Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Please log in to reply
6016 replies to this topic

#1201
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts
Valaki!
-eBay-es Buy It Now-os néhány küllõ (csak elõtte egyeztetni kell a méretet az eladóval) kb. 15 USD (Paypal)
-sima Paypal tranzakció. 175 USD

Elõre utalnék bankszámlára, vagy, ha valaki tudná nélkülözni pár napig a pénzt, utólag küldeném a pénzt ugyancsak bankszámlára. Megbízható vagyok, nem kell félni. :)

#1202
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,954 posts
Én szoktam ezt azt eladni, de jobban jársz ha elõször külföldi MTB aprókba töltöd fel az alkatrészeket. Bizalmatlanok a magyarokkal (meg általában a keleti tömbbel) szemben a nyugatiak. Mélyen áron alul megy minden. Paypal számla sem árt ha van hozzá, ami ellenõrzött legyen lehetõleg.
11:38:11 IM 2012

#1203
Mew

Mew

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 posts
crc-röl rendel valaki mostanság?lenne egy 23 euros tételem...

#1204
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,146 posts
Jártas itt valaki német e-bay-en való ELADÁSBAN? Ha tudna valaki segíteni azt megköszönném. Üdv

#1205
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Azért ha ültél már jó alu vázas meg jó carbon vázas bicón, bekötött szemmel is megmondod, melyik melyik.
Tehát ha a tömeg még csak egyenlõ is, azért a carbon más feeling, igaz az ára is.


Hááát azért szeritem egy csúcs alu vs tajvani carbon közül csak az alut választanám....

#1206
breeze

breeze

    vendég

  • fórumtag
  • 149 posts

"Véletlenül" feltévedtem a canyon honlapjára, van néhány kedvezmény most, ami a TdF alatt érvényes, pl. a csúcs alu outi vázszettjükbõl (ultimate al) és a nerve xc 6.0 össztelós mtb-bõl is 100 eur-t engednek el most, persze így sem olcsó...
Canyon | Bikes / Shop

(az az alu váz nem semmi, 1260 g, a karbon villája 295 g. A legtöbb belépõ karbon vázszett többet nyom a mérlegen mint ez....kéne...)


Azért ha ültél már jó alu vázas meg jó carbon vázas bicón, bekötött szemmel is megmondod, melyik melyik.
Tehát ha a tömeg még csak egyenlõ is, azért a carbon más feeling, igaz az ára is.
;) breeze :mad:

#1207
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3,320 posts
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Ár/érték arányában piszkosul jó a Canyon. Páromnak 2011-es Nerve XC 6.0 van 3 hónapja, nagyon oda van érte! Látszik, hogy ennyibõl úgy hozták ki ezt a bicajt, hogy a lehetõségekhez képest nem spóroltak semmin és még olyan apróságokra is figyeltek, mint az alsócsövön védõfólia, bowdeneken kis áttetszõ gumicsõ Canyon felirattal, a vázon alatta apró fédõfólia-matricák; egyszerûen pöpec az egész! És ugye ilyen felszereltség mellett így 150-200e Ft-tal olcsóbb ez a bicaj, mint a nagyker/kisker "terítést" beiktató konkurensei, ami nálunk, csóró magyaroknál nem utolsó szempötty! ;-)

#1208
andersen

andersen

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 posts
"Véletlenül" feltévedtem a canyon honlapjára, van néhány kedvezmény most, ami a TdF alatt érvényes, pl. a csúcs alu outi vázszettjükbõl (ultimate al) és a nerve xc 6.0 össztelós mtb-bõl is 100 eur-t engednek el most, persze így sem olcsó...
Canyon | Bikes / Shop

(az az alu váz nem semmi, 1260 g, a karbon villája 295 g. A legtöbb belépõ karbon vázszett többet nyom a mérlegen mint ez....kéne...)

#1209
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs
drotos gumit el szoktak kuldeni normal arban, vagy az mar "bulky" csomagnak szamit, mint a kerek?

#1210
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 posts
hejhó!
actionsports.de-rõl rendelek.
este 8-9 körül adom le a listát
aki szeretne csatlakozni,privátban megteheti.

bp.-i átadással

üdv
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#1211
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,261 posts
Igen, ezt benéztem. :( Marad a literes, az arányában drágább és pazarlósabb..

