Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Eger és környéke

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
78 hozzászólás a témában

#21
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Figurak, ragyogo az ido, tekeres vasarnap?

#22
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
ebben még nem volt részem, ha lennjárok, megqkka 8)ntom.

#23
Menyus2

Menyus2

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás
Látványos lesz az Eger patak kb 2 napig, nézzétek majd meg a tomboló áradatot, ritka látvány.

Ha elér a patak egy bizonyos vízszintet a belvárosban többszáznyi kicsiny gejzír fog feltörni, mert a létezõ összes belvárosi aknafedõ kb 1,5 méterrel a pataktöltés alatt helyezkedik el.
Gondolom ismerõs helyzet nyárról, ha megárad a patak, úszik a belváros...

#24
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
orbajnd

egedrol van tobb ut lefele van egy nagyon jo,kicsit szuk,de tuti a sikloernyosok tapostak ki szolj ha erre jarsz es megmutatom ..
letores nem nagyon , de kint f.tarkanyiak tobbet tudnak ..fsza kis tekeressel az egedrol el lehet jutni oda.. onnan meg egy ugras szilvasvarad ..arrol meg nem meselek

#25
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
háát, sztem DH-zni biztos nem lehet rossz az egedtõl lefelé...bár, oda fel is kell kerülni vhogy. Ami a streeteket illeti-nem értek hozzá-de szvsz ezer jó hely lehet. Csak hát ha én streetes lennék a szivem vérezne, mer' Eger sztem a legszebb magyar város, bár nem vagyok egri...

#26
orbanjd

orbanjd

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Azt árulja már el valaki, hogy hol lehet Egerben DH-zni? Vagy föl kell tolni a verdát? Csak azért kérdezem, mert kb 2 évente nyaralok Egerben kb 3 hetet rokonoknál, aztán elmegyünk bringázni... de sehol semmi. Letörések, street a városban? Vannak jó helyek? Mert ha igen, akkor idén is lemegyek.

#27
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
háát, szerintem aszfalton maradtok... ;D akkora hó esett reggel, hogy amikor visszafelé jöttünk a városba a kistállyai útról, az egyik megállónál bele tudtam "lépni" a hóba a cipõmmel, hogy PINA.
Mivelhogy, ez a kedvenc nassom.

s emellett gondolom, még a következõ buszsofõr is lelki társam lesz, mer' felviditja a letaposástól fehéren-feketén elõbukkanó gondolat. ;D

#28
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
en benne vagyok ha csak nem megyunk a tatraba ..

szal mint 2. opcio erdekel a dolog ha nem lessz nagy ho eged is....

#29
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Király lenne csak ahogy így nézem (ja, most éppen havazik) meg az idõjósok is azt mondják, hogy hétvégén el leszünk látva bõven hóval, meg túl meleg se lesz!

#30
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Biker_guy, mennyit akarsz? írd le a kívánságod: hossz, útminõség, terepviszonyok, mondom, betéve tudom az egész környéket 8)
De inkább megmutatom ;) hétvégén mehetünk,ha nincs -5C alatt


#31
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nem, mondom rendesen leült a topic! Ja, egyébként nem tud senki valami jó útvonalt itt Eger körzetében országúton mert így télen én inkább csak aszfaltra megyek!

#32
csörgõ_t

csörgõ_t

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Nnna,itt vagyok újra,de már megyek is csak elõbb még BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok mindenkinek!

#33
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
hat... mit mondjak sar az van .. kellene mar egy kis fagy ..lcs idopontot egyeztetunk es mehetunk

te inkabb turas vagy igaz..?

#34
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Hi
Ma aligha mozdulok ki, takony idõ van, most is esik... :(
De tegnap évbúcsúztatóként feltekertem az Egedre :). Lefelé elkanyarodtam a Várhegynek... hát, volt egy párszáz m, ahol vinnem kellett a kb. 25 kilósra hízott jármûvemet, beragadtak a kerekek a sártömegtõl... marad az aszfalt. de találkozhatnánk a napokban.

#35
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
jan 1 du. 2 eged ... ha valaki csatlakozik ... klikk


jahh buek eger :)

#36
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
;D

Megnyomtam a tortúrát bibi. csak eged alatt kavartam el kissé, a köd miatt... zuhi után irány a "tûzkerék" presszó. kaffi vót.

#37
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Azért vagyunk itt Egerbõl néhányan, csak nem néztem ide az oldalra 4 hónapja. :-[

#38
csörgõ_t

csörgõ_t

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Az jó,ha felhõs az ég,akkor nem lesz olyan nagyon hideg.

#39
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
jahh kosz ;)

ido az lessz jo felhos ..de amig nem esik addig OK minden

#40
csörgõ_t

csörgõ_t

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Inkább a január,most éppen miskolcon vagyok, a koliból írok.Holnap megyek haza,de nemigen fogok ráérni.Lassan én is lépek, korán kelek.Jó tekerést és szép idõt hozzá!