Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Please log in to reply
6016 replies to this topic

#1221
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,954 posts
Keresnék valakit akinek van (rokona) USAban megerõsített Paypal számlája, amerikai címmel. Lehetetlen küldetés, de hátha.. kinéztem egy tuti cuccot, de az eladó sajnos nem hajlandó még csak Kanadába sem küldeni, nemhogy egy ismeretlen balkáni államocskába.. ráadásul ragaszkodik a megerõsített amerikai címhez is. Vagy megpróbáljam valami USA-Magyarország csomagküldõ céggel? Elvileg nekik van amerikai címük, de a pénz ugyanúgy tõlem érkezne. Ilyen céggel van már tapasztalata valakinek?
11:38:11 IM 2012

#1222
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,654 posts
Hagyjuk már ezt a "versenyzõk nem fékeznek" témát, könyörgöm ! És nem csak versenyzõk veszik ezeket az alkatrészeket, hanem Ödönkék is. A féknek MINDENKI alatt jól kell mûködnie !!!!
Marci

#1223
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
Hát igen. Meg nem azért de az ilyen, hogy a melegtõl elhajlik.....mondhattok bármit....akkor is röhej.
Kimész az alpokba ott durván kapnak a tárcsák, fõleg ha kicsik. Meg józan paraszti esze lehetne a gyártónak, hogy a versenyzõ kevesebbet fékez. Ödönke a leukoplasztal félig leragasztott szemüvegében alig látva sokkal többet húzza. Meg én mindig azt mondom, hogy a hétköznapi használat is amortizál annyira, mint a verseny.

#1224
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 posts

sem a Bike-magazine teszt , sem a verseny NEM HÉTKÖZNAPI TESZT!

nekem úgy rémlik mintha az XTR és még talán az XT is verseny-szett... ;)
...szóval ezen cuccoknak az ilyen körülmények a "hétköznapiak"
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#1225
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
sem a Bike-magazine teszt , sem a verseny NEM HÉTKÖZNAPI TESZT!
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1226
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 posts

A német Bike-Magazin tesztben pont ezek a tárcsák hajlottak meg a nagy hõtõl.
Majd lécci, számolj be nekünk, milyen tapasztalataid voltak velük. Sokunkat izgat a dolog.
Köszi !

Dante-koma is hasonlórol számolt be a trans-germaninál...
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#1227
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,654 posts

én pár napon belül eldöntöm, hogy ezekre nevezek-e:
Shimano Bremsscheibe SM-RT98 fr XTR BR-M985/988 Center Lock Modell 2011 - BIKE-COMPONENTS.DE

A német Bike-Magazin tesztben pont ezek a tárcsák hajlottak meg a nagy hõtõl.
Majd lécci, számolj be nekünk, milyen tapasztalataid voltak velük. Sokunkat izgat a dolog.
Köszi !
Marci

#1228
breeze

breeze

    vendég

  • fórumtag
  • 149 posts

Jövõ héten rendelnék bike -components-rõl bp-i szállítással. átvétel Lehel-Nyugati -Moszkva-tér. fizetés elõre utalással.
Ha valaki társulna priviben elér.


Szia,

én pár napon belül eldöntöm, hogy ezekre nevezek-e:
Shimano Bremsscheibe SM-RT98 fr XTR BR-M985/988 Center Lock Modell 2011 - BIKE-COMPONENTS.DE

2db 160mm-es érdekel, csak még itthonról kapok választ hogy van-e és mennyi lenne.

Köszi.
;) breeze :mad:

#1229
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 posts
Jövõ héten rendelnék bike -components-rõl bp-i szállítással. átvétel Lehel-Nyugati -Moszkva-tér. fizetés elõre utalással.
Ha valaki társulna priviben elér.

#1230
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

Schladmingban helyenként kevésnek éreztem a 17 centit.


pedig atlagban nem nagyon jar tobb :D

#1231
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,146 posts
Itthonra elég,csak mivel nem telik külön egy dh gépre,gondoltam beszerzek egy spirálrugós tagot,meg egy spirálrugós nagyvillát,amit akkor használnék,amikor külföldön DH-zok. Schladmingban helyenként kevésnek éreztem a 17 centit.

#1232
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

marzocchi 888-at honnan lehet a legolcsóbban szerezni? CRC-n sem olcsóbb,mint itthon,bár itthon nem is nagyon lehet most seholse kapni. Még használtban sem. :(

off: gondolom a canyon-ba megy.. miért nem elég a 66?

#1233
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,146 posts
marzocchi 888-at honnan lehet a legolcsóbban szerezni? CRC-n sem olcsóbb,mint itthon,bár itthon nem is nagyon lehet most seholse kapni. Még használtban sem. :(

#1234
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

crcbol rendelnek par aprosagot gyorbe. be akar vki szallni?


nah gyor kornyekerol senki? holnap reggelig varok.

#1235
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,261 posts
A fórumokon, a saját webáruházuk review-jaiban olvasottak, az ismerettségi körömben szerzett + személyes tapasztalataim alapján nem szivatják a népet, küldik a cserét, jóváírást egybõl. Ez földi DHL szállítás (nekem a GLS jobban bejött). Olyan is volt, hogy kiszakadt a CRC-s csomag és a GLS ragasztotta le Bp-en a saját szalagjával, megkérdezték, hogy így átveszem-e (a beltartalma ruha volt, túl nagy kár nem érhette). Engem az zavar, hogy a CRC alapvetõen drága (leszámítva az akciókat), ebayen vagy máshol még postával is olcsóbb minden a legtöbbször és az USA-ból ideér egy hét alatt. Megszokásból, kényelembõl jobban szeretek egy helyrõl (tõlük) rendelni, összehozom az értékhatárt. De ha már tudom, hogy eleve drágán vásárolok, megvan rajtam a hasznuk, nehogymár még én fizessek a drágább szállításra, hogy normálisan becsomagolják. Ilyen ipari mennyiségben biztosan nem egyszerû a csomagolás, de oldják meg, a legalapvetõbb dolog a bizalom fenntartásához.

