Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Katonaságügyben segítsetek - fõsulis vagyok, de kaptam behívót!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
121 hozzászólás a témában

#21
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Fruit: apropó szórakozás... fater a teherautóval száguldozott a laktanyában, igaz hogy laktanyafogság lett a dologból... ;D

#22
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Flame él és virul, nem kell még búcsút vennünk tõle! Tegnap saját szememmel láttam. Csak most nagyon busy.

#23
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
jatelleg ;D irjuk at a topicot ;D megvan ;D
es mi van veled flame? ;D

#24
Coyote

Coyote

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 294 hozzászólás
Ki az a flame ?! ;D ;D

#25
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
elvettétek a kedvét az egésztõl ;D

#26
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
költõi kérdés:
Mi van szegény flame-el? :-\

#27
vendég__*

vendég__*
  • vendég
én csak azt nem értem, hogy minek kell kiforgatni szegény ultio minden szavát!? nem kell véresen komolyan venni minden szavát, ez nem ovoda, üzenete van a dolgoknak. amit én leszürtem, hogy szerinte nem egy rossz dolog a katonaság és Õ fontosnak tartja, hogy egy férfi legyen katona. lehet, hogy ti nem, én sem, de ha lesz, akkor nem fogok megfutamodni, bevonulok, leszarom, apám szerint is csak egy jó móka az egész. azt sem kell komolyan venni! amikor kiszakad a harckocsibol a gépfegyver és a tököddel tartod, télleg vicces lehet! ;D abba meg sztem nem kéne beletérni, hogy szar a magyar katonaság, meg a körülmények, ez tény.

#28
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Kivánom, hogy még sokáig, sokáig olyan világban éljünk, amikor mindez megengedhetõ. Mert ha szigorúbb lenne, az azt jelentené, hogy háború közeleg.

#29
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
én se akarok katona lenni. Fázok tõle. Ja, és mond az nektek valamit, hogy Kalocsa? vagy, hogy Szabadszállás? Pár éve sokat szólt ezekrõl a helyekrõl a híradó... ::) Nincs pénz arra, hogy a katonaság olyan szinvonalú legyen, amilyennek kellene lennie. Anélkül meg telejsen értelmetlen az egész. Nem akarok 8ik kerületi körfolyosós-style putriban lehúzni 6 hónapot, nem akarok vonatozni 8órát ha hazaengedtek, mert az ország másik felébe rendeltek éppen, és nem akarok olyan emberek parancsainak engedelmeskedni, akik még nem voltak szobatiszták, amikor én már Remarque-ot olvastam. Csakmert vannak csíkok meg vonalak a vállukon. Még az orvosi vizsgálatra se mentem el, néha, ha eszembe jut, akkor elküldöm az iskolalátogatásit, de idén se tettem meg. Nekem jobb nélkülük, sztem nekik is jobb nélkülem, ennyire egyszerû.

#30
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Igen-igen, belõlük lesznek a diktátorok, meg népírtók. Ne baszogassátok a kisebbet egy jobb jövõ reményében!! ;D

#31
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
De ez akkoris egyénfüggõ, példul volt sok kistársam, de mégis csak ugyanazt a párat b*szogatta mindenki, akinek erre ingerenciája volt. Volt köztük nagy mamlasztól kis csirkéig rendesen választék. Utána, amikor jött a következõ idõszak, a legvéresebb szájú öregek azokból lettek, akiket a legtöbbet sz*pattak.

#32
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Azért ne felejtsd el, hogy te nem vagy kicsi. Megnéztem volna azt a bokorugrót, aki azt mondja neked, hogy sikáld végig a padlót egy fogkefével picinyem!! ;D ;D

#33
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Szivatás... az lol. Egy fajta embert lehet szivatni - aki hagyja magát. De ez mindnehol így van IRL.

#34
Coyote

Coyote

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 294 hozzászólás
ultio a zutcan is fegyverrel jársz hogy igazi férfi legyél ?! netén néha villamosokat is robbantgatsz ? ???

egyébként is te valami nagyon csókos században lehettél ! batyóméknál a diplomásokat szivatták a legjobban... meg nem is birták, hogy huszon x évesen 17-19 évesekkel voltak összezárva kicsit más volt a szintjük õk mit tanultak a katonaságtól ?!

