Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Eger és környéke

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
78 hozzászólás a témában

#1
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Ezek után még arra lennék kíváncsi, mi lesz a motorossal?? Persze felmentik, ugye... De errõl a lapok soha nem adnak hírt, pedig érdekes lenne ez is, mi az itélet a balesetek után.

#2
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
http://www.hevesmegy...09&r=5&c=298015
Andrással találkoztam bent a boltban, a körülményekhez képest jól volt (mármint lelkileg), persze a karja gipszben és felkötve

#3
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Hallottam, hogy Danit és Andrást elütötték. Kartörés, térdszalagszakadás. Ennyit tudok. Írnátok valamit?

#4
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Szia

Elvileg most kell mûködnie, ha hétvégén nem esik, mindenképpen kimegyek. CC Ziege, nem tartasz velem?

#5
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
sziasztok!
Állítólag mûxik a Vörös-kõi forrás??
Ha jártok arra mostanság,/Stimecz ház stb.. /jelezzetek már...

#6
CC Ziege

CC Ziege

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Szasz!
Hát Egere vonatal mennék, hogy onan merre aztat nem tudom. Hát hogy mennyit mennék a helyzettõl függ min. 50 max. 80 körülit- persze kilcsiben ( és nem méterben értendõ). Nálunk is minden elázott, de remélem egy két héten belül fölszárad.
Csá. 8)

#7
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Szia
Honnan akarsz indulni? Mennyit menni? Milyen nehezet? A terep kicsit elázhatott mostanában, de vannak tekerhetõ helyek :)

#8
CC Ziege

CC Ziege

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Sasztok!
nem vagyok egri, de a közeljövõben fogok arra járni, mert halottam, hogy a legjobb terep a Bükkben van. Szeretnék, majd ezért kérni tõletek egy kis túra ajánlatot.
Kösz, Csá!!?

#9
Menyus2

Menyus2

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás
Lcs !

Neked, hogy tetszett a Tárkányi tekerés ? :D
Nekem kegyetlenül, igaz a mély süppedõs sárban fölfelé elvéreztem... :)

#10
Menyus2

Menyus2

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás
Majd hívlak holnap.
De nincs bukósisakom, nincs teleszkóp a kerékpáromon :(. Gagyi, pénzem meg nincs.
Sityakot majd áprilisban veszek.

Mai sztori :

Ma elmentem tekerni a Bükkbe, csak a töményszeszt (Vodkás,Vörösboros Cola :) ) hagytam itthon, így kiszáradás miatt visszafordultam kb 15-20 km-után.
Hazafele Egerben elkaptam egy piros lámpát a Tesconál. Mellém kb 5 cm-re beállt egy távolsági busz csak néztem mit akar..., hát komolyan mondom a sofõr egy marha volt. Szinte végígsúrolt a busszal.
Intettem neki, hogy szép lassan guruljon el mellettem, elment, mögötte haladtam tovább.
Hát az is igaz nem ez volt az elsõ eset a kamionokkal, buszokkal...


Ma délelõtt egy Ford Mondeóba mentem majdnem bele oldalról a Mol kút elõtt, mert a 4 sávos úton záróvonalon áthajtva szabájtalanul kanyarodott.
Én zöld jelzésen haladtam át kb 40km/H-val alig bírtam megállni a koccanás elkerülése végett, autós kolléga csalt...
Szabad ilyet ? :-\

Lehet csalódni fogsz bennem... :-\
50 kilcsit nemfogok tudni tekerni...



#11
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Gyere, tekerjünk egyet holnap, amolyan télies tempóban, 40-50 kilcsiben benne vagyok! Közben megbeszélünk mindent.

#12
Menyus2

Menyus2

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás
Mindenki a fejét a homokba dugja, és nemmond semmit hallgat, mert a Bringás Lányok topicba írkál..... :)
Sok huncut :) ;)
Érdekes, hogy az a topic megy a legjobban, hát nem is furcsa kicsit se.... ;) :D

#13
Menyus2

Menyus2

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás
Hello, Köszi az információt.

Jányok, csajok vannak e akik triatlonoznak ;)?

Közületek triatlonozik (duatlonozik) e valaki ?

#14
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Menyus: Menj be Nagy Kerékpárba (Eger Pacsirta ut) Ott mindent megtudsz! Egyébként Ádám a bolt tulaja triatlon edzõ is és maga is nagyon sokáig triatlonozott.

#15
Menyus2

Menyus2

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás
Klubdíj menyibe kerül stb., edzõk milyen árban tartanak edzéseket ?

Mai nappal beköszöntött a tavasz.

Hétvégére már eltûnnek az éjszakai fagyok is.
Oltári madárcsiripelés van.

http://www.wetterzen...n/fsavneur.html


#16
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Szia
Én ugyan nem triatlonozom, mert gyalázatosan úszok, de ismerek többeket is, keress priviben.
Látom, Gyöngyösön is érdekelt vagy, ott nagyobb triatlonos élet van: Gyötri (gyöngyösi triatlon). De itt Egerben beléphetsz a Nagy SE-be is.

#17
Menyus2

Menyus2

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás
Sziasztok !

Van köztetek olyan aki Triatlonozik ?
Most szeretném elkezdeni, de nemtudom hogyan és miként lehetne ehhez a sportághoz edzõt találni ?

6 éve intenzíven, de nem versenyszerûen kerékpározom, januártól elkezdtem futni, úsznni egyelõre heti 1 alkalommal járok.

Vélemény kérnék a Tisztelt Kollégáktól (Tõletek :) )!

#18
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
hella!
bnõ most smsezte, hogy most szombaton valami extrém nap lesz Egerben? Ki tud errõl vmit? Mert neki a lépcsõn hátrafelé menés is extrém ,szóval konkrét dolgokat várok, mer akkor lenéznék...ja a Dobó téren mondta..
csumm

#19
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
szombaton voltam kint,kiraly 10 fok , napsutes, es sarmentes nap.... aki otthon csucsult ,elcseszte .

ilyen nap legkozelebb tavasszal lessz

#20
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
ja, mi a terv.?