Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Please log in to reply
6016 replies to this topic

#1381
Mew

Mew

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 posts
crc-rõl rendel valaki 1-2 héten belül?egy kisebb összeggel beszállnék

#1382
kotovics

kotovics

    vendég

  • fórumtag
  • 178 posts

Én konkrétan arra gondoltam, hogy az ebay-en hozzá tudod rendelni a paypal fiókodat és ott tudsz fizetni. Ez lenen az elsõ nem ebay-es vásárlásom és nagy az összeg is viszonylag. De majd látom akkor, mikor a fizetési részhez érek.


TripleB ha rendelsz, csatlakozhatok hozzád? nekem sajnos sem kártyám, sem tapasztalatom nincs -e téren

#1383
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts

Sajnos mi már jártunk így (illetve nem pont én, bátyámék). Hiába voltunk debreceniek és ki lett fizetve a posta is, legyünk szívesek felmenni a tisztelt fõvárosunkba, ott kicsengetni érte a vámot (errõl kb. senki nem tudja mennyi. amennyit épp kiszabnak rá. hellómi?) és áfát, majd vihetjük. Persze mindezt saját költségre.
Másik példa: nekem a DT villát szintén vámolták, de a posta kihozta házhoz, ott helyben kifizettem érte a terheit és ennyi.
Szerintem maga a VPOP sem tudja, hogy hogyan oldja meg sokszor :D

Szintén jártam így, hajtókar jött az usá-ból, indulás BP, Orczy tér.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1384
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts

es mi van ha en videki vagyok? a hazhozszallitasert fizettem, nem a vamhivatalba szallitasert.



paypal csak egy van, fizethetsz az ismert paypalos feluleten keresztul is, lehet kerni payment requestet.

Én konkrétan arra gondoltam, hogy az ebay-en hozzá tudod rendelni a paypal fiókodat és ott tudsz fizetni. Ez lenen az elsõ nem ebay-es vásárlásom és nagy az összeg is viszonylag. De majd látom akkor, mikor a fizetési részhez érek.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1385
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts

es mi van ha en videki vagyok? a hazhozszallitasert fizettem, nem a vamhivatalba szallitasert.


Sajnos mi már jártunk így (illetve nem pont én, bátyámék). Hiába voltunk debreceniek és ki lett fizetve a posta is, legyünk szívesek felmenni a tisztelt fõvárosunkba, ott kicsengetni érte a vámot (errõl kb. senki nem tudja mennyi. amennyit épp kiszabnak rá. hellómi?) és áfát, majd vihetjük. Persze mindezt saját költségre.
Másik példa: nekem a DT villát szintén vámolták, de a posta kihozta házhoz, ott helyben kifizettem érte a terheit és ennyi.
Szerintem maga a VPOP sem tudja, hogy hogyan oldja meg sokszor :D

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#1386
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

minden csomag oda megy, csak valamelyikre az a pecsét kerül hogy vámmentes valamelyikre meg nem. utóbbi esetben kapsz levelet, hogy "szíveskedj intézkedni az orczy téren" ami nem tudom mit jelent. nemrég írta valaki hogy elég elfaxolni nekik a netes számlát aztán küldenek csekket meg csomagot. én tegnap faxoltam nekik... telefonon nem lehet elérni õket. lehet kénytelen leszek bemenni...
arra ügyelj hogy a vámon 30 napig õrzik a csomagot. utána megy vissza a feladóhoz elvileg.


es mi van ha en videki vagyok? a hazhozszallitasert fizettem, nem a vamhivatalba szallitasert.

Aki rendelt már bike-discount.de-rõl : Ugyanaz a paypal fizetési metódusa mint pl az ebay-nek?


paypal csak egy van, fizethetsz az ismert paypalos feluleten keresztul is, lehet kerni payment requestet.

#1387
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
Aki rendelt már bike-discount.de-rõl : Ugyanaz a paypal fizetési metódusa mint pl az ebay-nek?

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1388
kotovics

kotovics

    vendég

  • fórumtag
  • 178 posts
Olyan fórumtársat keresek, aki közeljövõben rendelni szeretne a bike-components.de, vagy a starbike.com oldalakról. Szívesen csatlakoznék hozzá, (a költségek megosztásával). Nekem egy 104mm lyukkör 40T lánctányér (kb. 35 Eur) kellene csak, és a fenti 2 oldalon elérhetõ lenne.

#1389
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Elindult a csomag UK-ból. Szerintem a héten megjött. Pénzeket megkaptam, köszönöm, akitõl nem annak priviben jeleztem. Üdv: Mókus
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#1390
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis
MaTT, fogják azt küldeni, csak ugye lassan õrölnek azok a bizonyos malmok.
Tracking no. szerint volt olyan, hogy a nem vámköteles cucc 3-4 napig is heverészett náluk, mire szíveskedtek továbbpasszolni a postának.
A személyes ügyintézés persze gyorsabb, de vidékiként ezt alapból ki van zárva a lehetõségeim közül.

