Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#1621
Banshee norbs

Banshee norbs

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Hi,

A mostani CRC-t ugyan kihagyom de Február 12én rendelnék....többen arra kértek h 10.e után rendeljek mert általában akkor kapnak az emberek fizetést...szval akit érdekel akkor welcome
Wha daurs meddle we me?

#1622
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hát akkor legyen gyõr és akkor arn-nak is jó.
mennyi hiányzik még így?

#1623
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

nekem mindegy. ha akarjátok lebonyolítom a rendelést pöstre, viszont akkor elõre kell tõkét küldeni a számlámra.


en gyori vagyok :) azert kerdem, hogy hova fog menni a csomag?

#1624
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

nekem mindegy. ha akarjátok lebonyolítom a rendelést pöstre, viszont akkor elõre kell tõkét küldeni a számlámra.


Rendelhetjük Gyõrbe is, én amúgy is járok pesten heti max kétheti rendszerességgel, plusz költséget nem jelent!

#1625
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nekem mindegy. ha akarjátok lebonyolítom a rendelést pöstre, viszont akkor elõre kell tõkét küldeni a számlámra.

#1626
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

akkor eddig kb 77fontnál vagyunk
még a fele hiányzik


pestre rendeltek?

#1627
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
lehet nem pont ide illik, de hátha érdekel valakit:
febr 19 én megyek Linz-Passau környékére (osztrák oldalra)... ha kell valakinek valami onnan, szóljon...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1628
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
akkor eddig kb 77fontnál vagyunk
még a fele hiányzik

#1629
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
gondolkoztam mi lenne megfelelõ, egyenlõre telót nem veszek, egészen másba fektetek, ettõl még egy jó 50 fontnyi rendelés lenne, ha együtt kiadja akkor akármikor mehet a rendelés!

#1630
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

mikor, mennyit?
nekem csak minimál 5font értékû cucc lenne.


nekem 22font, de Dave-nek soksok, ingyen lenne a szállítás. De majd Õ jön, és megmondja jól.

#1631
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

Én akarnék. +Dave is, ha elmegy a telója.


mikor, mennyit?
nekem csak minimál 5font értékû cucc lenne.

#1632
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Szerintem hívd fel a bankod callcenterét, éjjel-nappal vannak általában, nagyon szívesen fognak segíteni.

Köszi a választ!
170 font értékben rendeltem. Annyit nem romlott, sõt erõsödött is, megnéztem az akkori árfolyamokat.
A jogcím kód 220, a megjegyzésben pedig Chain...Limited szerepel.
Meg lehet valahol nézni hogy ez a 220 jogcím mit takar?



#1633
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás

Ha 1000 font körüli értékben rendeltél, akkor lehet, hogy annyit romlott a forint a zárolás és beterhelés között.
Nézd meg netbank-ban, hogy milyen jogcímen vett le, meg, hogy megjegyzés rovatban mi szerepel, vagy pedig menj be egy fiókba és kérdezd meg, vagy hívd fel a bank callcenter-ét és ott kérdezd meg, csak úgy poénból nem szoktam levenni pénzt.

Köszi a választ!
170 font értékben rendeltem. Annyit nem romlott, sõt erõsödött is, megnéztem az akkori árfolyamokat.
A jogcím kód 220, a megjegyzésben pedig Chain...Limited szerepel.
Meg lehet valahol nézni hogy ez a 220 jogcím mit takar?
"Ride today, heal tomorrow"

#1634
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
tudna vki olyanban segiteni - hogy egy speci cipot elkuldenek a webshopbol angol cimre (utalom ezert a specit, hogy nem szallitanak kulfoldre), es onnan elkuldeni magyarorszagra vmi olcso metodussal? :)

#1635
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

CRC-rõl rendel valaki mostanában?


Én akarnék. +Dave is, ha elmegy a telója.

#1636
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Ha 1000 font körüli értékben rendeltél, akkor lehet, hogy annyit romlott a forint a zárolás és beterhelés között.
Nézd meg netbank-ban, hogy milyen jogcímen vett le, meg, hogy megjegyzés rovatban mi szerepel, vagy pedig menj be egy fiókba és kérdezd meg, vagy hívd fel a bank callcenter-ét és ott kérdezd meg, csak úgy poénból nem szoktam levenni pénzt.

De várjál, mert az utalási költséget már akkor levette külön(4000Ft). Most meg megint külön levett 3890-et. Ez idegesít, hogy hogy lehetett levenni, ha nem egyeztem bele. Nem is értem...



#1637
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
CRC-rõl rendel valaki mostanában?

#1638
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
De várjál, mert az utalási költséget már akkor levette külön(4000Ft). Most meg megint külön levett 3890-et. Ez idegesít, hogy hogy lehetett levenni, ha nem egyeztem bele. Nem is értem...
"Ride today, heal tomorrow"

#1639
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Ha külön tételként szerepel, akkor ha nem kártyával/paypal-al fizettél, hanem utaltál, akkor annak nem kevés költsége van, 20 dollár körül ilyen kis pénzeknél, szóval valszeg az.
Azért azt nem csinálhatja meg(fizikailag nem képes rá), hogy random levesz a számládról pénzt :)

Srácok az milyen már, hogy a tudtom nélkül levontak tõlem 3890Ft-ot CRC-nek, de hogy mire azt nem tudom. Meg azt sem tudom, hogy ez hogy történhetett mert én nem utaltam az biztos. Most mit csináljak írjak CRC-nek, hogy ez most mi volt? A csomagot 20-án adták fel és 24-én történt a levonás. Az összeget pontosan elutaltam, sõt még tartoznak is nekem, mert egy olcsóbb markolatot rendeltem mivel épp nem volt amilyen kellett volna.



#1640
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Köszi karfi, ez is segítség volt. ;)