Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#1541
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Sajnálattal látom, hogy lecsúsztam a CRC-s rendelésrõl. Így hát lehet hozzám csatlakozni egy újabb rendeléshez.
Üdv.
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#1542
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Egy-két napon belül leadom a BIKE-COMPONENTS.DE - Fahrradteile & Fahrradzubehr fr Mountainbike (MTB), Rennrad, Trekking-Fahrrder und Roadbike rendelést, írjon privit még aki akar rendelni.

#1543
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Köszi, ez gyors volt.
"Ride today, heal tomorrow"

#1544
Banshee norbs

Banshee norbs

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
akit érint ma indították útnak a csomag
Wha daurs meddle we me?

#1545
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Szia(sztok)
CRC már nem aktuális, mert ma reggel 8-ig volt beváltható a kupon.
Viszont a Bike-comp rendeléshez lassacskán gyûlhetünk, írjon privit aki szeretne rendelni!

elment már a rendelés?



#1546
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Sziasztok!
Legkésõbb szerda reggel 8-ig rendelnék CRC-rõl( Bicycles | Bikes | Mountain Bikes | Road Bikes | MTB Bikes | Bike Parts | Bike Frames | Road Frames | MTB Frames ). Írjon privit, akit érdekel a dolog.
Valamint bike-comp-ról ( BIKE-COMPONENTS.DE - Fahrradteile & Fahrradzubehr fr Mountainbike (MTB), Rennrad, Trekking-Fahrrder und Roadbike ) is fogok közel jövõben újra rendelni, arra is lehet jelentkezni (pontos dátumot még most nem tudok).

elment már a rendelés?

#1547
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
Elvileg 100 CHF alatt "duty free" a csomag. Felette meg a kinnti áfát (VAT,Mehrwertsteuer,stb.) vissza tudod igényelni. Errõl az eladónak kell kiállítani valami formanyomtatványt, aztán elvileg visszakapod valamikor az áfát.
Olvastam hogy néha netes vásárlásnál egybõl ráterhelik az értékre a svájci áfát, ami 7.6%.

elvileg a www.zoll.admin.ch -n megtalálsz mindent
ha pedig érthetõen szeretnéd, akkor javaslom az englishforum.ch -t, már ha angolos vagy :)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#1548
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Nincs valaki képben, hogy ha a CRC-rõl, vagy máshonnan az EU-ból rendelek ide, Svájcba, valamit, akkor számítanom kell-e még arra, hogy lehúznak-e a helyiek valami vám-szerûséggel? Az a baj, hogy nem találok semmi ide vonatkozót. Az egyik kollégám kapott otthonról csomagot, Lengyelországból. Otthon fizetett a feladó a postának, itt meg átvételkor lehúzták 40 frankkal... A vicc az egészben, hogy a csomag tartalma a felét sem érte az itt fizetett összegnek...
A problémák alapja ugye az lehet, hogy Svájc nem EU tag...

#1549
Banshee norbs

Banshee norbs

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
hi szerda lenne a határidõ a befizetésre
Wha daurs meddle we me?

#1550
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Sziasztok!
Legkésõbb szerda reggel 8-ig rendelnék CRC-rõl( Bicycles | Bikes | Mountain Bikes | Road Bikes | MTB Bikes | Bike Parts | Bike Frames | Road Frames | MTB Frames ). Írjon privit, akit érdekel a dolog.
Valamint bike-comp-ról ( BIKE-COMPONENTS.DE - Fahrradteile & Fahrradzubehr fr Mountainbike (MTB), Rennrad, Trekking-Fahrrder und Roadbike ) is fogok közel jövõben újra rendelni, arra is lehet jelentkezni (pontos dátumot még most nem tudok).

#1551
Banshee norbs

Banshee norbs

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Hi,
Jövõ 7en rendelek CRC-rõl...vkit érdekel?
Wha daurs meddle we me?

#1552
Banshee norbs

Banshee norbs

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás

CRC-n tegnap vettem egy telót,fizettem is paypal-al.Most írtak,hogy bocs mégsincs.Ott sem tökéletes minden... :(


Nekünk meg fél pedált küldetek
Wha daurs meddle we me?

