Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#81
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Rendben, köszi.

zeezoltano: visszaküldted nekik?

Nem tudtam mert valahogy azt nem árulták el soha hogy hova kellene küldenem a cuccot, erre 23 email nem volt elég. Egyébként egy edge 500-ról volt szó, típus hibája lett kiszakadtak a gombok szerencsére tudtam hozzá házat szerezni az ebayról. A mai napig meg van és még működik is , de már meg van az utódja ( 2 hónapja)


Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#82
laczie

laczie

    fórumtag

  • fórumtag
  • 120 hozzászólás
  • LocationBudapest
Ilyen gondom meg nem volt a Paypal lal, de a legutobbi ket utalasom az itthoni szamlarol nem irta jova. Mindegyiket megreklamaltam es gyorsan intezkedtek, de ez az elmult ket honapban kettobol ket rossz utalas. Irj nekik mindenkepp.

#83
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás

Bike24-es PayPal-os fizetéssel kapcsolatban képbe van valaki? Rendeltem a múlt héten tőlük. Fizettem, levonta a PayPal a pénzt a kártyámról, de azóta is pendingel. Azt írja a bike24, hogy addig amíg nem küldik pendingel a pénz. Ma írnak, hogy fizessek. Megint PayPal ablak, de nem jó valami. Nem egészen értem a dolgot.

 

Valaki esetleg?



#84
Atombike

Atombike

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás

Rendben, köszi.

zeezoltano: visszaküldted nekik?



#85
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

A garminomal 6 hónap után adtam fel ők nyertek, minden egyes levélre úgy válaszoltak mintha nem olvasták volna az előzményeket 23 email, 6 hónap.

Ők nyertek az óra maradt szereztem hozzá alkatrészt azóta is működik viszont azóta nem rendeltem tőlük.


Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#86
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Üdv,

Érdeklődnék, hogy mi a tapasztalat CRC-nél a garanciális ügyintézéssel, termék cserével.

Zsír új terméket sérülten küldték, olyan sérülés ami csomagoláson belül nem jöhetett létre.

Meg sem próbáltam használni, de van egy olyan érzésem, hogy nem fogják visszavenni, mivel a sérülésekre nem vonatkozik a garancia és nem tudom bizonyítani, hogy nem én okoztam a sérülést.

Fotózd le, küldd el nekik, meg fogják oldani a problémát.


  • Vejne kedveli ezt


A sebesség mindent megold.

 


#87
Atombike

Atombike

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás

Üdv,

Érdeklődnék, hogy mi a tapasztalat CRC-nél a garanciális ügyintézéssel, termék cserével.

Zsír új terméket sérülten küldték, olyan sérülés ami csomagoláson belül nem jöhetett létre.

Meg sem próbáltam használni, de van egy olyan érzésem, hogy nem fogják visszavenni, mivel a sérülésekre nem vonatkozik a garancia és nem tudom bizonyítani, hogy nem én okoztam a sérülést.

 

 



#88
laczie

laczie

    fórumtag

  • fórumtag
  • 120 hozzászólás
  • LocationBudapest
Sziasztok!
tapadas.hu rol rendelt mar valaki, van tapasztalata, velemenye?
Koszonom

#89
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás

ja. az sima dhl nemzetközi csomag, mostanában vagy 4-szer rendeltem onnan, és átlag 4 munkanap alatt odaért.

 

60gbp (73 euro) fölött ingyenes a csomagküldés.

 

próbáld ki kuponnal, úgy még 12.5 eurót levesz kb (10 gbp)

 

Wigglelove

 

 

 

 

 

 

 

aminél azt látod, hogy nincs készleten, ott tudsz kérni olyat, hogy levélben értesítsenek, ha van. átlag 1-2 hét és beszerzik.

 

gyorsak-precízek-segítőkészek, hamar válaszolnak, ha kérdés van, és ált. 1 napon belül postáznak.

Köszi.

Kupont,hogy lehet szerezni Wiggle-re?


