Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#561
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.993 hozzászólás
igen, linket is kaptak.

edit: megírtam nekik, hogy köszi, de nem értem mi a poén 2 euro kedvezményben, ha máshol több mint 10-zel olcsóbb. meg hogy király lenne mondjuk 25-ért, és hogy mekkora királyok, csak tõlük szoktam rendelni. ez mondjuk igaz is. :)

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#562
(ex)Cat

(ex)Cat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás

a bikecomponents.de-n néztem egy alkatrészt, amit szeretnék rendelni, 35 euro. a bike24.net-en is megtaláltam, 20 euro. mivel a bikecomponents-rõl már többször rendeltem,, a másikon meg nincs account-om sem, gondoltam nyomok egy "price alert"-et. jött is a válasz két órán belül:

"Hi,

Wir können Dir den angefragten Artikel zu einem Sonderpreis von 32,95 EURO anbieten. Dieses Angebot ist 14 Tage gültig. Bei Bestellung gib bitte die Anfragen ID im Bemerkungsfeld an - wir ändern dann den Preis manuell nach der Bestellung. Achtung, bei Zahlung mit Kreditkarte oder per Paypal werden wir Dir zunächst den vollen Betrag berechnen und die Differenz anschließend zurückbuchen."


jót derültem. )


Jól írtad be nekik az árat? Én eddig még mindig megkaptam náluk mindent annyiért, ill. 0.1-el olcsóbban mint amit linkeltem. Legutóbb egy Mavic cipõt 245 Euró helyett 149-és kértem és adták. Igaz, utóbb nem volt rá pénzem és nem vettem meg, de ideadták volna.

#563
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.993 hozzászólás
a bikecomponents.de-n néztem egy alkatrészt, amit szeretnék rendelni, 35 euro. a bike24.net-en is megtaláltam, 20 euro. mivel a bikecomponents-rõl már többször rendeltem,, a másikon meg nincs account-om sem, gondoltam nyomok egy "price alert"-et. jött is a válasz két órán belül:

"Hi,

Wir können Dir den angefragten Artikel zu einem Sonderpreis von 32,95 EURO anbieten. Dieses Angebot ist 14 Tage gültig. Bei Bestellung gib bitte die Anfragen ID im Bemerkungsfeld an - wir ändern dann den Preis manuell nach der Bestellung. Achtung, bei Zahlung mit Kreditkarte oder per Paypal werden wir Dir zunächst den vollen Betrag berechnen und die Differenz anschließend zurückbuchen."


jót derültem. )

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#564
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás

Az elsõ e-mailben még nincs rendelési szám csak referenciaszám + a köszihogyrendeltél. A második levélben kapod a rendelési számot, amivel az oldalon nézheted a státuszt, harmadik a feldolgoztuk+csomagfeladós levél, benne a UPS tracking szám. UPS oldalán (ráadásul német) is regisztrálni kell sajnos, nem olyan, mint a DHL-es track, hogy megnézhetõ regisztráció nélkül. Nekem normál postával (semmi sürgõsségi) egy hét, de kb. mindenhol ennyi (CRC, Hibike stb.) ha raktáron a cucc.


Örök hálám! :D Köszi!

#565
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás

Sziasztok!

Szokott valaki rendelni Rose-tól? A kérdés az lenne, hogy honnan látom, hogyan áll a rendelés? Kifizettem Paypal-al kaptam egy e-mail-t hogy köszi a rendelést de ennyi. Belépek az oldalra és nem látom sehol, hogy rendeltem volna mint pl a bikecomponents.de-n. Lehet majd ha feladják kapok packet numbert? Készleten lévõ termék mennyi idõ alatt ér ide?

Köszi, köszi...


Az elsõ e-mailben még nincs rendelési szám csak referenciaszám + a köszihogyrendeltél. A második levélben kapod a rendelési számot, amivel az oldalon nézheted a státuszt, harmadik a feldolgoztuk+csomagfeladós levél, benne a UPS tracking szám. UPS oldalán (ráadásul német) is regisztrálni kell sajnos, nem olyan, mint a DHL-es track, hogy megnézhetõ regisztráció nélkül. Nekem normál postával (semmi sürgõsségi) egy hét, de kb. mindenhol ennyi (CRC, Hibike stb.) ha raktáron a cucc.

#566
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás
Sziasztok!

Szokott valaki rendelni Rose-tól? A kérdés az lenne, hogy honnan látom, hogyan áll a rendelés? Kifizettem Paypal-al kaptam egy e-mail-t hogy köszi a rendelést de ennyi. Belépek az oldalra és nem látom sehol, hogy rendeltem volna mint pl a bikecomponents.de-n. Lehet majd ha feladják kapok packet numbert? Készleten lévõ termék mennyi idõ alatt ér ide?

Köszi, köszi...

#567
andersen

andersen

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Beszállnák én is, privben megy! Köszi!

#568
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Akkor senki többet harmadszor, csütörtökig lehet még jelentkezni. a bc rendeléshez :)
11:38:11 IM 2012

#569
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Beszállnék. Privi.

#570
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Bike components.de rõl rendelnék ha valaki betársulna jelentkezzen privátban.
11:38:11 IM 2012

#571
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás
Szerintetek a radtouren magazin 2012 második számát honnan tudnám letölteni vagy megvásárolni? Van benne egy kerékpár gumi teszt amit nagyon szívesen elolvasnék.

#572
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

CRC-rõl esetleg rendel mostanában valaki? 12 vagy 24 fontos tétellel szállnék be.
Vagy valaki tud itthon Oakley Radarra orrgumit?


Mofo Oakley márkabolt a Király utcában? (a nagykörút felõl a kiskörút irányába érdemes megközelíteni)


#573
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
CRC-rõl esetleg rendel mostanában valaki? 12 vagy 24 fontos tétellel szállnék be.
Vagy valaki tud itthon Oakley Radarra orrgumit?

#574
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Innen rendelt már valamelyikõtök?

Biketart.com

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#575
culé

culé

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Sziasztok!
Valaki rendelt már az alábbi oldalról?
Érdekelnének tapasztalatok.
Racing bike, Bicycle Sales, Bicycle child, Bicycles Pinarello, Cannondale bikes, Used racing bicycles, Specialized Bikes, Bicycles offer, Local bike racing

#576
Papszi

Papszi

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
Az OK, odáig én is eljutottam, csak kíváncsiságból érdekelne, hogy van-e valakinek személyes tapasztalata...

Szerk.:

Köszi Fülee!

#577
Fülee

Fülee

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás

Sziasztok!

Errõl a boltról van valakinek valamiféle infója, rendelt már innen valaki?
mountainbikes.net


Pont a múlt héten rendeltem tõlük villa alkatrészt. (A csomagot kedden adták át a DPD-nek, csütörtök délben nálam volt... Eddig ez rekord.)
Szóval a bolt teljesen rendben van.

#578
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Sziasztok!

Errõl a boltról van valakinek valamiféle infója, rendelt már innen valaki?
mountainbikes.net

Megnéztem neked a guglin,létezõ bolt

#579
Papszi

Papszi

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
Sziasztok!

Errõl a boltról van valakinek valamiféle infója, rendelt már innen valaki?
mountainbikes.net

#580
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
jó, de ki az aki vakon küld pénzt az ilyen egy kaptafára készülõ filippínó oldalaknak? :o