#1553
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
CRC-n tegnap vettem egy telót,fizettem is paypal-al.Most írtak,hogy bocs mégsincs.Ott sem tökéletes minden... :(

#1554
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Szia
Na most már tudtam válaszolni. Gondolom azért az üzemeltetõ erõforrásai is végesek, néha figyelni kell hogy ne teljen meg, aztán nincs para. ;-)

hali!

Megoldottam, nem is gondoltam volna hogy tele van. Azt hittem valamilyen módon közli velem a rendszer hogy megtelt.
De akkor ezek szerint ez sem mûködik jobban mint a fórum keresõje



#1555
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás

Szia
Tele a fiókod, így nem lehet neked privát üzenetet küldeni. Törölj vmit aztán tudok válaszolni.


hali!

Megoldottam, nem is gondoltam volna hogy tele van. Azt hittem valamilyen módon közli velem a rendszer hogy megtelt.
De akkor ezek szerint ez sem mûködik jobban mint a fórum keresõje

#1556
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
szia
ezt a rendelést, amirõl szó van már kb. 2 hete leadtam. de lehet, hogy fogok közül jövõben rendelni még bike-compról, ha gondolod akkor összehozhatunk vmit.

Hello Balage,

én akkor még ezekkel jönnék bele.
2db belsõ: Schwalbe Schlauch Nr 14 MTB extra leicht - BIKE-COMPONENTS.DE (ezen belül, az SV szelepes, 36mm hosszal / 26x1,5-2,35 SV 36 mm : 129 g)

2db külsõ: Schwalbe Furious Fred Evo Faltreifen Modell 2010 - Auslaufmodell - BIKE-COMPONENTS.DE (itt egy méret van, 2,25 széles)

2db elsõ, hátsó szett, piros:
Hope Schnellspanner - BIKE-COMPONENTS.DE

Köszi!!!



#1557
breeze

breeze

    vendég

  • fórumtag
  • 149 hozzászólás
Hello Balage,

én akkor még ezekkel jönnék bele.
2db belsõ: Schwalbe Schlauch Nr 14 MTB extra leicht - BIKE-COMPONENTS.DE (ezen belül, az SV szelepes, 36mm hosszal / 26x1,5-2,35 SV 36 mm : 129 g)

2db külsõ: Schwalbe Furious Fred Evo Faltreifen Modell 2010 - Auslaufmodell - BIKE-COMPONENTS.DE (itt egy méret van, 2,25 széles)

2db elsõ, hátsó szett, piros:
Hope Schnellspanner - BIKE-COMPONENTS.DE

Köszi!!!
;) breeze :mad:

#1558
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Szia
Tele a fiókod, így nem lehet neked privát üzenetet küldeni. Törölj vmit aztán tudok válaszolni.

Szia! Írtam neked PÜ-t a rendelésünkkel kaapcsolatban. Nem tudom olvastad-e.
Fontos lenne hogy válaszolj.



#1559
bandyta

bandyta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 319 hozzászólás
Hehh, én már ráírtam, de köszi. :) Valamelyik nap rendeltem smartbikepartstól EFS szimeringet. Úgy számoltam új rugóra nincs pénzem, persze mikor megláttam hírdetést összekapartam minden spórolt pénzem. :)
Szóval a kérdésem annyi lenne, hogy más sem nagyon kapott mailt a bolttól? Megrendeltem a cuccot, kaptam róla mailt, hogy megérkezett a rendelés, levették a pénzt, azóta semmi. Jól gondolom, hogy nincs nekik raktáron és majd küldik valamikor? Remélem nem 3 hét múlva szedik össze.

#1560
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás

Sziasztok!
Amit szeretnék bike-compról ( BIKE-COMPONENTS.DE - Fahrradteile & Fahrradzubehr fr Mountainbike (MTB), Rennrad, Trekking-Fahrrder und Roadbike ) in stock lett, szóval mehet a rendelés. Ha az mindenkinek megfelel, hogy vasárnapig küldjétek el nekem priviben, hogy mit szeretnétek, vasárnap este küldök mindenkinek infót, hogy hova kell hétfõn befizetni a pénzt és akkor hétfõ este leadom a rendelést.


Szia! Írtam neked PÜ-t a rendelésünkkel kaapcsolatban. Nem tudom olvastad-e.
Fontos lenne hogy válaszolj.