Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4846 hozzászólás a témában

#4841
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
A The Bat-ot én is csak ajánlani tudom. Amikor még anno megjelent, security szempontból az egyik legbugosabb progi volt (forrás: Bruce Schneier - Secrets and Lies), hiába no, minden kezdet nehéz, de mára az egyik legbiztonságosabb és legjobb progivá nõtte ki magát. Szerintem a legjobb win alatti levelezõprogi.

Amúgy nem lehet hogy csak azért nincs meg a levél, mert régi dátumal jön, és a leveleid meg idõ szerint rendezettek, így eltûnik a nagy halomban? Egyszerû ötlet, nem biztos hogy ez a baj nálad, de sokan panaszkodtak már erre is.

#4842
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
ment a mail.
ha másnak is szüksége lenne erre a levelezõre akkor:
http://kergeeger.uw.hu/bat_a.zip
http://kergeeger.uw.hu/bat_b.zip
a két zip-et egy könyvtárba bontsd ki és ott van minden hozzá.
asszem magyar.

#4843
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
hmm
en nyitott vagyok minden foldi jora!
meg egyebkent az is bajom vele, hoyg az ekezetes betuket nen tudja kikodolni.
szal...

egybkent bent a progiban meg kulon jelzi mi az ami olvasott es mia ami nem.
pluszz kattintas mire atvaltom ( ~3)
es azok kozott nem volt uj.
szal

esetleg ha elkuldod a bat-ot nekem en szivesen kiprobalom.
csak nyomd a mailemre....

#4844
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
tudom senki nem szereti ha azt mondják az ilyen kérdésre ,hogy ne azt használd mert az sz.r!
na én nem mondom rá ,hogy az mivel nem ismerem de bátran ajánlom helyette a bat nevû ügyes kis levelezõt mivel az nem csinál ilyet és távol áll a Bill Gécc féle dolgoktól (amit úgy látom ,hogy elõszeretettel kerülsz de egyébként jól teszed)

ha meg nem akarsz váltani akkor annyit próbálj meg ,hogy olyankor .... amikor új levél érkeztét jelzi neked az eudora de nem találsz új levelet .... akkor lépj ki magából a levelezõprogramból teljesen és utána vissza! ha minden igaz akkor ennek be kéne jönni.

#4845
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
nem lehet, hogy be van állítva valamilyen magasabb biztonsági szint, ugyanis ilyenkor ha nem megbízható melléklettel érkezik egy levél, akkor azt bezúzza a program... (pl: exe kiterjesztésû melléklet)

#4846
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Ottluknál láttam olyat, hogy be volt kapcsolva a téma (thread) hiearchikus rendezése (vagy mi a fene), és akkor az beérkezett üzenetekre kiírta,hogy van új, de nem látszik, hogy hol is van... Mozillában szerencsére jelzi, hogy a thread-be jött új levél :)


#4847
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
helloka

ide olyan dolgokrol lehetne kerdeseket feltenni ami a gepekkel kapcsolatos.
(hasonlot nem talaltam :-/)
/ha van kerem oda fuzni/


szal eudora levelezom van es ideonkent elofordul, hogy jelzi az uj level jottet de nem talalom sehol.
kerdes iylenkkor csak jopofasagbol jelez vagy eldugta a levelet?
volt mar iylen egy parszor. es nemtom mirol maradok le.

elore is koszike a valszokat