Van ahol így mûködik...ha ez így mûködne
...és így nem is lesz az sosem.naszóval ez itt nem Olaszország meg Franciaország kerékpáros és egyébb kultúrákkal.
Nem kifejezetten neked írom, csak úgy általában, hogy amíg egy szövetségi közgyûlésre a bejegyzett egyesületek 1/4-e jön el (így pld. mindig 2* kell megtartani, mert az elsõ nem határozatképes...), amíg minden megpályázható pozícióra úgy kell embereket "toborozni", amíg egy bíróképzésre alig jön össze a létszám, addig nem értem, hogy a másik oldalról miért elvárás, hogy minden legyen (több/szinvonalasabb/olcsóbb/stb verseny, meg ez meg az meg amaz).
Ha valaki nem egyesületi tag, nem tud beleszólni a sportba soha. Persze lehet a "partvonalról" anyázni, csak éppen nincs értelme. Azok akik valóban tesznek a sportért (általában társadalmi munkában of course...) vagy lesz@rják a "tennisohasemmitnemakaródebeszólnitudó" embereket vagy 1-2 év után feladják és hagyják az egészet a francba. Kb csillió példát tudnék mondani az elmúlt 10 évbõl.
Még 1* ZSIROSMACSKA ez nem Neked szólt csak leírtam (úgyis lesz aki belekössön ebbe is), ettõl ez még így (nem)mûködik.
Van lehetõség arra, hogy alakuljon a sport (pld.: tavalyhoz képest kicsivel több verseny van), de ebben _MINDENKINEK KONSTRUKTÍVAN RÉSZT KELL VENNI_ Ennek az egyik része az, hogy a sportolók belátják: a törvények betartása nélkül (lásd: licensz) szélmalomharcot folytatunk, mert soha senki nem fogja elismerni amit csinálunk (lásd: pontos taglétszám nélkül semmilyen szinten nem kapja meg a sport a neki járó anyagi támogatást).