#1236
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,513 posts

Nekem most végül két nappal késõbb postázták. GLS-el mindig kerek egy hét alatt volt Pécsen. DHL-el a múltkorinál megszívtam, Hollandián vitték át és ott éppen állami ünnep volt. Nem frissült a tracking sem Hollandia és Magyarország között, az ügyfélszolgáltat sem tud mást mondani, csak amit én is látok és a sablon szöveget. Úgy vettem ki, a DHL-nél elég nagyok a szórások.

Nekem a 70 ezer forintos hátró kerekem úgy jött, hogy az agy vége kilógott a csomagból és szép lyukat fúrt magának. Eleve rosszul csomagolták, befeszegették egy kisebb dobozba. Nem kicsit lettem mérges. Erre kaptam jóváírást, amit levásárolhattam, de akkoris, nem jóváírás kell, hanem normális csomagküldés.

Ha ott van az ügyintézõm, õ gyorsan válaszol az emailekre és korrekt, segítõkész (megnézi nekem a terméket a raktárban, leméri, stb.), ha nincs ott, akkor mindig csak a sablon válaszok jönnek (tavaly nyáron egy hétig vártam egy értelmetlen válaszra).

Az utolsó csomaggal eléggé elásták magukat nálam. Arra vagyok kíváncsi, hogy küldik a mavic 819-es felnimet, azt is bevágják és egymáson pogózik minden, ahogy legutóbb a több kilós szerszám a drága kormányon, vagy be tudják-e értelmesen is csomagolni. Az ajándék italpor kiszakadt és a legutolsó zacskóig, dobozig mindenbe belement a por, egy órát törölgettem a cuccokat. A csomagolással nem igazán törõdnek.



márpedig ha levegõben szállítanak, akkor törõdni kellene a csomagolással. én a FedExnél dolgoztam, ott a szó szoros értelmében dobálják a csomagokat. a DHL sem lehet különb. ha a csomagolás nem sérütlt és belül minden ripityára tört, akkor cseszheted, mert senki nem téríti meg a kárt.

#1237
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Lehet, hogy hülyeség, de nem lehet ebben benne valami olyasmi, hogy inkább válaszd a fizetõs küldést (az a pár ezer ft szerintem nem sok 50ezer feletti rendelésnél, ráadásul többnyire többen rendeltek, tehát osztódik a költség), azt jobban csomagolják, gyorsabban jön, stb.? Nálunk eddig 6 crc rendelésbõl 2 volt problémás. Mindkettõt orvosolták, bár egyik sem volt egyszerû menet.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1238
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Nem váltották le a Parcelforce/GLS-t, csak behozták mellé a DHL-t. Nem tudom mi alapján szelektálnak, de a tegnapi rendelésemet most a Parcelforce/GLS brigáddal küldik. DHL nekem egyébként még nem szállított.


#1239
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,261 posts
Nekem most végül két nappal késõbb postázták. GLS-el mindig kerek egy hét alatt volt Pécsen. DHL-el a múltkorinál megszívtam, Hollandián vitték át és ott éppen állami ünnep volt. Nem frissült a tracking sem Hollandia és Magyarország között, az ügyfélszolgáltat sem tud mást mondani, csak amit én is látok és a sablon szöveget. Úgy vettem ki, a DHL-nél elég nagyok a szórások.

Nekem a 70 ezer forintos hátró kerekem úgy jött, hogy az agy vége kilógott a csomagból és szép lyukat fúrt magának. Eleve rosszul csomagolták, befeszegették egy kisebb dobozba. Nem kicsit lettem mérges. Erre kaptam jóváírást, amit levásárolhattam, de akkoris, nem jóváírás kell, hanem normális csomagküldés.

Ha ott van az ügyintézõm, õ gyorsan válaszol az emailekre és korrekt, segítõkész (megnézi nekem a terméket a raktárban, leméri, stb.), ha nincs ott, akkor mindig csak a sablon válaszok jönnek (tavaly nyáron egy hétig vártam egy értelmetlen válaszra).

Az utolsó csomaggal eléggé elásták magukat nálam. Arra vagyok kíváncsi, hogy küldik a mavic 819-es felnimet, azt is bevágják és egymáson pogózik minden, ahogy legutóbb a több kilós szerszám a drága kormányon, vagy be tudják-e értelmesen is csomagolni. Az ajándék italpor kiszakadt és a legutolsó zacskóig, dobozig mindenbe belement a por, egy órát törölgettem a cuccokat. A csomagolással nem igazán törõdnek.

#1240
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis
A DHL mennyire megrendelõbarát? Legutóbb talán 3 éve rendeltem CRC-rõl. Akkor nem tudom ki volt az aktuális hazai futárcég, de a dobozon jól látható telefonszám ellenére a lakásom alatt található ingatlanirodába adták le a cuccomat. Nem volt semmi gond, de ha felhívtak volna akkor 5 perc alatt eljutnak hozzám.
Amúgy a mostaninál nekem is minden 'in stock' volt, másnap postázták.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."