Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#1161
breeze

breeze

    vendég

  • fórumtag
  • 149 hozzászólás
Na itt van, ezek voltak ha jól emlékszem:
Shimano SLX 660-10 Komplettgruppe 3x10-fach - Action Sports-Bike Onlineshop
;) breeze :mad:

#1162
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás

Köszi. Nézem, nekem 239-t hoz. :-)


Félreütöttem, igen :D 239 a jó, elnézést :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#1163
breeze

breeze

    vendég

  • fórumtag
  • 149 hozzászólás
Köszi. Nézem, nekem 239-t hoz. :-)
;) breeze :mad:

#1164
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás

Hi,
nem tudjátok lehet-e még kapni idei Shimano SLX szettet?
És hol a best price?
Ha jól emlékszem vmi német webshop még tavasszal nyomta a szettet (Hajtókar, váltókar, elsõ, hátsó váltó, lánc, fogsor) 199 Euroért, az XT szett volt 349 Euro.
Köszi.


249 €-ért látok így hirtelen: Shimano SLX 660-10 Gruppe 3x10 ohne Naben und Bremsen Modell 2011 - BIKE-COMPONENTS.DE

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#1165
breeze

breeze

    vendég

  • fórumtag
  • 149 hozzászólás
Hi,
nem tudjátok lehet-e még kapni idei Shimano SLX szettet?
És hol a best price?
Ha jól emlékszem vmi német webshop még tavasszal nyomta a szettet (Hajtókar, váltókar, elsõ, hátsó váltó, lánc, fogsor) 199 Euroért, az XT szett volt 349 Euro.
Köszi.
;) breeze :mad:

#1166
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.881 hozzászólás
Sziasztok

CRC küldött egy 10 fontos utalványt. A felhasználási feltételek:
-2 héten belüli felhasználás
-minimum 75 fontos vásárlás
-in stock cuccok

Ha valaki rendel, akkor ezzel beszállnék, esetleg ha kell valakinek akkor megdumálhatjuk.
Azt nem tudom, más usernak is elfogadja-e, vagy csak nekem, mivel én kaptam.

Ha valakinek van tapasztalata ilyen utalvánnyal, akkor szívesen meghallgatom.

#1167
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.261 hozzászólás

Valaki!


Légyszi csinálj egy kis helyet, hogy tudjak PÜ-t küldeni. :)

#1168
Szabii

Szabii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Ha valaki szeretne rendelni dx-rõl beszállnék én is egy Magicshine-al.

#1169
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ha valaki rendelne beszállnék egy telópumpával.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1170
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
A német H&S-el eddig nekem sem voltak még csak hasonló gondjaim sem. Úgy becsomagolnak mindent, hogy kész Karácsony feeling kibontani. :D

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#1171
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
par fele nemet webshopbol mar rendeltem, ott mindig gondosan csomagoltak.

#1172
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.261 hozzászólás
Nálam kicsit más volt a helyzet, hogy a keréknél a kerékagy vége kilógott a csomagból, eleve szarul volt csomagolva. Nem lett baja, de reklamáltam és jelentõs összegû fájdalomdíjat kaptam. Az nem tetszik, hogy a crc bedobál mindent egymásra, legutóbb a 3kg-os parktool szerszám kolbászolt a 60 fontos kormányon, keletkeztek esztétikai karcok, de akié lett, nem törõdik vele. Betettek a csomagba egy ajándék italport, kiszakadt, még a dobozok, zacskók belseje is tele volt a porral. Ha kár lesz azt általában megtérítik, de nem értem miért kell borotvaélen táncolni és ez más boltokra is igaz, nem csak rájuk.

#1173
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Nem CRC-s cucc volt, de végül is mindegy, mert nem volt se hiány, se sérülés a csomag tartalmában. A szakadást is csak akkor vettem már észre, amikor elkezdtem bontani a dobozt, úgyhogy elég hülyén jött volna ki, ha utólagosan reklamálok a csomagolás sérülése miatt.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#1174
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.261 hozzászólás

Többször írtátok már, hogy egy-két megrendelésetek hiányosan, vagy sérült csomagolással érkezett meg.
Nekem most ki volt szakadva a doboz oldala, de szerencsére nem hiányzott belõle semmi.

