Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Meghalt Marco Pantani

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
61 hozzászólás a témában

#41
bazsee

bazsee

    vendég

  • fórumtag
  • 105 hozzászólás
Tökéletesen egyetértek.

#42
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
ne feledjük , bármi lehetséges. az élsport mindig is káros volt az egészségre. egy ilyen ember halálakor mindenki a doppingszerekre gyanakszik mindaddig amíg be nem bizonyítják az ellenkezõjét.

#43
bazsee

bazsee

    vendég

  • fórumtag
  • 105 hozzászólás
Én akkor is tisztelem és becsülöm LA-t, de ismétlem: ez a topic nem róla és nem is a doppingról szól, hanem Pantani-ról.

#44
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
én kedvelem LA-t, de azért ne legyünk ilyen kis naívak!


(most következik egy kis összeesküvés elmélet:
hogy lehet, hogy egy kerékpáros, akinek elvileg "léte" az, hogy versenyezzen, egy versenyen indul minden évben? sztem a szervezete nem bírná azt a fokú kizsákmányolást és megterhelést, amit kap... ezt az állapotot viszont természetesen nem lehet elérni, mert hamarabb tiltakozik a szervezet...
ööö...
mindez csak szerintem... :)
francba nem kellett volna tegnap megnézni azt a 12éven felülieknek szülõi felügyelet mellett ajánlott amcsi filmet anyukám nélkül :))

#45
bazsee

bazsee

    vendég

  • fórumtag
  • 105 hozzászólás
Valószínûleg naív vagyok, de én elhiszem azt, amit Armstrong a könyvében leírt. 1999-ben sem találtak semmit a szervezetében. Olvastad a könyvet????

#46
HeGe.

HeGe.

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás
:'(
R.I.P.

Úgy maradsz meg emlékeimben, mint az egyetlen kerékpáros akitõl "félt" Armstrong. :-*

:'(


#47
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
minden tiszteletem a mindenkié!

DE!
ne mondja senki, hogy az normalis, hogy vki kiallva zart szajjal teker fel a legnagyobb hegyre, kb 150km utan.

#48
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
most nem akarok gonosz lenni, de hogy van az hogy Armstrong folyton nyer? (honnan tudod h nemhasznal?) messze jobb mint mindeki mas? nem feltetlenul, de en ugyhiszem, ott is ilyenek tortennek a hatterben. es igen a doppingrol szol, mivel egy normalis egeszseges ember NEM hal meg csak ugy egy szaunaban. foleg 34 evesen nem. se akozben hogy egy focipalyan acsorog....
orvosi vizsgalat? pont arrol szol h ne lehessen kimutatni. itt is azt fogjak megallapitani h veleszuletett rendellenesseg. mert mast nem tudnak mondani. ez van, ilyen vilagban elunk.

#49
bazsee

bazsee

    vendég

  • fórumtag
  • 105 hozzászólás
Lehet, h sok sportoló használ dopping szert, de nem kell általánosítani. Nézzétek meg Armstrongot, õ nem használ ilyen agyament bogyókat, mert nincs rá szüksége.
Különben is, ez a topic Pantani-ról szól, nem pedig a doppingról.
Én is nagyon sajnálom a Pantanit. :'( :'( :'(
u.i.: Várjuk meg az orvosi vizsgálatok eredményét és utána kezdjünk vitatkozni a dologról.

#50
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
akkor most már a versenyzõket nem is csapatok, hanem gyógyszergyárk szerint kéne csoportosítani... meg lenne, hogy ki melyik gyógysz.gy.hoz tartozik... mindegyik gyárnak lenne 9 versenyzõje... aztán a reklámokban azt látnád, hogy ne edzél, inkább szedjél triloglumunsot, mert Géza, az országos bajnok sem juthatott volna el e nélkül oda... és ekkor egy kép Gézáról, amint ránéz a bringájára, majd bólogat, hogy nem, farzsebbõl ki a bogyót, be a szájba, felül a motorra és elmegy a haverokkal bulizni...

ehh, szép új világ.

sajnálom Pantanit.