Egyébként minden cucc ott landol, az viszont rejtély, hogy mi alapján döntik el azt, hogy belekukkantanak-e a csomagba.
Az amerikai csomagjaim eddig mindig fel voltak bontva, majd visszazárva, míg a HK-ból, vagy a Tajvanról érkezõk még akkor sem ha egyértelmû volt, hogy a tartalmuk meghaladják a vámmentesség határát. A távol-keleti cuccokkal az a szerencse, hogy sokszor alapból a valósnál alacsonyabb ár kerül rá, illetve kérés nélkül bejelölik, hogy ajándékot küldenek :)

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#1391
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
minden csomag oda megy, csak valamelyikre az a pecsét kerül hogy vámmentes valamelyikre meg nem. utóbbi esetben kapsz levelet, hogy "szíveskedj intézkedni az orczy téren" ami nem tudom mit jelent. nemrég írta valaki hogy elég elfaxolni nekik a netes számlát aztán küldenek csekket meg csomagot. én tegnap faxoltam nekik... telefonon nem lehet elérni õket. lehet kénytelen leszek bemenni...
arra ügyelj hogy a vámon 30 napig õrzik a csomagot. utána megy vissza a feladóhoz elvileg.

#1392
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Uff!

Tudja valaki, hogy az USA-ból érkezõ csomagot mi alapján vámolják vagy nem vámolják, illetve mennyi a sarc? (Értékhatár, súly, doboz nagysága, szép idõ vs rossz idõ, menstruál - nem menstruál, stb..?)

Kénytelen voltam az újvilágból rendelni 29r villát, mert hazánkban nagyjából 1 db Torából állt az elérhetõ készlet. A USPS trackere szerint jelenleg "Your item is being processed by customs in HUNGARY". Ez vajon azt jelenti, hogy ténylegesen vámeljárás van folyamatban, vagy minden USA-ból érkezõ csomagnak van egy ilyen alapértelmezett állapota? (Köszi, nem lefordítani kellene, literally én is vágom...)

Ha beleestem a szórásba, akkor keresnek õk, vagy kivárják, amíg hiányozni kezd a villám, és én kopogtatok náluk?

Köszönet a válaszokért.

#1393
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Egyetlen nyeregcsõbilincsem (CRC) mellé én is rendelõs társakat keresnék. Paypallal rendelkezõ, (nem igazán postázós) budapesti vagyok.

-Kiskubai, Te kecskeméti vagy?


Szia! Bár írtam, hogy privátban, de válaszolok itt, remélem olvasod.
Írj nekem légyszives még holnap délelõtt egy levelet a kiskubai(KUKAC)gmail(PONT)com címre CRC tárggyal, már vagyunk annyian hogy ingyenes a szállítás. Budapesten személyesen átveheted.

többiek: Holnap délután 14:00 a határidõ a rendelésre való jelentkezésre. Mind a bike-componentsre, mind a CRC-re.
CRC-rõl ingyenes szállítás, személyes átvétel Budapesten.

#1394
badar

badar

    vendég

  • fórumtag
  • 11 posts
Egyetlen nyeregcsõbilincsem (CRC) mellé én is rendelõs társakat keresnék. Paypallal rendelkezõ, (nem igazán postázós) budapesti vagyok.

-Kiskubai, Te kecskeméti vagy?

#1395
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Ha esetleg valaki kimaradt volna, én rendelek a héten CRC-rõl, és bike-componentsrõl is. Priviben lehet jelentkezni!

(Elõszeretettel várom olyan ember jelentezését aki kp-t paypalra tud konvertálni :) )

#1396
matej84

matej84

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts

Szia. Nem, te matej84 vagy! :)
Megrendeltem a pedált.
Bocs, ha kihagytalak.
Üdv: mókus


Zsír! Priviben várom az infókat!
Köszi: matej

#1397
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts

Hali!
A marton az én lennék? Vagy nekem nem rendelted meg a cuccot?
Üdv: matej


Szia. Nem, te matej84 vagy! :)
Megrendeltem a pedált.
Bocs, ha kihagytalak.
Üdv: mókus
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#1398
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts

nem ! én vagyok marton !
Te matej84 vagy.


pod :D

#1399
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,654 posts

Hali!
A marton az én lennék? Vagy nekem nem rendelted meg a cuccot?
Üdv: matej

Nem ! Én vagyok marton !
Te matej84 vagy.
Marci

#1400
matej84

matej84

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts

Sziasztok! Leadtam a rendelést az imént a CRC-nek. Mindenkinek köszönöm aki megtisztelt a bizalmával. Aki priviben elküldte, hogy mit kér, annak jön a cucc, név szerint: Zsolesz777, badar, kutya, dpe8, Grande, Kisherceg, Marton.
Nekem ök küldtek privit és meg is rendeltem mindent, nem volt semmibõl hiány. Szállítási díj nem lesz, a paypal árfolyamot és vele együtt az utalandó összeget a bankszámla számommal küldöm mindenkinek priviben. Amint megjött át lehet venni, az esti órákban a nyugati környékén. de majd ezt is.
Üdv: Mókus


Hali!
A marton az én lennék? Vagy nekem nem rendelted meg a cuccot?
Üdv: matej