Az mennyire kivitelezhetõ, hogy a csomag átvételekor mondjuk a futár elõtt felbontom a csomagot és lecsekkolom a tartalmát?
Ha hiányos, vagy nem azt küldték (a mellékelt számlán szereplõ tételekkel összehasonlítható), akkor legalább lenne egy tanúm és a reklamáció is gördülékenyebben menne.


Nálam 5 év alatt irdatlan mennyiségû futár megfordult és bár még egy karc sem keletkezett semmin, egyszer vissza kellett hoznom az árut az ügyféltõl, a saláta csomagolás nem tetszett neki. Ugyancsak szállítás miatt a csomagok külseje (monitor, nyomtató, stb. esetén elég ciki) tele voltak sérülésekkel, lyukakkal, nekem eddig mindent megoldottak, de ez az eladó jóindulatán is múlott. A futárok rohannak, de ha gond van, köteles intézkedni, jegyzõkönyvet felvenni. Ha a futár elõtt nem vetetsz fel jegyzõkönyvet, utána már nagyon nehéz lesz elintézni. Sajnos átlalában két lehetõséged van, hogy jegyzõkönyvvel sérülten átveszed vagy visszaküldöd. Én eddig még semmit nem küldtem vissza, mindent utólag intéztem, ez a bizonytalanabb, lassabb út. A csomagot mindenképp lefényképezném és elküldeném a CRC-nek a képeket, ha pedig a beltartalom sértült a csomagolás miatt, de kívülrõl nem látszik, az egyértelmûen az õ hibájuk. Általában ilyenkor jóváírnak, küldenek másikat, stb.

andersen: Teljesen normális, hogy Németországból a GLS viszi tovább, az a Parcel Force szerzõdött partnere. Németországig garantálják a 2-3 napot, oda is ér annyi idõ alatt. A GLS legalább egy pontos és kiszámítható cég, nekem minden kereken egy hét alatt érkezett meg. Ha nem tetszik, kérd express-el 1-2nap alatt megjön.

#1175
andersen

andersen

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Nem egészen értem a CRC miért lett itt ekkora favorit.
Most rendeltem tõlük elõször. Képesek voltak a karbonvilla dobozába benyomorgatni egy elsõváltót zacskóban még jó hogy nem sértette meg.
A parcelforce-os szállítás meg egy vicc, a csomagot tovább passzolták útközben a GLS-nek így az EURO48 szállításból EURO168 (egy hét) lett.
A német webshopokat pontosabbnak (2-3 nap), gondoasabbnak (precíz csomi) és a crc-n kiemelten akciós cuccok kivételével olcsóbbnak is találom. A szállítás ára is a fele-kétharmada a crc-nek.
MOndjuk az is tény hogy a crc-n vagy 1-2 cucc ami máshol nem.
Nekem velük van több jó tapasztalatom is:
bike-discount.de
bike24.de

#1176
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Többször írtátok már, hogy egy-két megrendelésetek hiányosan, vagy sérült csomagolással érkezett meg.
Nekem most ki volt szakadva a doboz oldala, de szerencsére nem hiányzott belõle semmi.

Az mennyire kivitelezhetõ, hogy a csomag átvételekor mondjuk a futár elõtt felbontom a csomagot és lecsekkolom a tartalmát?
Ha hiányos, vagy nem azt küldték (a mellékelt számlán szereplõ tételekkel összehasonlítható), akkor legalább lenne egy tanúm és a reklamáció is gördülékenyebben menne.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#1177
Big30

Big30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 hozzászólás
Ha vki akar rendelni a bike24.de rõl, akkor beszállnék a rendelésbe.
bõvebben privátban.
thx

#1178
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
mindenkinek ment pü, aki akar még jönni (crc) az írjon.
rendelés leadás amint befut a szükséges összeg hozzám.

#1179
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.881 hozzászólás

UK-ból az airmail kb. hány munkanap?
Eddig még csak futáros rendelésem volt így nem tudom, hogy megy? Ezt a posta hozza?
köszi


Nekem pont ma jött meg, egész pontosan 4. munkanapra. Ugyancsak postás dobta be.

Szerk.

Rendel valaki most CRC-rõl? Pont amilyen racsnira szükségem van, le van árazva 62%-al. Így 11.88 font.
Hopp, mondjuk mostanában nem megy Pestre Szombathelyrõl.

Mindegy, azért ha van rendelés, akkor kérem szóljon az illetõ.

#1180
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.261 hozzászólás
Ebbõl kellene nekem a black 725mm, de most nincs zseton. :(