Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Eger és környéke

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
78 hozzászólás a témában

#61
Honk

Honk

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban, hogy hol tudunk megszállni Eger környékén. Szilveszterezés céljából mennénk és valami jó kis bulit szeretnénk ott csapni, vagy Szilvásváradon, vagy valahol a környéken.

#62
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
csörgõ_t:


Igen, akkor az én lehettem. Bocs dew már nem emlészem rád! :-\

#63
csörgõ_t

csörgõ_t

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Ja.

#64
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Csörgõ_t te is NSE-s vagy?

#65
csörgõ_t

csörgõ_t

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Akkor még egy fekete Schwinn volt ezüst Suntour telóval.Ha jól emlékszem este bicajoztunk este a városban páran az NSE-bõl és volt velünk egy debreceni srác, akinek Crux-ja volt,de nem biztos,hogy jól emlékszem.Én indultam tavaly elõtt,de tavaly + idén nem.Tavaly csak rendezõ voltam,idén még az sem :(. Pont aznap volt a DH OB és ott indultam.Remélem jövõre nem esik egybe DH-val!
Savanyugabi:
Szerintem is húzósabb lehet gyalog fõleg,hogy kb fél éve nem voltam túrázni,pedig nagyon szeretek,csak nem volt idõm. :( :( :( :( :(Még bringázni sincs idõm,nem vagyok most túl jó erõben,de ha ráérek azért bevállalom.Ha lesz hó az elég frankó lesz! 8)

#66
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
"Helló Cruxos!Azt hiszem már találkoztunk. 8)Talán tavaly elõtt, amikor a Bükk Maraton volt.Ha jól emlékszem elmentünk este a városba bringázni."

csörgõ_t:

Hát az lehet hogy nem én voltam, mert akkor nem indultam a maratonon. De tavaly, meg idén igen. Persze még lehet, hogy máshol tekertünk. Milyen bringád van? Lehet, hogy arról megismerlek.

savanyugabi:

Jó a piros is felfelé, de nekem a köves lefelé is tetszik. Az is piros most õsszel a bokrok miatt! ;)

#67
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
oksa!
Annyira nem vagyok be:lga fan: csak bnõm bnõje: Egér, biztos ismered. Nna, ha a túra OK maj' szólj. Én megcsináltam idén tavsszal biriglivel, de sztem gyalog SOKKAL ütõsebb lehet. +látjuk.
hali

#68
csörgõ_t

csörgõ_t

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Helló Cruxos!Azt hiszem már találkoztunk. 8)Talán tavaly elõtt, amikor a Bükk Maraton volt.Ha jól emlékszem elmentünk este a városba bringázni.
Tsõ Savanyugabi!A cimbim most az Atmospherics-ben (remélem jól irtam)játszik.Ha érdekel kedden este Belga lesz MIskolcon.A túra jó ötlet, csak még nem tudom, rá érek-e-é.Majd szólok, ha már tudom.Már régóta tervezem,hogy el kéne indulni ezen,de eddig nem jött össze.


#69
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
na. Alakul a terv. ;D
Idén megmásztam az Egedet, utoljára akkor jártam arra, amikor még a dévid erikssszon féle csapat csinált ott DH-t. Szép környék, de felfelé a mászóka gyötrõs fõleg NAPON. Ja az ösvény piros.. aszem.

csörgõ_t: Belga nem rossz, a cimboráid nem a mama kedvencei beatgruppe?Most szombaton is MÁSoltunk a bnõmmel...
JaH: ha gyalogolsz is, meg ilyesmi van egy tippem..
Miskolcról hazafelé...
http://ttt.tr.hu/nap...ura.php?id=1802
Agyalj el rajta, s ha nincs épp' vizsgád...adjuk be.
üdv. mindenkinek

#70
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Hi!

Én ugyan nem vagyok egri (Debrecen), de egy-két hónapot szoktam nálatok nyaranta bringázni, CC-s mûfajban, fõleg a Nagy SE tagjaival. Lehet, hogy már láttuk egymást! Jó a topic, legalább mindig friss idõjárási infókat meg talajjárhatósági adatokat kaphatunk, mi alföldi bikerek! ;)

#71
csörgõ_t

csörgõ_t

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Kösz szépen,nagyon jól megvagyunk :) :) :) :) :) :) :) :) :) Az Eged tényleg nagyon jó hely,mmhhh azok a fincsi kövek... ;) Azért a túristaút(asszem kék) DH-nak sem rossz.

#72
adirem

adirem

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Végre egy nekem való hely!!! eddig nem tudtam mi hányzik, de most rájöttem: hát pont egy ilyen! ;D ;D ;D

annak pedig különösen lelkesedek, hogy cc-sek kezdeményezték. azt hittem ez az állatfaj már kihatóban van. ;)

arról nem is beszélve, téged Csörgõ_T, már ezer + 1 éve nem láttalak. hogy van a barátnõd? ;D ;D ;D

#73
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én inkább CC-zek de néha a déhás haverokkal is küldjük 8), csak azt nem szeretem mert utána mindig lesz valami baja a gépnek! Egyébként elég jól ismerem a környéket, például az Eged- hegyen van pár jó kis tuistaösvény, nem kifejezetten DH de azért jó kis lejtõk! Aztán tudok még pár letörést is.

#74
csörgõ_t

csörgõ_t

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Hello!Ezeken a helyeken én is szoktam járni gyalog is, bringával is(frankó helyek),bár mostanában alig ülök bicajra,mert nincs idõm a suli miatt(bicaj otthon,én Miskolcon).Bicaj+sör?király!!!Utána+ barátnõ ;) ;) ;) mmhhhhhh... Én általában Belga táncmulatságok alkalmával jelenek meg a Másban,vagy ha haverok muzsikálnak.Nem feltétlenül gázosabb,mint sok másik hely.

#75
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
Hello, mondjuk, nem vagyok egri, de elég sokat lógok ott barátnõbõl "kifolyólag" ;D
Má' a csajosnak is van bicaja, de-eddig sajna- inkább csak az bükk északi része volt elõtérbe helyezve Szilvás-mályinka- ómassa- Bánkut-nagymezõ környéke, néha egy kis bélapátfalva, ill, hór völgy... Szal, a bringás italozós éccakát csaptok akkor menek. Legtöbbször a MÁSba szoktunk butulni, bár sokak szerint gázos hely...
no, byezz

#76
csörgõ_t

csörgõ_t

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Jó ötlet ez a topic bár nincs nagy pörgés.Lehet,hogy idõvel majd rákattannak.Milyen stilusban nyomod?DH,CC,túra,stb...?mennyire ismered a környéket(pl:Bükk)?Engem elsõsorba a DH érdekel+a tura(+ a többi :))

#77
csörgõ_t

csörgõ_t

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Ehun vagyok e!!!

#78
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Háááááát, úgy néz ki ide senki nem akar írni :'( :'( :'(
Egerben nincsenek bicajosok??????????????????????????

#79
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Megyirigyeltem már a többi város hasonló topicjait, úgyhogy csináltam a saját városomnak is egy hasonlót, mivel hát Eger és a Bükk elég nagy montis körzet! Mindenki írjon ide aki egri, eger környéki, ide akar jönni bicajozni, vagy csak érdekli a környék!