Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#1581
kotovics

kotovics

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás

Bike-components német cég, úgyhogy vám nincs.
A szállítási költség 10 euró, erre rájön még kerékszett/váz/görgõ/felni esetében még 20 euró pluszköltség, erre figyelj. Tehát ha teszemazt Csitával ketten rendeltek, akkor gondolom az alap szállítási költség felét+a kerék felárat fizetnéd. Összességében 25euró lenne számodra a szállítási költség, egyéb vám..stb nincs.


köszi a kimerítõ választ :D

#1582
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Hi csita
Néztem a bike-components.de oldalt és lehet hogy érdekel egy xt kerékszett 225 Euro most az ára. Még sohasem rendeltem így külföldrõl. Milyen költségekre lehet még számítani? (vám, szállítás ...stb) Hogyan tudnánk lebonyolítani a közös rendelést?

Üdv

Bike-components német cég, úgyhogy vám nincs.
A szállítási költség 10 euró, erre rájön még kerékszett/váz/görgõ/felni esetében még 20 euró pluszköltség, erre figyelj. Tehát ha teszemazt Csitával ketten rendeltek, akkor gondolom az alap szállítási költség felét+a kerék felárat fizetnéd. Összességében 25euró lenne számodra a szállítási költség, egyéb vám..stb nincs.

#1583
kotovics

kotovics

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás

Közeljövõben rendelnék a bike-components.de-tõl. Egri vagyok, ha valakinek jó, lehet csatlakozni.


Hi csita
Néztem a bike-components.de oldalt és lehet hogy érdekel egy xt kerékszett 225 Euro most az ára. Még sohasem rendeltem így külföldrõl. Milyen költségekre lehet még számítani? (vám, szállítás ...stb) Hogyan tudnánk lebonyolítani a közös rendelést?

Üdv

#1584
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Hello!

Érdeklõdnék, hogy mik a tapasztalatok amcsi rendelések körül?
Egy amerikai webshopból rendeltem pár Fox pulcsit 175$ értékben (szállítással együtt).
A csomag-szám alapján már itt van az országban, a vámon ("Into Foreign Customs, February 05, 2011, 10:27 pm, HUNGARY").
A vám kiértesít arról, hogy miként tudom átvenni a csomagot? Kell-e vámot fizetnem?
Nekem kell érdeklõdnöm, hogy miként jutok hozzá a csomaghoz vagy várjak még egy kicsit mert úgyis értesítenek?
Várnám a tapasztalatokat ez ügyben!
Köszönöm!

Ez már beleeshet a vámolás kategóriába,+8-10% vám+ 25%áfa,tehát ha nincs jókedvében akkor 47 körüli összegre számíts..Levelet fognak küldeni,de hívhatod is õket,úgy pár nappal hamarabb megvan.

#1585
coco11punk

coco11punk

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Hello!

Érdeklõdnék, hogy mik a tapasztalatok amcsi rendelések körül?
Egy amerikai webshopból rendeltem pár Fox pulcsit 175$ értékben (szállítással együtt).
A csomag-szám alapján már itt van az országban, a vámon ("Into Foreign Customs, February 05, 2011, 10:27 pm, HUNGARY").
A vám kiértesít arról, hogy miként tudom átvenni a csomagot? Kell-e vámot fizetnem?
Nekem kell érdeklõdnöm, hogy miként jutok hozzá a csomaghoz vagy várjak még egy kicsit mert úgyis értesítenek?
Várnám a tapasztalatokat ez ügyben!
Köszönöm!

#1586
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Közeljövõben rendelnék a bike-components.de-tõl. Egri vagyok, ha valakinek jó, lehet csatlakozni.
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#1587
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
méleket megkaptam! remélem 11én tényleg raktáron lesz amit kinéztem.
úgy nem akarom feladni, hogy nincs mer avval csak a szívás van...

#1588
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Nekem rendben van, ha Te rendeled, mof-nak meg elviszem... arn nem jelezte hogy kellene neki valami...


jah nekem koszi semmit - cipo meg az a specire azaz also kabelvezeto kellett volna, de cipot mar vettem, az avex pedig megigerte februarra a holdert. ha mar varok ra harom honapja, ezt a par hetet kibirom.

#1589
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

vlki nem tudja veletlen, h itthon lehet-e kapni RWS rendszeru thru-bolt rogzitot?

egy zsírúj hátsót talán tudok eladót. ha érdekel, küldj privát.

#1590
zotti

zotti

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás

Nekem nem olyan sürgõs, felõlem várhatunk még.


Nekem sem surgos igy tel kozepen, csak attol felek, hogy elfogy, amit kineztem, mert sale item.

#1591
zotti

zotti

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
pff, dejo, akkor kettot veszek rogton :)

#1592
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Mikor rendelnétek?

#1593
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

baaaaaz.
most látom, hogy az enyém meg már nincs raktáron :S
Due In Stock 11/02/2011
faakkk

akkor szerintem vagy halasszuk, vagy rendeljétek meg nélkülem :/


Elküldtem mi kell, de ha várni kell, hát.. ez van... vagy lesz még belõle, vagy nem...

#1594
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Nekem nem olyan sürgõs, felõlem várhatunk még.

#1595
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
baaaaaz.
most látom, hogy az enyém meg már nincs raktáron :S
Due In Stock 11/02/2011
faakkk

akkor szerintem vagy halasszuk, vagy rendeljétek meg nélkülem :/

#1596
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
okés, csak akkor küldjetek EMAILben:
cikkszámot (ID-t), meg terméknevet, meg linket .)
válaszemailben meg küldök számlaszámot

hunmatt (kukac) gmail pont com

#1597
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

Akkor PBGvel együtt meg is vagyunk. Dave, rendeled te vagy hogy legyen?


Nekem rendben van, ha Te rendeled, mof-nak meg elviszem... arn nem jelezte hogy kellene neki valami...

#1598
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Akkor PBGvel együtt meg is vagyunk. Dave, rendeled te vagy hogy legyen?

#1599
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Még azon gondolkoztam, hogy ha veszek egy hosszú küllõt, és annak levágom az agy felõli végét, akkor az nem jó?

ON


Nem. Ezeknek a küllõknek így néz ki a feje az agy felöli részen
Feltöltött kép

Ez konkrétan mavic crossride-ból van, shimano küllõnek is hasonló a vége, csak ott az agynál van a küllõanya, és a felniben az egyenes fej. (máramelyiknél)

#1600
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Még azon gondolkoztam, hogy ha veszek egy hosszú küllõt, és annak levágom az agy felõli végét, akkor az nem jó?

ON