#35
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Ez a világ már csak ilyen.
Sokan attól érzik magukat férfinak, hogy fegyverük van.
Erõsnek és hatalmasnak gondolják magukat, ha más embereket csicskáztatnak.
Vagy éppen hõsnek azáltal, hogy felrobbantják magukat egy tucat másik emberrel együtt

:(


A ilyen papok meg kitörölhetik a nagy szeretetrõl szóló beszédeikkel a....
Na jó ezt inkább nem fejtem ki :-X


#36
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Szerintem fejezzük be, jó? Ha háború lesz nem az mutatja meg, hogy ki a férfi, aki már lõtt vagy nem lõtt. Attól még elfuthat. Nem a fegyver teszi a férfit!
Ez a válladhoz szorított fegyver egyébként már kicsit péniszhosszabbításnak tûnik nekem, kinek nagyobb..., szóval, igazi férfidolog! ;D Én nem tudom elképzelni ez a puska dolgot, de egy elégedett sóhaj a barátnõmtõl egy irgalmatlan hosszú erotikus éjszaka után, hát, eszembe se jut, hogy ne lennék férfi ;D

#37
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás

ecsém én ezt nem értem. akkor a tiszteletes úr már nem is férfi. netán androgün?
és azoknak a természeti népeknek akik ezeknek a felesleges dolgoknak nem tudnak megfelelni talán köztük sincs férfi?

öcsém olyanokat mondok mindjárt hogy magamra fogok haragudni.

ja igen és valószínûleg abban sem értünk egyet hogy attól hogy valaki lediplomázott attól még érti is amit tanult. pontosabban azt gondolom hogy már rég rossz hogy ha valaki ezeknek a feltételek nek a teljesítésétõl lesz férfi és mint fentebb elhang. ha te azt gondolod hogy attól mert loptad a napot x hónapig már férfi vagy lelked rajta.



Nem loptam a teljes napot, csak a felet.
nem okoskodni, meg kötözködni, még valamikor fentebb tettem egy kijelentést, hogy "Aki igazi férfi akar lenni, annak katonának is lenni kell!!" Ez az én véleményem, és nem tudom, hogy miért kell emiatt minden hasztalanságot a fejemhez vágni. Ha nem akartok katonák lenni, nem lesztek. Én akartam, voltam. Én férfinak érzem magam attól, hogy voltam katona, ti meg attól, hogy nem voltatok. Mi a probléma?
Egyébként meg a mi századunkban 75-en voltunk, mindenki diplomás ember, ami természetesen nem jelent semmit, sõt, és az éles lövészet után mindenki azt mondta, hogy most lett igazán férfi. Nehéz megfogalmazni azt az érzést, ami akkor fog el, mikor a válladon van az AK, a tárban éles lõszer, 1000 m-ig célzott lövést tudsz leadni. Különben meg, ha háború lesz, meglátjuk ki az igazi férfi!

#38
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás

Ultio, most látom, hogy születésnapod van!
Boldog születésnapot! ;D

Köszönöm szépen!

#39
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
ecsém én ezt nem értem. akkor a tiszteletes úr már nem is férfi. netán androgün?
és azoknak a természeti népeknek akik ezeknek a felesleges dolgoknak nem tudnak megfelelni talán köztük sincs férfi?

öcsém olyanokat mondok mindjárt hogy magamra fogok haragudni.

ja igen és valószínûleg abban sem értünk egyet hogy attól hogy valaki lediplomázott attól még érti is amit tanult. pontosabban azt gondolom hogy már rég rossz hogy ha valaki ezeknek a feltételek nek a teljesítésétõl lesz férfi és mint fentebb elhang. ha te azt gondolod hogy attól mert loptad a napot x hónapig már férfi vagy lelked rajta.




#40
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Ultio, most látom, hogy születésnapod van!
Boldog születésnapot! ;D