Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#1401
zsolesz777

zsolesz777

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
Oksa!Köszi!Várom a privit és azonnal utalok!

#1402
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Sziasztok! Leadtam a rendelést az imént a CRC-nek. Mindenkinek köszönöm aki megtisztelt a bizalmával. Aki priviben elküldte, hogy mit kér, annak jön a cucc, név szerint: Zsolesz777, badar, kutya, dpe8, Grande, Kisherceg, Marton.
Nekem ök küldtek privit és meg is rendeltem mindent, nem volt semmibõl hiány. Szállítási díj nem lesz, a paypal árfolyamot és vele együtt az utalandó összeget a bankszámla számommal küldöm mindenkinek priviben. Amint megjött át lehet venni, az esti órákban a nyugati környékén. de majd ezt is.
Üdv: Mókus
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#1403
matej84

matej84

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás

Sziasztok!
Köszi a leveleket, meg fogok rendelni mindent. már meg is tettem volna, csak közben az otp lecserélte a kártyám, mert lejárt. Ezért a paypalt is meg kellett frissítenem. Ezzel éri meg rendelnem, mert az otp indokolatlanul sokat elkér a sima átutalásnál. Egy pici türelmet kérek tõletek, és amint megvan a paypal frissítés már kattintok is. Bocs a kis malõrért! Üdv: Mókus


Halihó!
Csak érdeklõdöm, hogy a rendeléssel lesz valami vagy kútba fulladt?
Üdv: Matej

#1404
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Nekem elég volt fax-on elküldeni a kinyomtatott "számlát". Fizetni pedig akkor kellett, amikor a postán átvettem a csomagot. Késõbb aztán kaptam egy levelet tõlük, amiben az igazolás volt a vám befizetésérõl.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#1405
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
ha vidéki címre rendeltem egy csomagot, amit levámoltak avval mi a teendõ?
jött egy levél hogy "orcy téren nyitva tartási idõben intézkedni sziveskedjék". be kell menni vagy lehet email, telefon, átutalással is intézni?

#1406
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Már egy páran leírtuk, hogy ne utaljatok, hanem fizessetek paypalal, kártyával (mivel az jó esetben ingyenes), a nemzetközi utalás banktól függetlenül nagyon drága. A legtöbb helyen az adott webshop nem számol fel plusz költséget a kártyával/paypal-al fizetésért.

Sziasztok!
Köszi a leveleket, meg fogok rendelni mindent. már meg is tettem volna, csak közben az otp lecserélte a kártyám, mert lejárt. Ezért a paypalt is meg kellett frissítenem. Ezzel éri meg rendelnem, mert az otp indokolatlanul sokat elkér a sima átutalásnál. Egy pici türelmet kérek tõletek, és amint megvan a paypal frissítés már kattintok is. Bocs a kis malõrért! Üdv: Mókus


Nem az utalás kerül pénzbe (vagyis itt nem is utalsz igazából), ha paypalal fizetsz (mivel ez ingyenes), hanem a bike-comp számol fel érte plusz 5 euro fee-t. De még mindig jobb, mintha utalnád, mivel az ~10USD + x ezrelék.

A szállítás költség magyarba 10euro, a pay pal nak felára van ami +5 euro.



#1407
Big30

Big30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 hozzászólás
A szállítás költség magyarba 10euro, a pay pal nak felára van ami +5 euro.



Paypalon keresztül mennyibe kerül az utalás Bikecomp-ékhoz ha kb 45ezret akarok utalni?



#1408
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Paypalon keresztül mennyibe kerül az utalás Bikecomp-ékhoz ha kb 45ezret akarok utalni?
"Ride today, heal tomorrow"

#1409
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ne izgulj nekem is volt 12 nap a követés során láttam hogy Ausztriában tettek egy nyolcast:) volt egy város ahol 3x járt a végén már csak röhögtem rajtuk.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1410
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Azért kezd elegem lenni a DHL-bõl, 15-én pénteken indult el a csomag a CRC-tõl és még nincs itt...nem sietik el a dolgot.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1411
zsolesz777

zsolesz777

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
hali!ha még ma rendelsz, akkor légyszi rendeld meg mégis a szemüveget, akkor nem bonyolítom a dolgot.belefér még rendelés elõtt?

