Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Norco

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
123 hozzászólás a témában

#61
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
es ha van ra penze hoy csilivilli DH bicot vegyen 16 evesen hat aldas raja es evgye meg...majd akkor kell lerugdosni ha nem hasznalja csak fagyizni ;D

egy ilyen gepnek faj ha nemzuzod ;D

#62
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Ezt mondtam én is ;)

#63
vendég__*

vendég__*
  • vendég
nemértem, mért nem foglalkozik mindenki magával! ha nem akar vki védõ hordani, ne hordjon, aki akar, az hordjon. ennyi az egész és kész! aki meg akar, de nem tud, hát az várjon....

#64
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Nem értelek titeket.....
Ti védõ ellenesek vagytok?
Mit dumáltok itt a világ megváltáskor?
Nem hiszem,hogy én kezdõ lennék,de hordok védõket.
Sõt,nagyon jól tudok esni.Köszönhetem ezt a görkorinak...
Az unokaöcsém a nyári szünet elején elesett a bicóval,és eltörte a kezét..... nyári szünet végére szedték le neki,amikor kezdõdött a suli..
És ez volt a 2. menete az új biciklivel....
Én részemrõl szeretek Dh-zgatni,és nem szeretnék egy menetet sem kihagyni olyan baromság miatt,hogy divatból nem hordok védõket...
Ezek a dolgok full szubjektívek,mint ahogy leírtam,hogy minek 16 évesen csúcs DH gép.
Majd akkor fogok fulliet venni,ha a mostani vázamat megrepesztem.De nem olyan baromsággal,hogy benderezek,sima DH-val...
Mindeki csináljon azt amit akar,ez szabad ország!

#65
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Összefoglalnám:

A Norco-k kint (Kanadában) olcsók, és Handmade in Canada, az árához képest kifejezetten sokat tudnak (Specialized licence alapján csinálják a Horst Link-et), de itthon nincs forgalmazója. Kár.
Külföldrõl behozni egész gépet macerás, és sok vele a VÁM meg a postaköltség.
Külföldrõl vázat behozni egyszerû, írni kell egy privátot iljics komának rendelkezésre álló összeg és kívánt váz megjelölésével.
Protektor nélkül hiába van milliós biciklid, senki vagy. Vegyél protektort, majd utána biciklit. Az nem indok, hogy én nem megyek versenyre/olyan gyorsan/olyan veszélyesen, stb. Pont emiatt, hogy még kezdõ vagy, emiatt fogsz nagyobbat esni, mint egy profi, aki már tud esni ;)
16 évesen álmodozni szép. :P Ha lesz készpénzed, a kezedben, megfoghatóan, amit vázra költenél, szólj iljicsnek. Hidd el, megoldja a problémádat.
Ez a topic nem oldja meg a problémádat. :-X

#66
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
jumme jumme!

16 evesen azert ne akarjatok mar megvaltani a vilagot!!!
16 evesen meg nem fogod fel mivel jarhat egy serules.
majd ha mar egy kicsit eltel es mar alkottal vmit az eletben.
sajat erobol nem apam adott penzt, hogy vegyek magamnak bringat!
hu bazz gyerekek...

szal majd amikor mar van vmi mogottetek akkor rajottok, hoyg nem buli megdogleni az erdoben vagy lenyomorodni mert hulye voltal.
pistike megcsinalhatja mert meg csak 16 eves es gimibe jar. nincs mas mogotte csak a nyolc altalanos meg a fater.
mert azt sem tudja mit kerjen a ballagasara nemhogy azt, hogy mit szeretne majd kezdeni az eletevel!!!


szal gonodolkozni kene.

#67
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

én mondjuk jobban szeretem a szabadságot, ezért szvsz kesztyü+bukó elég lesz nekem, majd...


Kívánom soha ne tudd meg mekkora szabadság törött vállal bénázni 2 hónapig aztán meg gyógytornázni !

#68
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Az teljesen más,ha nem versenyzel...
Én viszont az vagyok/szeretnék lenni 8)

#69
vendég__*

vendég__*
  • vendég
hát kb.
másrészt szarom le hogy mi van a versenyeken... én nem a versenyért bicózok...
ez is olyan, hogy túl sok a jóbol.. majd egyszer úgyis lesz ;D

#70
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Nekem olcsóbb volt,mint egy új villa.... :-X
sajnáltok kiadni 30ezret egy protektor ingért???
Ti tudjátok....
A new word disorderben is volt egy srác....azon sem volt gerincvédõ.
Bár Kisvajdán már láttam a Mátrában ;)



#71
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
OFF:

na ezaz hogy kuvadraga...meg azert nemtom...nem ad valami nagy mozgasszabadsagot..jo tom hogy ha elesek a vilcser egyaltalan nem ad semmilyen mozgast de...

