Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

TRIal3

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
728 hozzászólás a témában

#681
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
Az FSA Power Pro, az ISIS-es, vagy negyzetes? lattam pl a Cserny-ben 12e-ert es ez 3 tanyerral,uh meg lejon belole, gondoltam megveszem,mert a mostani gaz.. jameg monoblock... a Truvativ negyszog-alaku-ja megeri? 2.5e sztem nem gaz, iparis, teljesen jo kidolgozasu... jaes olcso ;) szoval mit erdemes,ha negyszoges, es mit,ha ISIS-es a kar? na az FSA Prodigy DH-t hanyagoljatok :) nincs annyi lem :)

#682
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
Mikor lesz a most elhalasztott verseny bepótlása ??? ??? ???

#683
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Aki teheti, és szeretné, hogy a magyar triálosokat többen megismerjék a világon, kérjük szavazzon a Magyar Triálos oldalra a BikeTrials.com Top Sites kategóriájában! Az alábbi linkre kattintva csak válassz ki egy pontszámot 1-10-ig (minél több, annál nagyobbat segítesz!), és okézd le. 5 mp, de sokat ér!

http://www.biketrial...rate.cgi?id=239

Szavazni naponta egyszer lehet, egyelõre az ötödik helyet foglaljuk el a listán! Minden szavazatot köszönünk,
BikeTrials Hungary

#684
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
Nem kell véletlenül Karbon merevítõ? Semmi súly 0,8 mm nyúlás Magurával. Ára 2500 Ft. Ha érdekel írj mailt dhrbikes@hotmail.com

#685
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
:) na joo.. csakamr annyi kompromisszum van a bringan,amire azt mondtam,h ne azon muljon...mindegy, veszek konnyu belsot,meg kiszedem a duplabelsomet  ;)  meggyoztel  ;D

#686
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
FAX TUDJA, DE SZERINTEM EZEN NE MÚLJON!!!!
DE megveheted a karbont is 10000ért!!!
Az tutti könnyû!!! =)


#687
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
es milyen nehez?

#688
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Én ezt a várba vettem, és tutti van nekik még!! Ja és csak ügye 2e HUF


#689
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
az lesz :) eldontottem csak kell szereznem egy jol kinezo, jo eros merevitot :))

#690
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
JA!
Ez csak a konsolt fogja!!!! A bakokat nem igazán kell szerintem megfogni!!!
DE ha meg akarod fogatni akkor egy gyári magura merevítót rakj rá, és a szabad oldalt ois fog oda csavarral!!!
Tépd meg jó azokat a csavarokat és nagyon tutti!
Én azt ajánlom, hogy rakj a konzolra és a bakra is eggyet!!!(de ez már nagyon dúrva)



#691
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
lESZ VASÁRNAP, DE MÉG NEM TUDOM, HOGY MIKOR!! (A momNÁL)


#692
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
Gregory: varjal, tehat az csak a konzolokat fogja, de akkor mi tartja meg felul a magyurat,ugy h ne nyiljon ki? csak a bak van ott? mer igazabol akkor nem er semmit a merevito... olyan kene,ami a konzolt es a baknal is tartja a feket...  :-/

#693
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
csao! valaki tudja e hogy mostanában lesz e triál verseny valahol?

#694
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Szvsz kezdésnek elég jó! Hobby kategóriában nem is kll több MÉG EGYENLÕRE! ;) ;) :D

#695
chrow

chrow

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
hatson pattogni mar 17-et tudok(1.7-es gumival ;)) pedalbol ugrani 3-4-et. es 55 centit bunnyízom? 55 centi az jo trialban?

#696
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
OFFF/
Szinte ingyen adhatok egy 22es kistányért, így megoldódik a problémád! (truvativ, 4karos) ;)

#697
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
A gyûrûzés engem is érdekelne! Most van egy új SC-m és szeretném óvni!
Na még vmi! Egyszer leesett a láncom és bement a tányér és a rockring közé és így széttoszódott néhány láncszem. Mit csináljak, hogy máskor ne nyomodjon szét?

#698
TrialTom

TrialTom

    vendég

  • fórumtag
  • 236 hozzászólás
Írjátok már le lécci mégegyszer a silrnt gyûrûzést!!!

#699
DeChris

DeChris

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
szerintem ne akarj azonnal vásárolni....ez a veszte mindenkinek....aki azonnal akar, azt vágják át a legkönnyebben, mivel még nem nagyon nézett szét a piacon.

nézd meg, lkérdezd meg telefonon mi hol mennyi, aztán dönts, a saját ötleteid, és elvárásaid szerint.

kár lenne itt most egyetlen márkát is kijelölni, hogy az a legjobb, mert talán mégse, bvagy mégiscsak de......
szóval inkább nézd meg a kesztyûket, és dönts.

(én a legutóbb egy troy lee design kesztyût akartam venni, sõt még akarok is, de egy picit még gyüjtögetni kell rá....)

üdv: DeChris

#700
belga

belga

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Üdv Mindenkinek!
Kesztyût keresek trialhoz,tudnátok valamit ajánlani?Mondjuk 5000HUFért,vaagy ennyiért nem kapok semmit?ha tudtok minnél hamarabb válaszoljatok lécci,holnap szeretnék 1et beújítani.ELÕRE IS KÖSZ.
tisztelettel.
belga