Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trükkök és figurák elsajátítása

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1800 hozzászólás a témában

#1781
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
jól van igazatok van így belegondolva nem leszek többet köcsög d a ppillanat hevében olyan jó volt... ::)

#1782
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
csak a kedvedért ;D nem Qkacoskodsz... ;D az az igazság hogy ha szamóca lennék gyorsan nQnék m akkora gyöktörzs vok ugyanis elnyomtam vmit a billentyqzeten és hosszú ö és hosszú ü betüm helyett q van... :D már mindent átnyomkodtam ezerszer d nem tudtam rájönni h mi a faxtól v...ja Te nem tod?v vki?m nem csak Téged idegesít... ;)


#1783
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
blade, mi lenne ha az Õ, Õ maradna? nem kukacoskodni akarok, de elég idegesítõ, hogy nem tudom elolvasni..
bocs
edem is hévvel jár fogasozni.. bár nem tom melyikkel ;D

#1784
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Nos igen.. ;D..bár ezt is mi (bringások ) szívnánk meg,. mert az ilyen dolgok legitimálják a "tiltsuk ki a kerékpárosokat mindenhonnan" mozgalmakat... :-\

#1785
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Majd rájön, ha a tanuló bepánikol, elengedi a kormányt és inkább eltakarja a szemét, nehogy lássa a szélvédõn szétloccsanó agyát ;D

#1786
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
öket elég akkor szivatni, ha megvan nekik a jogsijuk. sokkal jobb félre is állni nekik, mert nem lehet tudni tudják e már mi az a fék ::)

#1787
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
fogadjunk, hogy ideges lennél, ha egy tv jönne szmben veled a bicóúton...
minek õket szivatni, paráznak azok maguktól is...
::)

#1788
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
ja majd összehozhatunk vmi jó zúzást csak elQször felfedezem itt a dolgokat...aztán majd beszámolok...az én kedvencem kben a vasútállomás ott van autós tesztpálya... :D lehet idegesíteni a tv-ket (gy.k. tanuló vezetQ) ;D jézusom vki jön felém egykeréken áááááááááááá ;D és tapossa a féket, az oktató meg lefejeli a szélvédQt... ;D

#1789
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
lépcsQ...az van qrva jó...vasúti felüljáró...megtekered aztán szállsz lefelé vagy 10 métert a godolloridersteamben van egy kona coileres srác az szokta ott nyomni a többiek meg veszik videjora...a streetes hely az a Szent Imre suli bannak padok meg kellemes emelkedQk meg kerítések meg kosárpálya meg sok deszkás d van mini skatepark is a müvház elQtt...de az nem nagy szám...so lehetQség van d engem inkább az az épített pálya érdekelne...majd utána járok...

#1790
fuckbkv

fuckbkv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
a bikkmakk szerint (bmx-es rész) ott lehet mindenfélét streetelni. Nameg a godolloridersteam.fw.hu (asszem ez a cím) szerint meg van ott valami erdõ-féleség ahol van vmi pálya is!

De úgy is kiakartam menni gödöllõre, megnézni, hogy a bmx-es brigád miket küldött, meg hátha vannak lépcsõsorok (a kedvencem :) ) meg ilyesmi.

Mik vannak nálatok? Me' majd valamikor zúzhatunk egy nagyot (kizárólag bicózás, buzi nem vagyok!) ;D

#1791
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
GödöllQn...oda is jön a bkv :D
mármint a hév...meg a vonat meg a takszi ha eleget fizetsz...PestrQl kb fél óra autóval...

#1792
fuckbkv

fuckbkv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Blademaster, merre lax?

Más:
baze! haver most küldött le 3 métert síkról síkra (jó nagy lépcsõt ugrott le tövig), merev umf+blackel baze :o :o! Hát azé egy blackel nem kéne ilyet erõltetni! ::) Amikor belebaszódott a bicó az aszfaltba....az a hang.... ez már kezd az a "leugrunk a háztetõrõl és beszakítjuk az aszfaltot" kategória lenni!

#1793
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
neked legalább v helyed/alkalmada csQröst ugrani...én nem ismerek egy rohadt normális pályát sem!te hol szoktál ugrálni?

#1794
fuckbkv

fuckbkv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
nekem az a pjobjémám ho' nemtujok ugjani nojmájisat!

De tényleg! Síkról lejtõre tök királyul ívbe teszem a gépet (akkor is, ha a lejtõ elõtt eldobó van), meg mini-duplák is okésak, de a nagyokba profin csõröst ugrok (az asztalosokon is). Pedig rángatok én mindent, csak lehet, hogy rosszul? Vagy a telón állítsak át valamit? Vagy az asztalosokon inkább "menjuölözzek" át?

plz help me!

#1795
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
kombó ;D

#1796
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
jó kösz majd igyexem.kben van olyan hogy vmi kombó sikerül,nem teljesen buni de már hasonlít... :D

#1797
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
probálkozz több tempóval a nyuszinál...
nekem is inkább akkor megy, ha van hozzá lendületem ;)

#1798
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
mittomén... ::) kecskével fél métert tuti bunival meg max 20centi...igazából az elméleti technika megan a fejemben csak sehogy sem akar összejönni...

#1799
Fox Farm

Fox Farm

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás
Blademaster, elõsször is mennyit ugrasz bunny-val és mennyit, kecskével ez fontos. Mert ha már mondjuk 90 cm-t nyomsz kecskével (szerintem ugyan lehetetlen ezzel a teknikával, bár azt szokták mondani lehetetlenek nincsenek) akkor már fölösleges megtanulnod a bunnyt, szerintem ;D.
Szóval légyszi add meg milyen magasra ugrasz mind a két technikával.

#1800
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
minden csak gyakorlás kérdése... gyakorolsz gyakorolsz gyakorolsz és gyakorolsz és egyszer ráérzel és utána még gyakorolsz meg egy picit gyakorolsz aztán tudni fogod a trükköt ;D

180at meg sztem legegyszerûbb dombon felfele csinálni. mármint felgurulsz megfordulsz és le..