Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trükkök és figurák elsajátítása

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1800 hozzászólás a témában

#61
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
KP: térd felett ildomos befogni, legalábbis megtanulni az egészet úgy a legkönnyebb.

#62
P.rider

P.rider

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
a kp-t ti mennyire letolt üléssel csináljátok?
mer nekem most tövig le van tolva (hardy 14,5) és már csak gyakorlás kérdése lenne hogy kisujjból menjen. demostéppen esik ez a kib*szott esõ...
rmx te menniy idõ alatt tanultad mega manualt úgy hogy a lábaddal tudtál már "pumpálni"? és fékkel, vagy anélkül tanultad meg?



#63
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
a kp-t aznap megtanultam amikor elkezdtem. a 180-at tegnap kezdtem, de most gyakoroltam és csak ritkán jön össze.

ami igazán idõigényes az a bunny, manuál, fakie

utóbbit is most gyakoroltam, de még csak pár méter megy (faltól pumpálom el magam). arra rájöttem, hogy nagyon hátra kell vinni a test sújt.

hetente 1-2 szer szoktam direkt trükköket gyakorolni. akkor 1 órát álltalában.. meg bicajjal járok suliba is, a bringatárolóhoz meg manuálba érkezem, szóval azt minden nap gyakorlom :D

#64
Demon

Demon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 314 hozzászólás
Mennyit szoktatok bringázni h az ilyen trükkök már kisujjból mennek?
Nekem eddig összvissz egy gyenge zászlós a "trükktáram"
Taposd a pedált és hallgass metált
eladó cuccok

#65
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
padkáról le már csukottszemmel megy a kp.. gondoltam meg kéne próbálni bunnyból.. nagyon csúnyát lehet egy ilyenbõl esni? :D mert azt nem akarok

180 már megyeget síkon, de még lassú sebességgel szóval fakie felejtõs.

#66
CrazyShadow

CrazyShadow

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Ez a csajszi kaszálja, de rendesen



#67
CrazyShadow

CrazyShadow

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Van valakinek plé gatyája,gyakorolom a 180+barspin-t de már szétreszeltem a seggem mindig hátra esek!Ehhez vagy ku**a gyorsan kell forgatnod vagy rövidebb kormány(de néha sikerül):) Csak mondom valamit tudtok ajánlani mielõtt elkopok:przerazen

#68
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
köszi a tanácsokat! ma kimegyek gyakorolni :)

#69
Para!

Para!

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 460 hozzászólás
Picit jobban ki kell húzni az elejét nyuszi közben. Utána nekem már könnyne megy. Csak erre kelett rájönnöm.
The quick brown fox jumps over the lazy dog.

#70
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ez alap... manual "alig", bani manual meg (hozzá képest egész) jól....
(az elején)
sztem sokaknak így megy:)

#71
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Nálam meg az a poén, hogy manual csak úgy síkon nem megy annyira nagyon...átlagban olyan 15-20 méter, de bunny-manual meg az elsõ pillanattól ...ki érti ezt...

#72
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Igazából ezt nem naon lehet elmagyarázni..egy sima bunny az egész, csak jobban kirántod, ennyi:)
Kicsit parás eleinte h hátraesel, néha elõ is fordul..annak ellenére h az ujjam ott a féken:D
Én eleinte nem padkára gyakoroltam hanem csak síkon..vmit kitûzöl pl egy aknafedelet és afölött, nálam bevált.

#73
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
bunnyhop to manual - hoz van valakinek tippje? külön külön mind1ik csuklóból megy, de egymás után nem igazán:cry:. Úgy szeretnék felugrani padkára, beton korlátra,stb., hogy manuálba folytathassam.

#74
CrazyShadow

CrazyShadow

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Csináljátok a trükköket?Ha nincs kedvetek csak nézzetek meg 1-2 Aron Chase videót,nekem ez mindig bejön:love1:

#75
Demon

Demon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 314 hozzászólás
az enyém már majdnem 1 évnél jár ,de még semmi baja nincs
Taposd a pedált és hallgass metált
eladó cuccok

#76
P.rider

P.rider

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás

Nem írtam el
Beszámították a rpm-t és +10000 forintért ráraktak egy isis-es b+ hajtókart, monoblokkok és nagyon jól szolgál
így volt 140000-be a bringa

B+?? nem véletlenül valami jump.. nevû, amivel az alap polarx-eket szerelik? mer ha igen akkorr az szerintem elég kaki hajtókar, az egyik haverom új polarx-jében van olyan és kb1 hónap után kikoptak a monoblokk és a hajtókar közti fogak, ezért lötyög, de nem lehet meghúzni... ja és azt hozzáteszem hogy a srác kb csak "koca DH-s" tehát nemnyúzza a bringáját, és minidg meghúzta amikor kilazult...



#77
Demon

Demon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 314 hozzászólás
Nem írtam el
Beszámították a rpm-t és +10000 forintért ráraktak egy isis-es b+ hajtókart, monoblokkok és nagyon jól szolgál
így volt 140000-be a bringa
Taposd a pedált és hallgass metált
eladó cuccok

#78
CrazyShadow

CrazyShadow

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

nem rossz a chase-se, de egyre jobban tetszik az NS Central, szerintetek mennyire jó akár 4X-ra??:confused: :)



Nekem már 2éve megvan a Chase2-es gyilkolom ahogy csak lehet,freeride,dirt,rugdosás-taposás minden belefér...és még mindig szolgál:clap:

#79
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás
szerintem elirta, 1es helyett 3ast akart. :)

#80
P.rider

P.rider

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás

Ha 4x-ozni is akarsz akkor vegyél Wensont nekem is az van és nagyon ütõs,csak a 4.5-nek kapásból cserélni kell a hajtókart de egy 10-esbõl megvan

ha 10esbõl megvan a hajtókarcsere akkor az olyan is...