GT-Atee

#90
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Ez a 27% áfa olyan, mint a büntető vám egy olyan gazdasági övezetben, ahol nincs vám. Azt akarják, hogy otthon érezzük magunkat? Hát pont azért megyünk oda, hogy ne érezzük otthon magunkat. Szegény csóró Luxemburgban 15% az Áfa, na nekik megéri Németországban webshoppingolni, de attól tartok őket nem nagyon izgatja az a pár %.



#91
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

r2-bike.com -on még 19%, egyelőre.



#92
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás

Köszi mindenkinek!

 

Általában a bikecomponent.de-ről szoktam rendelni, de ott nincsen most ami kell. A 27% áfa sajnos mindenhol játszik már...



#93
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.873 hozzászólás

bike24.de-ről rendelt már valaki? Bármilyen negatív tapasztalat? köszi

 

leginkább tőlük szoktam rendelni.  nyomkövetett dpd csomagként jön, négy-öt munkanap alatt itt van. működik a price guarantee is. :)


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#94
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 430 hozzászólás

bike24.de-ről rendelt már valaki? Bármilyen negatív tapasztalat? köszi

Többször rendeltem, gyors (volt olyan rendelésem, ami 3 nap alatt Budapesten volt), pontos. Az árak összességében átlagosak, de jó akciók vannak és nagy a raktárkészlet.


Sandman módosította - 2017. február 22. - 10:03


#95
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

bike24.de-ről rendelt már valaki? Bármilyen negatív tapasztalat? köszi

27% áfa, és kicsit lassú szállítás, de egyébként kiváló választék, tűrhető árak.



#96
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás

bike24.de-ről rendelt már valaki? Bármilyen negatív tapasztalat? köszi



#97
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

pl. ilyen volt:

 

https://nolp.dhl.de/...dc=453734321850

nem találtam ezekre jobb árakat, és ingyen postával nagyon megérte.. ultegra lánc 17.3, kmc 16.3 euróért, a velocse 13-29-es sor meg itt volt a legjobb áron.. (34.5)

 

QqKzks1.png

 

ha rendelnél onnan, szólj.. platinum tagságom van, aztán így jár még 1-2 dologra 12% diszkont az akkountomról..


Vejne módosította - 2017. február 20. - 22:17


#98
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

ja. az sima dhl nemzetközi csomag, mostanában vagy 4-szer rendeltem onnan, és átlag 4 munkanap alatt odaért.

 

60gbp (73 euro) fölött ingyenes a csomagküldés.

 

próbáld ki kuponnal, úgy még 12.5 eurót levesz kb (10 gbp)

 

Wigglelove

 

 

 

 

 

 

 

aminél azt látod, hogy nincs készleten, ott tudsz kérni olyat, hogy levélben értesítsenek, ha van. átlag 1-2 hét és beszerzik.

 

gyorsak-precízek-segítőkészek, hamar válaszolnak, ha kérdés van, és ált. 1 napon belül postáznak.


Vejne módosította - 2017. február 20. - 22:12


#99
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás

Üdv fiúk.

Kérdésem az lenne,hogy kinéztem ezt a http://www.wiggle.co...road-handlebar/  kormányt Wiggle-n és jól értelmezem e,hogy standard postánál nincs postaköltség.?


GT-Atee

#100
xclajos

xclajos

    vendég

  • fórumtag
  • 158 hozzászólás

nem új szokás

netes kereskedelmnél ha egy cég forgalma elér egy összeghatárt egy másik eu-s tagállamba irányulva, akkor a célország áfakulcsával kell számolni

 

tótóknál 30000 euro, fritzeknél 100000 a hozzánk irányuló forgalom ami fölött magyae áfa....(hacsak nem emelkedett mostanság)

 

Csak mi a haverokkal 2 hete rendeltünk 1500€ értékben, nem csodálkozom, hogy hip-hop elérték 100.000€-t.

Amúgy nagyon olcsóbbat lehet keresni de olyan óriási különbséget nem fogsz találni. Egy-egy termék hol itt, hol ott olcsóbb de nagyjából ők adják az egyik legjobb árat és választékot.