Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

TRIal3

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
728 hozzászólás a témában

#721
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
És szerintetek elsõ külsõnek mit érdemes venni?

Sokan használnak piros Michelin-t, ami 2.1-es és még a drótperemes verziója is elég drága, meg szerintem nehéz is. Szóval annak ellenére, hogy sokan aranyozzák, szerintem én nem fogok olyat venni... Vélemény? Tapasztalat?

#722
pesta

pesta

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Ez igy van; Elgato rulezzz

#723
DeChris

DeChris

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
most is az....

ElGato 4ever :))

üdv: DeChris

#724
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Ja, az IRC-re érdemes befizetni, bár drága, de elég frankó. Én is olyat használok, csak egy DH belsõ kéne, mert a 450 Forintos Kenda "lufit" elég gyakran verem szét. Sokan azt mondják, hogy az El Gato a legjobb hátsó külsõ trialra. Asszem Örsék is mind azt használnak. Legalább is régen még az volt tuti.


#725
pesta

pesta

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Bashguard:szerintem nem kell bashguard, mert nagyon nehez; magambol kiindulva, en nem hasznalnam ki..

Maxxis:izles kerdese szerintem. en regen conti verticalt hasznaltam maxxis 2,7es DH belsovel, abban kb 1,8-2 bar volt, 1 ev alatt 1x volt defektem.
Most IRCElgato+Hutchinson latex DH belsovel(szep zold) elmegy 1,5el is; defekt=0;

#726
TrialTom

TrialTom

    vendég

  • fórumtag
  • 236 hozzászólás
Király!
Makón Skatepark épül!   Mi meg újra megkapjuk a csarnokot (triál, flatland), délután megyünk is raklapokat szerezni.

Meg jó a Maxxis Highroller hátra DH belsõvel, mennyire használjam alacsony nyomással szerintetek?

#727
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
Könnyítettem a karbonnyereg csövén. Most már 80g alatt van alu csõvel. Ha valakinek kell hívjon 06-70-250-4122.

#728
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Á!
én vagyok az elsõ! Király! =)
NA! akkor vélenmyényeket továbbra is vároma  bashguardal kapcsoltban!!!!
Mert lehet holna viszem csináltatni!!!!


#729
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
...folyt.köv...