meg inkabb veszek egy villat es bicozok minthogy vegyek egy pancelt de ugyse hasznalom mer nicns bicom...ha lenne kessem ra vennek..de nincs :P

#72
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Bandák: AKik leütnek a bikeról.
Amúgy: Ha protektoros inget használsz,az több okból is jó: -biztonság
-felnéznek rád a kisebbek
-ha van millás géped,gondolom versenyekre is akarsz járni.nekem ez volt az elsõdleges,amikor DH-s biciklik után kutakodtam),és a versenyeken kötelezõ a gerincvédõ használata.
-az emberek megjegyzésein( meg döbbenésükbõl adódóan) jókat lehet virulni:példa: Bazee!Itt a terminátor! másik: Telefonál,és ilyen szól a telicsbe!Bazze,itt ment el melettem a Darth Véder!
Ezeket pozitív visszajelzéseknek tartom.
-széles válakat kölcsönöz az embernek,a csajok meg szeretik a széles vállakat:)) ;D
-van még neki sok jó tulajdonsága..
nekem már behozta az árát...


#73
vendég__*

vendég__*
  • vendég
jó, persze, értelek. én spec azért nem használok semmit, mert drága.. tudom van olcsó bukó, meg minden, de többet segít rajtam, ha lesz végre egy telóm. szoval nem is tologatok millás déhágépet magammal. egy darabig nem is fogok..mindenki vegyen azt amire van pénze, de ha van egy ilyen 700ezres bicója, akkor már vehetne legalább egy kesztyüt az igaz. én mondjuk jobban szeretem a szabadságot, ezért szvsz kesztyü+bukó elég lesz nekem, majd...
a bandák, meg, hmm ;D kikre gondolsz? jhgsokra vagy bárkikre akik sokan vannak. mi is röhögtünk már jót egy kiscsávón, aki úgy be volt öltözve mint egy kommandós, de lehet, hogy igaza van.. azért ilyen "hálóinget" én sem vennék fel, de hát istenem, ha vkinek fontos a biztonság hát vegye fel. attol még nem lesz hüjéébb.

#74
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Jó válasz.
Csakhogy engem az idegesít,hogy valaki vesz egy millás gépet,ás bukó+gerincvédõ nélkül nyomja.
Szerintem a Jánoshegyen csak én hordok protektoros inget :-X
MEg ott vannak a bandák...akik lecsapnak...ha nem vagy elég nagy darab....


#75
vendég__*

vendég__*
  • vendég
mér? mindenki azt vesz amire van pénze és amit jónak lát. a hüje haverjaim ezt mondogatják, hogy ki kell érdemelni egy jó bicót, de ez faszság! és ha 16évesen jol nyomja? hadd vegye ha akarja, nem értem az összefggést az ár és a kora között. vagyis inkább azt, hogy ez mér lenne természetes. a vega szerinted jobb, mint a norco, mert õ még csak 16 éves? sztem nem ;D õ még mindig kevésbé elítélendõ, mint egyesek, akiknek az apuci vesz töbmillás bicót, hogy azon tanuljon meg... 8) uff ez ÉN voltam és szívemböl jött a vélemény...

#76
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Norco+monster T nem hiszem,hogy egy 16 éves emberkének kéne :-X :-X :-X
Akkor mit fogsz venni 18-20 éves korodban he?
Csak mértékkel.........

#77
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
;DNa szerintem a ballisticcal menj inkább az Alföldre, az otani viszonyokat talán kibírja ;D
Na viccet félretéve, ha ezt a norco-t a pinkbikeról megrendelném, annak mennyi lenne a postaköltsége, és hányszor vámolnák el útközben?? És így összesen mennyibe lenne?
Egyébként a vega-nak meg a boxxer racet, nem értem hogyan lehet összehasonlítani egy Norcoval, meg egy MONSTER-T vel!!!
Egyébként mér drágállod a norcot, van olcsóbb és jobb??


#78
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ezt most nem vágom. bennt van a kocsiban egy váz, akkor hogy kérnek érte vámot? egy kocsira még oké, me kell rencám, de bocónal mogyoron még nem tartunk ott. másrészt meg hogy lenne hasonlítható egy vega egy norcohoz... :-X bár sztem sem olcsó.... ;) vegyetek ballisticot ;D ;D ;D

#79
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás

500bol megvan siman...meg persze meg kell gyözni a hapit hogy sippelje el ide..mer ezek altalaban csak a a tengerentulon biznicelnek.. :P



eleg sokan odairjak hogy within US...persze van aki nem, meg van akit beg lehet gyozni...tudomééénn ;D ;D

#80
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Én nem vennék mérget az 500-ra.
Tényleg csak tengerentúlon bizniszelnek ? :-*