#1212
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis
Ha külföldrõl jött EMS postám, akkor azt ki kézbesíti? Kaptam egy postai értesítõt, rajta egy mobil számmal. Oké, hogy majd felhívom reggel (most, este 8-kor már nem akarok senkire rácsörögni), csak szeretném tudni, hogy mire számítsak.

freddyke, az az ebay-es eladó nem postázza a cuccot ide

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#1213
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,636 posts

Nem az lenne a hangsúly hogy behozni, a szállítási díj sem érdekel mennyi (jó ne 1000dollár legyen) csak kellene egy ember aki jelenleg az USAban lakik oda elküldetném a bringát, aztán meg õ repülõre teszi/tenné nekem.


posta cimet tudok adni.de szerintem ha az amerikai magyar kovetseggel felveszed a kapcsolatot ok is meg tudjak oldani.kb ez a dolguk.

#1214
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,261 posts
Ezt a láncolajat próbáltam flakonosban, 50-60km-t elmegy terepen durva porban is (szerintem többet is elmegy, ennyi idõnként kenem újra, ez nekem 1-2 kör), nem csiszatol, nem nyikorog a lánc és alig szedi a koszt. A flakonból (azért kellene a spray) nagyon sok jön és hamar elfogy, ráadásul kis mennyiségben nem is éri meg.

A legjobb ár/érték arányú, amit találtam eddig. Ha valakinek kell a fele (vagy ha hárman rendeljük, a harmada) akkor megrendelem, de ennyi nekem nem kell. A csomagolást, postázást vállalom, a költséget annak kell állni, akinek küldöm. Ha valakit érdekel írjon privátot plz.

#1215
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
Hirtelen
UsPack.hu | Szllts amerikai internetes kereskedktl Magyarorszgra. Ebay vsrls hazaszlltsa s kzvetts.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1216
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,954 posts
Nem az lenne a hangsúly hogy behozni, a szállítási díj sem érdekel mennyi (jó ne 1000dollár legyen) csak kellene egy ember aki jelenleg az USAban lakik oda elküldetném a bringát, aztán meg õ repülõre teszi/tenné nekem.
11:38:11 IM 2012

#1217
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,636 posts
mennyit szansz a behozatalra?meg tudom oldani ugy hogy ne basztassak a csomagot a vamugyorok.csak akkor hajoval hozzak kontenerben es az lassu.
(es ne legyen benne 6 kilo koko):D

#1218
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

Ilyen pár 10dolláros cuccokkal megcsinálnám, de most egy komplett kerékpárról van szó, 1000dollár felett, szóval nem kis értékben sajnos. Ha senki nem jelentkezik, akkor marad a sóvárgás és a böngészés egy elérhetõ darab után. Nem szívesen húzok ujjat az ebay-jel nagy nehezen összeszedtem már annyi pozitív értékelést, hogy azt már nem kockáztathatom.

vásárlónak nem lehet negatív értékelést adni, csak pozitívot vagy neutralt :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1219
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,954 posts
Ilyen pár 10dolláros cuccokkal megcsinálnám, de most egy komplett kerékpárról van szó, 1000dollár felett, szóval nem kis értékben sajnos. Ha senki nem jelentkezik, akkor marad a sóvárgás és a böngészés egy elérhetõ darab után. Nem szívesen húzok ujjat az ebay-jel nagy nehezen összeszedtem már annyi pozitív értékelést, hogy azt már nem kockáztathatom.
11:38:11 IM 2012

#1220
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

Keresnék valakit akinek van (rokona) USAban megerõsített Paypal számlája, amerikai címmel. Lehetetlen küldetés, de hátha.. kinéztem egy tuti cuccot, de az eladó sajnos nem hajlandó még csak Kanadába sem küldeni, nemhogy egy ismeretlen balkáni államocskába.. ráadásul ragaszkodik a megerõsített amerikai címhez is. Vagy megpróbáljam valami USA-Magyarország csomagküldõ céggel? Elvileg nekik van amerikai címük, de a pénz ugyanúgy tõlem érkezne. Ilyen céggel van már tapasztalata valakinek?

ez az illetotol fugg, hogy hova hajlando kuldeni, van amelyik ragaszkodik a paypalos cimhez, es feljelent, ha nem ugy van. ennek ellenere en is csinaltam hasonlot, hogy megnyertem a licitet, aztan amikor pampogott, akkor irtam neki, hogy kuldje angol cimre. megtette.