Bocs de rengeteg ismerõs volt, lépten nyomon belebotlottam valakibe! Gregoryval, Balagevel és Lordl találkoztam!

Amúgy mindenki Sekee-t Sekii-nek  meg ilyensmiknek ejtik! Én speciel a Szeki-t szeretem! Igazából általános iskola 1 oszályától így becéznek, csak hát kicsit angolosítani akartam!

Amúgy tényleg nagyon jó volt, a mi nap, remélem Debrecenben is találkozunk!

#277
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Balage: Ja várj, most esik le Mali python. Fekete villád van?

Ja és volt a szervezésben egy pici bibi, asszem a szalagon kívüli lábletétellel kapcsolatban, az egyik bírónál 1, a másiknál 5 hibát ért.

#278
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Hi! Szerintem jó volt a verseny, nézõként is. Rájöttem, hogy idén még biztos nem indulok hobbiban, majd jövõre. :)

Meg ma kettõt ugrottam pedálból és megint elkezdett fájni a csuklóm, hál istennek el is múlt egybõl, inkább pihentetem tovább...

Én láttam Sekee-t is. (hogy kell ejteni a neved?)ú

Balage: milyen brinyóval voltál?

Én csak egy tárcsás gépet láttam a hobbyban, de az caprine vázas volt.

#279
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Szerintem királly volt a sziget vélemények, tapasztalatok :@*))
Ide alám >

#280
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
jujj eleg gaz volt ma..  :o huhh qrva faradt vagyok.. vegulis csak Yoshidaval talalkoztam,azaz meg lattam par sracot... asszem Balage volt az es Greg,de aztan mindig elhuztak,uh nem mentem oda hozzajuk.. sebaj,azert jo volt... mindenesetre qrvara faj a kezem.. :) es a valtomat is letortem :) de rajottem,h mivel nem indulok versenyen,nem is rakok fol valtot,csak egy pici muanyag,vagy karbon feszitot, bar igy sem esik le a lancom... szoval meg konnyebb a gep  ;D na jo megyek aludni :)