#1412
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Sziasztok!
Köszi a leveleket, meg fogok rendelni mindent. már meg is tettem volna, csak közben az otp lecserélte a kártyám, mert lejárt. Ezért a paypalt is meg kellett frissítenem. Ezzel éri meg rendelnem, mert az otp indokolatlanul sokat elkér a sima átutalásnál. Egy pici türelmet kérek tõletek, és amint megvan a paypal frissítés már kattintok is. Bocs a kis malõrért! Üdv: Mókus
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#1413
zsolesz777

zsolesz777

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
"Sima kártya is jó és csak ID szám kell mert az minden egyes termék esetében más színnél, méretnél stb"

Dombornyomott kártya kell hozzá ugye?

#1414
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.998 hozzászólás

Hahó, balagedebr lemondta a rendelést. Én rendelek szívesen, paypalom is van.


hahó! nagyon eltûntél. lesz rendelés, vagy nem?

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#1415
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.998 hozzászólás

Hahó, balagedebr lemondta a rendelést. Én rendelek szívesen, paypalom is van. Holnap dél körül adom le a rendelést, addig lehet priviben elküldeni nekem, ha kell nektek valami. Link+szín+méret+darabszám (amennyiben olyan dolog). Költségeket szétdobjuk, utalni kellene az összeget nekem, amint leokéztam, küldöm, hogy mennyi lesz /fõ. Budapesten lehet átvenni a cuccot, postázni nem fogok, ezért elnézést.
Üdv: Mókus


privi ment!

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#1416
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Hahó, balagedebr lemondta a rendelést. Én rendelek szívesen, paypalom is van. Holnap dél körül adom le a rendelést, addig lehet priviben elküldeni nekem, ha kell nektek valami. Link+szín+méret+darabszám (amennyiben olyan dolog). Költségeket szétdobjuk, utalni kellene az összeget nekem, amint leokéztam, küldöm, hogy mennyi lesz /fõ.
Üdv: Mókus

Sima kártya is jó és csak ID szám kell mert az minden egyes termék esetében más színnél, méretnél stb

Mavic Single Track Gloves Summer 2011 | Buy Online | ChainReactionCycles.com
a kék csíkban szerepel az ID alatta a szürke szám az ID szám
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1417
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Hahó, balagedebr lemondta a rendelést. Én rendelek szívesen, paypalom is van. Holnap dél körül adom le a rendelést, addig lehet priviben elküldeni nekem, ha kell nektek valami. Link+szín+méret+darabszám (amennyiben olyan dolog). Költségeket szétdobjuk, utalni kellene az összeget nekem, amint leokéztam, küldöm, hogy mennyi lesz /fõ. Budapesten lehet átvenni a cuccot, postázni nem fogok, ezért elnézést.
Üdv: Mókus
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#1418
badar

badar

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Sziasztok!
Esetleg akad oly vállalkozó kedvû, aki szervez(ne) egy crc-s rendelést?
:)

#1419
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Hát biztos jó okuk volt rá, hogy most már így küldjék. GLS ügyfélszolgálata sokkal segítõkészebb volt, múltkori rendelésnél a DHL ügyintézõ csaj nem akarta sehogy se megadni a futár számát (mit akarok én a futárral beszélni? lol), hogy egyeztessek vele, mikor jöjjön, helyette inkább tartatta velem a vonalat, felhívta a másik vonalon a futárt és közvetített kettõnk közt, elég nevetséges volt (jah ezalatt, amíg próbáltam gyõzködni, hogy ugyan hadd beszéljem már le a futárral az idõpontot, hogy otthon is legyek mikor jön :) a futár próbált hívni engem, csak ugye foglalt volt, mert a csajjal beszéltem :D)

Érdekes mert a CRC rendszer alapból a postázás kiválasztásánál ingyenesnek még a Parcelforce-ot írta, 15 font a DHL és plusz valamennyi az extra DHL, nah mindegy igazából lényegtelen. Azért az útvonal érdekes (és nem gyors). Belfast-Gatwick-Brüsszel-Eindhoven...onnan lesz Budapest, aztán Sopron. A csomag 1 hete jön, a Royal Mail-el Angliából 3 napon belül eddig megjött mindenem (pedig volt váz is, tehát nagy doboz).



#1420
matej84

matej84

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Mindenféle CRC rendelés érdekelne, amíg a termékem elérhetõ.
Privátban keressetk nyugodtan.
üdv: Matej