Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#1301
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Az apróban hírdet ez a webshop,de nekem kicsit gyanús. Mit gondoltok?
Bike Store Online - appee free online shop

gugli maps itt is érdekes képet mutat.. pár hónapja találtam én is egy hasonlóan jó árakon dolgozó oldalt, ami egy floridai lepukkant kertvárosi címre volt bejelentve.

amúgy.. crc-n átlagban mennyi idõ telik el a fizetés után, majd míg lejár a "processing" státusz és elküldik a csomagot?

#1302
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
de elotte nem kerdezett ra, hogy mennyit von le? ilyen fizetos rendszert meg nem is lattam.

#1303
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

És akkor most kifizteted a 660 Eurot a 200 helyett?


Igen valószínû...

Ez hálistennek nem az a rendelés volt, amit közösen másokkal adtam fel, az már úton van (ideje lenne megérkeznie...), csak voltak kamáslik 7 euróért, és kormányok 6ért, gondoltam beruházok (úgy 20 kormányra pl :) )...Azzzztán rábsztam.

Rebell: Ha megkaptad az emailt a "számlával", és az utalási adatokkal, akkor szinte tuti hogy kapod 85ért.

#1304
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Az apróban hírdet ez a webshop,de nekem kicsit gyanús. Mit gondoltok?
Bike Store Online - appee free online shop

#1305
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás

qrva anyját a CRCnek...2 napja próbálok feladni egy 200 eurós rendelést csupa ákcijós cuccokból, de mindig kifagyott mikor meg akartam rendelni. Tegnap este rákattintottam hogy order, mondom csak lerendezi magában az este alatt...felkelek, ok, order, billing andress meg f@szom, 660 euró lesz.


én rendeltem egy tagot 85 Eu ért és átutaltam nekik a 85öt (még nem ért oda a pénz). Az éjel belenéztem és asszongya 270Eu.
Na kiváncsi vagyok meg e kapom.

#1306
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
És akkor most kifizteted a 660 Eurot a 200 helyett?
11:38:11 IM 2012

#1307
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
qrva anyját a CRCnek...2 napja próbálok feladni egy 200 eurós rendelést csupa ákcijós cuccokból, de mindig kifagyott mikor meg akartam rendelni. Tegnap este rákattintottam hogy order, mondom csak lerendezi magában az este alatt...felkelek, ok, order, billing andress meg f@szom, 660 euró lesz.

#1308
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis

ebay-es vásárlás lenne, 59,9 + 10 dollár a posta.
simán 10 felett szeretnénk rendelni...


Az már kicsit necces, de ha nem túl nagy a csomag, akkor lehet, hogy meg se nézik.
Nekem eddig egy 260$-os fékszett volt a legdrágább cucc, ami átcsúszott a vámon. Tajvanból jött, töredék ár volt feltüntetve és látszólag a csomagolás is érintetlen volt (nem bontották fel).
Kínából rendszeresen jön ebay-es áru, azokon mindig ott díszeleg a "gift" jelzés, pedig soha nem kérem az eladóktól.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#1309
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

remélem az én dobozom is beér sutyiba: )
(nem fog..)


az enyém is befuthatna holnap, de nem fog...:D

#1310
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

2db 60dolláros hajtókart nekem nem vámolták le anno.
multkor a 200dolláros vakut igen.
szerencse kérdése szerintem. de a keletrõl érkezõ óccsóságokat szerintem kisebb eséllyel sarcolják meg.

remélem az én dobozom is beér sutyiba: )
(nem fog..)

#1311
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
2db 60dolláros hajtókart nekem nem vámolták le anno.
multkor a 200dolláros vakut igen.
szerencse kérdése szerintem. de a keletrõl érkezõ óccsóságokat szerintem kisebb eséllyel sarcolják meg.

#1312
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Nemrég rendeltem ilyent.
Kb. 2 hét alatt megérkezett, nem vámolták le. Nem is kértem, mégis ráírták hogy "gift" és hogy az értéke huszonvalahány dollár :)
Szerintem nem érdemes többet rendelni egyszerre, mert minimális kedvezményt adnak csak (3db felett), viszont a vámosoknak esetleg jobban feltûnik egy nagyobb, értékesebb csomag.
Amúgy jó kis cucc, ennyivel jobban világít, mint az autóm reflektora :)


ebay-es vásárlás lenne, 59,9 + 10 dollár a posta.
simán 10 felett szeretnénk rendelni...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1313
Kobike

Kobike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.140 hozzászólás

lámpa vásárlás távol távol-keletrõl:
több darabban érdemes rendelni vagy csak reménykedjünk, hogy nem vámolják le?
esetleg az eladóval egyezkedjek a számlát/árat illetõen?


Nemrég rendeltem ilyent.
Kb. 2 hét alatt megérkezett, nem vámolták le. Nem is kértem, mégis ráírták hogy "gift" és hogy az értéke huszonvalahány dollár :)
Szerintem nem érdemes többet rendelni egyszerre, mert minimális kedvezményt adnak csak (3db felett), viszont a vámosoknak esetleg jobban feltûnik egy nagyobb, értékesebb csomag.
Amúgy jó kis cucc, ennyivel jobban világít, mint az autóm reflektora :)
Failure is always an option.

#1314
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Ki tudna valaki segíteni paypal-os fizetéssel? Munkatársam aki segíteni szokott nincs egész héten. Ennyit várni meg nem szeretnék, nehogy törölje a licitemet az eladó. 80 font, tehát 25ezer forint körüli termékrõl lenne szó. Természetesen egybõl utalok a megadott számlaszámra, otp-s esetén pár órán belül ott is lenne a pénz, egyéb bank esetén csütörtökön.

Elõre is kösz, Gábor
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1315
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
lámpa vásárlás távol távol-keletrõl:
több darabban érdemes rendelni vagy csak reménykedjünk, hogy nem vámolják le?
esetleg az eladóval egyezkedjek a számlát/árat illetõen?

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1316
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
az enyém is féláron, úgyhogy móka lezárva!
privát törölve.

#1317
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
mof: utaltam, törölj privit, mert nincs helyed!

Nekem azért lenne sürgõs a rendelés, mert annyira akciós az enyém, hogy elviszik hamar :)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#1318
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
Én beszállnék, írok privit.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#1319
pumukli2

pumukli2

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Köszönöm, tegnap óta igyekszem már kijavítani, de nem mükszik a szerkesztés funkcióm:(

#1320
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
no.. úgy néz ki, nekem mindenképp a crc-rõl kell rendelnem. eddig 107$ jött össze. valakinek valami? a következõ hét elején, vagy talán még ma elküldeném a rendelést, de ha más is beszállna, várhatok.
Mosonmagyaróvárra érkezik a csomag, Budapestre, Veszprémbe minden különösebb gond nélkül el tudom juttatni.