Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Norco

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
123 hozzászólás a témában

#41
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Bár nem vagyok kékbetüs, de akkor is: NORCO !! Vili ? >:(

#42
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
hehe...

Kisvajda!
Multkor a hegyen láthattál...tudod: GT-re felmatricázott kék Bell full-face,GT avalanche,meg persze az elmaradthatatlan protektoros ingem... ;D.Én azt hittem,hogy a Te bicódra nincs ráírva,hogy illmatic :-X

#43
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
és most valami on: NORCO.

:P :-X

#44
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
mar nem azert de en 16 vagyok (minnya 17 8)), es en nagyjabol magamnak raktam ossze a bicomat..dolgoztam, eladtam mindent amiert elozo nyaron dolgoztam es egy keveset kertem szuloktol elolegbe..meg lehet ezt oldani ha nagyon akarja az ember..igaz az enyim enm csilivili...de ma inkabb DH masin 8)

#45
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
aztán egyszer csak nem pogózik soha többet, semerre. és béke poraira, illetve darabjaira...
;D ;D

#46
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
pff ;D
es az jóóóó? ;D ;D
meg pogozik, de a forgaspontnal OLDALRA, nem fel le ;D

#47
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Hehe:))
én is ültem már gazdaságos fulltelóson.de az tetszett,mert pogózott a hátulja ;D

#48
vendég__*

vendég__*
  • vendég
én nem rontottam el semmit, mert az elsõ egy active volt és attol el ment a kedvem rendesen!! ;D ;D ;D ;D

#49
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ez igaz ;D tok jl elvagyok, mig meg nem jelenik egy fulli. utana megf csorog a nyalam, es nem lehet rola levakarni, visszaulve a sajatomra... uhh.
szal ossztelosok keruljenek ;D jo nekem a merev ;D

#50
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Én ott szúrtam el,hogy az elsõ fullie gép,amire ráültem,egy GIANT DH volt( köszi Major ;)).
Elöl hátul 20cm (kábé).....
hú,király.

#51
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
en nem a polarx miatt irtam.
en azert vettem a polarxewt mert ez volt a legcsunyabb vaz a boltban, illetve mert ez volt a legolcsobb...
en arra irtam, h NEKEM nincs szuksegem fullira. foleg nem egy millio korulire...
igaz, amikor szombaton raultem palmer specializedjere, tobb mint negyed oran keresztul nem lehetett rola leszedni, utana meg a sajatomra felulve neztem, h mi a szar ez, de ez van..
amugy kicsit telleg tul van nyomatva a polarx ;D kezdem unni. foleg h K.RVA sok van belole...

#52
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Hehe....
Hadjatok már a polarX-el.már kiütéseim vannak tõle ;D

#53
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
franba, ense kapok. pedig anyuci most vesz majdnem dh vaz araert mosogepet... áááá. no mind1. ennyit erek neki. most sirok. ja, elfelejtettem ;D kell a facomnak dh váz ;D az cask villogni lenne jo, hasznalni nemtudom hol.... mer a hegyet mar kivulrol fujom...a polarxel is lehet ugy menni mint a dh geppel, jo max + par masodperc. csak nem nezek ki olyan jol rajta >:(
ON

#54
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Én sem kapok :'(
De ez anyagiaktól függ....

#55
Kolbee

Kolbee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás

nemértem, mért nem foglalkozik mindenki magával!


Mert ha mindenki magával foglalkozna, akkor nem lenne ez a fórum se, és te sem tudtad volna leírni NEKÜNK azt, hogy miért nem foglalkozik mindenki magával. Bocs, de rámjött az okoskodás. Peace! ;D
Hogy érdemben is hozzászóljak a topichoz: ... ide akartam volna valami qrva okosat írni, de aztán rájöttem, hogy jelenlegi szellemi állapotomra való tekintettel (Suli. Megint...) inkább elhalasztom a bölcsesség osztását életem erre megfelelõbb pillanataira.

#56
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

16 évesen az ember szülõje vesz csili bike-ot, nem ? :-*

Nekem nem vesz :( :'( :'( :-X

#57
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
jajj! pizzat ne kerverjuk bele a dolgokba! az mas sportag ;D ensem megyek fagyizni :D ;D

#58
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
16 évesen az ember szülõje vesz csili bike-ot, nem ? :-*

#59
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
hogy valaki vesz 16 évesen egy csúcs DH gépet,és elmegy vele pizzázni( ;D ) vagy fagyizni.

#60
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nem értelek benneteket!
Most mi a gondotok tulajdonképpen, mi ez a 16 évesen dolog?????