Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trial2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
642 hozzászólás a témában

#281
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Basszus már megint szívtam az elõzõ belsõm fél hónapig bírta ez 1NAPIG !!!!!
jÓTANÁCS AMIKOR DFEKTED VAN ÉS AMIKOR KIVESZED A TÜSKÉT AKKOR NÉZDD MEG BIZTOS NEM MARADT -E BENNE SEMMI !!!
sZERINTEM EZ LEHETETT A GÁÁZ !!
NA MIND1
MEGVESZEM AZ A.G.HUTCHINSONJÁT
EZEKET MEG BERAGASZTATOM ÉS KÉSZ NEM ???


Balage

#282
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Ha láttok holnap egy 4-es szürke Golfot, rajta két gyönyörû Triálgép(fehér 2k1, sárga Python), akkor minket láttok Balage-veé!!! =)


#283
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
LordAndrew: ha van mIRC-ed akkor beirod:  /server irc.extra.hu   majd mikor irogat ezt-azt:  /join #biketrials.hu, avagy #biketrial  ahova jonni akarsz...

#284
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
De mondom olcsóbb nem volt Hajdu az elég gagyi bolt !!



Balage

#285
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
De mondom, hogy a semperit csak végszükség esetére van most hátul Hutchinson van !!! :)


Balage

#286
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
szoval... duplabelso kiraly,de nehez! es Balage: 800 ft, csak arra joo???? bahh.. en 300 ft-ert szoktam venni... Kendat,es full jo 2.35-re.. amugy az a felveveses dolog csak pl tv-kre vagy kereskedelmi dolgokra vonatkozik....

#287
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
bocs, Greg:)

#288
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Hû, Gerg, ha az összejön, én a gatyám is rááldoznám, csak hogy azok nekem is meglegyenek!

#289
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Ha van mircem, hogyan tudok felmenni a biketrials csatornára? Ezt a duplabelsõt kipróbálom, met két napos belsõn 4 folt nem faja... A sziget.hu-n azt írják, hogy felvételkészítés csak írásos engedéllyel?! Ja és akkor most holnap elmaradhat az egész triálverseny, mert hogy Örsék nem érkeznek meg?

#290
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Ti hoztok valami digitalizáló eszközt! Én digi gépet viszek amivel 7* 30 másodpercet trögzíteni is lehet!!!!


#291
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Hallod már késõ vettünk a Greg-el egy-egy Hutchinson-t 2.35-2.5ig jó belsõt és elég durva a színe (foszöld)de nem látszik és elég masszívnak néz ki !!!
1990Ft._volt
Ti hoztok a szigetre pótbelsõt vettem egyet (semperit 800Ft._volt)arra jóó ha jövök és ne a felnin guruljak defekt esetén haz :)
Akkor ti milyen dolgokat hoztok ??


Balage

#292
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Amúgy visszatérve a belsõs témához. Sokak állítják, hogy a 1600-2000 Ft-oa DH belsõ a nyerõ, de inkább én is maradok az olcsó verziónál. Ami nagyon hasznos lehet, és érdemes kipróbálni, hogy lukas belsõbõl kivágjátok a szelepet, átvágjátok keresztbe, azt is belegyûritek a külsõ alá, és arra jön a rendes belsõ.
Olyat is hallottam, hogy valaki szétkopott külsõrõl levágta a bütyköket, és azt rakta be rendes külsõ alá...
Télleg, egyébként hasznos!

Na, csõ! Akkor holnap!

#293
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Na akkor találka a Gócban
Na megyek buvcsizni :) mert holnapra kell az erõ !!!


Balage

#294
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
a legjobbak az elitek.. kozuluk a 2 legjobb Ors, es B.Peti... akik meg nagyon jok a Bp-i eliteken kivul azok az Egri sracok sz.tem,bar nem elitesek,de nemsokara ott lesznek ok is figyeljetek meg :)

#295
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Zsír! Akkor találka a Bee-nél!
Szerintem a Fórumosok, akik mán felismerték egymász, tömörüljenek egy csoportba, és akkor a többiek, már kapásból ehhez a "góc" ponthoz tudnak jönni.
Rajtam egy kék sárga Cratoni lesz, tépett fekete lábszárvédõ (olyan mint  aGriphus), kék Arena póló, és a kék polarx-em, az elején és az alján Etnies matricával. És egy sima piros háti tatyó. Ja, és KILÓMÉTERÓRA..!! ;D ;D ;D ;D

#296
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
hee! emberek gyertek a #biketrial  vagy a #biketrials.hu csatornara!!!

#297
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Halljátok tom ez hülye kérdés de ti kit tarotok Hazánk legjobb trialosának vagy van egy elit mezõny és annyi ???


Balage

#298
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
nekem azt mondtak,h rossz ido eseten is megtartjak.. bar nagy valoszinuseggel halasztas lesz,mert az Orsek holnap erkeznek haza Osztrakbol,es nem hiszem,h odaernenek,es nem is lenne kedvuk,szoval nemtom,minenesetre ha elhalaztjak az elitet,akkor lehet,h mindet vasarnapra nyomnak at....

#299
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Naaa nem vagyük el a kedvet a többiektõl :) Greg-nek ez lenne az elsõ versenye és a pályát látván lehet visszalép !!! :(
Ha esik halasztanak ???


Balage

#300
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
jah, lattam a trial-palyakat es.. :)) huhh.. szoval a Jozsi,aki osszerakta mondta,h o a halado szekciokat lenullazta,de a hobbit nem :) a hobbit Ardo csinalta,es mondta,h kemenyek a mai fiatalok :) uh gatya fel :) van egy resz,ahol sztem pedalbol vegig kell ugralgatni keresztbe rakott vekony fakon, de talan tengelytavval is sikerulhet,de eleg huzos... sok sikert mindenkinek!