Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#1361
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
kinnt kicsit nagyobban nyomjak a dolgot :) mas teruleten egyegy jobb nemet uzlet egymaga forgalmaz annyit, mint szerintem itt a balkanon par orszag egyuttveve. ezert vannak olyan jo araik.

#1362
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

webshopnál azért vicces lenne...

egy próbát megér!
egy jól megindokolt, határozott levélnél azért hátha...
bazz, 1800 euro, nem két fillér...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1363
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
múltkor ebayen spóroltam 20ezret pár levélváltást követõen :)
webshopnál azért vicces lenne...

#1364
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Alkudni lehet. Csak akkor már "nem megbízható" lesz a hely ! ;):D
Viccelsz ? Némettel, osztrákkal alkudni ? Az nem kínai piac vagy görög, török bazár.


Pont velük lehet (persze nem egy webshoppal), a jelenlegi üzleti kultúrájuk alapja az utolsó utáni ár.


A sebesség mindent megold.

 


#1365
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.654 hozzászólás
Alkudni lehet. Csak akkor már "nem megbízható" lesz a hely ! ;):D
Viccelsz ? Némettel, osztrákkal alkudni ? Az nem kínai piac vagy görög, török bazár.
Marci

#1366
gandros

gandros

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 305 hozzászólás

Megbízható. De alkudj azért! :)


miért, lehet aludni?

#1367
kenguru

kenguru

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 472 hozzászólás
Megbízható. De alkudj azért! :)

#1368
Rapax

Rapax

    vendég

  • fórumtag
  • 154 hozzászólás

Sziasztok,

A bike-components.de megbízható hely?


Igen

#1369
András90

András90

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Sziasztok!

Tudnátok esetleg olyan online üzletet ahonnan tudnék rendelni 19 mm széles szingó gumit outira?

#1370
gandros

gandros

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 305 hozzászólás
Sziasztok,

A bike-components.de megbízható hely?
1800€ vásárlás miatt kérdezem.

#1371
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Ha megoldható fotózd a csomagot bontáskor, ha több alkatrész rendelése esetén valami hiányozna így talán igazolhatod. CRC-n volt már ilyen gondunk... Bikemailorder-ék viszont szó nélkül visszautalták a hiányzó cikk árát, pedig nehéz lett volna igazolni, hogy kimaradt egy nyeregcsõ. Jah, ami alap, ha sérült a doboz ne vedd át a futártól.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1372
kotovics

kotovics

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás

Nyugodtan vágj bele, én már vettem tõlük 3 villát, 4 féket, stb. eddig nem volt velük gond. Arra figyelj, hogy raktáron van-e a cucc, vagy X napon belül beszerzik. Mert van egy olyan státusz, hogy "20 days or more" vagy valami ilyesmi, akkor azt le kell velük elõre beszélni, hogy mikorra várható.


köszönöm a tanácsokat, tegnap du megtörtént az elsõ külföldi netes vásárlásom:-) Ügyeltem a státuszokra, minden termék "24 órán belüliként" volt jelölve, és mivel 50 eur fölött van a vásárlás, 15 eur a szállítás, és kártyás fizetés összköltsége. Már 2 mailt küldtek, egyet rögtön a vásárlás után, egyet meg este. Kíváncsian várom a további fejleményeket.

#1373
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Nyugodtan vágj bele, én már vettem tõlük 3 villát, 4 féket, stb. eddig nem volt velük gond. Arra figyelj, hogy raktáron van-e a cucc, vagy X napon belül beszerzik. Mert van egy olyan státusz, hogy "20 days or more" vagy valami ilyesmi, akkor azt le kell velük elõre beszélni, hogy mikorra várható.

Köszi
Akkor belevágok



#1374
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

TripleB ha rendelsz, csatlakozhatok hozzád? nekem sajnos sem kártyám, sem tapasztalatom nincs -e téren

Persze, de még szülés alatt van a projekt ( még hiányzik pénzmag egy emberke részérõl)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1375
kotovics

kotovics

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás

9.95€ a szállítás és +5€ paypal vagy bankkártya esetén (te fizeted ezek költségét) illetve +3€ ha 50€ összeg alatt rendelsz.
+20€ nagyobb/nehezebb dolgok esetén (trainers, frames, rims, wheels and repairstands.)

Többször rendeltem tõlük, korrektek. Egyszer volt velük problémám, 1 hónapig húzódott, de végül ingyen megkaptam, a 200eFt-os megrendelésemet.


Köszi
Akkor belevágok

#1376
hatragyi

hatragyi

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás
9.95€ a szállítás és +5€ paypal vagy bankkártya esetén (te fizeted ezek költségét) illetve +3€ ha 50€ összeg alatt rendelsz.
+20€ nagyobb/nehezebb dolgok esetén (trainers, frames, rims, wheels and repairstands.)

Többször rendeltem tõlük, korrektek. Egyszer volt velük problémám, 1 hónapig húzódott, de végül ingyen megkaptam, a 200eFt-os megrendelésemet.

#1377
kotovics

kotovics

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás
Jól értelmezem, hogy a bike-components.de oldalon csak 5 Eur a postaköltség Paypal fizetés esetén?
Esetleg aki rendelt már innen, megosztana velem néhány fontos tanácsot, mire figyeljek? Csak apróságokat akarok rendelni,
csomagolási költség így nincs?

#1378
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Sajnos mi már jártunk így (illetve nem pont én, bátyámék). Hiába voltunk debreceniek és ki lett fizetve a posta is, legyünk szívesek felmenni a tisztelt fõvárosunkba, ott kicsengetni érte a vámot (errõl kb. senki nem tudja mennyi. amennyit épp kiszabnak rá. hellómi?) és áfát, majd vihetjük. Persze mindezt saját költségre.
Másik példa: nekem a DT villát szintén vámolták, de a posta kihozta házhoz, ott helyben kifizettem érte a terheit és ennyi.
Szerintem maga a VPOP sem tudja, hogy hogyan oldja meg sokszor :D

a vam+afa ok, de a szallitas az o dolguk... vicc ez az orszag.

#1379
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nekünk megjött a cucc. ugyan felhívni nem tudtam õket, de múlt héten elfaxoltam a számlát és hétfõn kihozta a posta. 200dolláros vakura 50dolláros szálítással 12800huf volt a sarc.

#1380
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Röhej b+!!!

Ápr. 30-án felveszi a posta San Francisco-ban.
Május 2-án beérkezik a magyar vámra.
Azóta semmi. Se egy levél, se egy felszólítás, semmi... 8 napja ülnek egy küldeményen, ami az USA-ból két nap alatt ideért. (Mindezt persze csak az USPS trackernek köszönhetõen tudom, amúgy még infóm sem lenne.)

Ha ez a belsõ piac védelme, akkor ezúton is gratulálok hozzá.