#51
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
a nevet nem tudom annak a sportolonak akit par eve kaptak el a touron doppingal.
egy olyan szer volt a szervezeteben amit csak 2008-ban akartak bemutatni.
tehat egyertelmu, hoyg nem orvosok hanem gyogyszergyarak vannak mogottuk!...

#52
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
sajnos igen. ezert nem tudtak kimutatni Feher Miklos halalat sem. marmint h mi okozta. mert ez a veleszuletett szivelegtelenseg picit hihetetlennek hangzik.
es ennek a doppingolasi versenynek az a mellekhatasa, h le kell tekerni"valami tour de france vagy giro d'italia" nevu versenyt, illetve "valami fuves placcon kell egy gumilabdat rugdosni valami csikos teglalapba"
regen ez volt a fo cel...
de most mar csak mellekhatas :-X

#53
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás

Szerintem ki lehet. Gondolj arra, amikor kezdõdött.


Sajnos rosszul gondolod. Azoknak az idoknek mar reg vege. Az elsport mar evek-evtizedek ota nem a doppingolasrol szol, hanem arrol, hogy olyannal doppingoljanak, amit nem lehet kimutatni. Termeszetesen a legnagyobb igenybevetelnek a sziv van kiteve, es a szervezet csak bizonyos fokig kepes elviselni a nagy terhelest...


#54
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
biztos neki is veleszuletett szivelegtelensege volt. valahogy ez a betegseg igencsak megnott a versenyzok koreben.. tobb hal meg beloluk mint a maradek 6 milliard emberbol :-X :(
lehet nem kene mindenfele szerekkel elerni ezeket az eredmenyeket... :-X csak hat a penz a penz....
mar kozuk nincs egy tiszta versenyhez :-X

#55
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
és meghalt egy 21 éves belga kerekes is :'(

#56
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Szerintem ki lehet. Gondolj arra, amikor kezdõdött.
Akkor nem használtak még semmilyen serkentõt.
Hacsak a kávét nem vesszük annak.
Most is ki lehet bírni, csak ugye az idõeredmények nem lesznek olyan "szépek"

#57
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Szerintem az élversenyzõk egyike sem tiszta!nem igaz,hogy egy tourt ki lehet bírni szerek nélkül!

#58
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Sajnálom én is nagyon. Elõször is, mert még fiatal volt, 34 éves. Õ is talpra tudott állni a padlóról, tudott küzdeni, akart.
Sajnálatos, hogy ismét az került bizonyításra, hogy az élsport nem arról szól, hogy ki a jobb, hanem színtiszta üzlet, ahol milliók forognak. Még sajnálatosabb, hogy fiatal emberek esnek áldozatul ennek az üzletnek, míg mások bezsebelik a hasznot, mit sem törõdve egy ember életével.
Nem hiszem el, hogy mindegyik élsportoló teljesen tiszta, nem szed semmilyen serkentõt, teljesítménynövelõt!
Ha ezt fiatalon kezdi, akkor a késõbbiekben már a szervezete kiég és 30-35 éves korára már olyan szintig elhasználódik, mint egy 50 éves emberé.
Kíváncsian várom, hogy mit állapítabnak meg a halál okának! Infarktus? esetleg valami mindennapor dolog?
Mégegyszer: Nagyon sajnálom.

#59
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
:o egyszerûen nem hiszem el ... :'( :'( :'( :'( :'( :'(

#60
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Sajnálatos hír nagyon, mert a kedvencem volt! :'( :'( :'( :'( :'(
Nagy ember volt kis hibákkal.
De szerintem azért a hírek a nagyvilágból topikba mehetett volna nyugodtan, és nem kellett volna neki újat nyitni:(
Üdv:Thy