Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Katonaságügyben segítsetek - fõsulis vagyok, de kaptam behívót!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
121 hozzászólás a témában

#1
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
OFF

Jól van na... dehogy zavar, csak ma nem volt sok munkám, így letompult aggyal erre futotta :-\, egyébként tudok racionális gondolkodó ember lenni, akit feldühítene másnak a hasonló hülyesége. Ennyi. Nem is érdemes több szót vesztegetni. Moderátoroknak meg nem szólok be, mert nagyon rendesen végzik a munkájukat. :D

ON

#2
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
OFF


Chili: ne kommentálj...
errejártam, megcsináltam zavar ???

van beszólok a moderátoroknak topik.... ::)


ON

#3
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Ehhh. Volt ennél kevésbé érdekes topic is ::)

#4
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nem töröltem mergeltem..... mert ilyet is lehet lássatok csodát :D

#5
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Miféle bajok? Csak nem azért mert fölöslegesen nyitottam? Engem érdekel a srác sorsa, hát akkora baj ez? Tessék lehet törölni, ti szívtelenek! ;D

Mondjuk, tényleg, azért válaszolhatott volna...

#6
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ezé uj topic? ;D egyszerubb lett volna a masikba irni ;D ebbol meg bajok lesznek ;D

#7
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Ha már ennyit beszéltünk róla, igazán szeretnénk tudni, hogy elvittek vagy sem. Végülis csak te nem szóltál hozzá a behívódhoz... ;D ;D ;D

#8
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
de legalább Flame még nem katona

#9
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Válaszolok ide, de akkor nyitok egy új topikot neki.
A bérlés 3500 Ft+ a felhasznált gyolyóktól függõen pénz. Ápolhat, csak nehogy a férfiasságodat lõjék szét, mert olyan is volt már ;D ;D. na nem nekem.
Én eddig egyszer voltam, konditermi ismerõseimmel, barátaimmal voltam, de annyira megtetszett, hogy szeretnék többször is menni egy évben. Az a jó, ha többen vagyunk, mert akkor nem kell idegen embereket bevenni a csapatba, bár az se rossz.

#10
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Elhiszem. Csak azért kérdeztem, hogy szóljak e nõmnek, mondjuk este utána ápoltatná a sérüléseket... de ez nem tartozik szorosan ide.

Szóval 14x400/700=5.600-tól 10.000-ig. +bérlés. Ez még belefér. Gyakran szoktatok menni? Egyébként élvezném, egyszer Amrikában voltunk egy játékteremben, ahol egy vaksötét szobában kellett egymásra lõdözni lézersugárral, hát 10 perc után olyan vadászösztön kapott el, hogy csak! Lõttem mindent, izgalmas volt.
Szerintem lennénk páran, akik kipróbálnánk. Úgysincs itt a gépem, többeknek fel kellene ezt dobni, hátha vevõk lennének a témára. Kellene egy topic neki. Erre a behívóra már nem ugranak.

#11
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Embertõl függ, hogy mennyi golyú megy el. Én 5 óra alatt 200-at lõttem el, de volt aki 700-at. Van aki minden mozgásra már lõ, én inkább a biztosara mentem, persze azért én is lõttem össze-vissza. 5 órára 200-400 lõszer bõven elég. Viszont ha leesik a tartály teteje, vagy bergadnak a golyók, akkor már könnyebben felmegy 500-600-re.
Tényleg nagyon fáj. Ha közelrõl eltalálnak, bagyon csúnya lesz a helye. nekem 1 ilyen sebesülésem van, meg 5-8 kisebb-nagyobb lilás folt. Azért ki lehet bírni. ha eltalálnak, annál jobban harcolsz. Persze fel lehet öltözni nagyon, mellény, vastag farmer, de én nem vittem túlzásba. Úgy van, hogy 20 perces egy menet, aki meghal, kiáll, ha letelt az idõ, vége a meccsnek. Amelyik csapatban többen maradtak, az nyert.
Ha más vére fröccseb rád nem halsz meg, akkor se, ha nem megy szét a golyó rajtad, hanem lepattan. Meg akkor se halsz meg, ha csalsz. Ilyen van. Eltaláljuk hárman vagy 30 golyóval és azt mondja, nem halt meg, mert nem találtuk rl. A vére meg csak úgy folyik. Játszanak nõk, bár én nem szívesen lõnék szét a csajszit. sajnálnám. Mondjuk kurva szar érzés lehet, ha eltalálom a mellét, az enyémet szétlõtték, vagy plána a mellbimbóját. At egyik gyereknek azt lõtték szét. Majdnem orgazmusa lett.

#12
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
És ha lelõttek, akkor vége? Mert mondjuk engem tutira kivégeznének az elsõ tíz percben és akkor semmi poén nem marad. 50 fotintés érme nagyságú? Az nem túl nagy. És ha valaki más "vére" fröccsen rám? Egyébként érdekel a dolog, ha lesz csapat! Nõk is szoktak játszani?

#13
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Úgy kb. hány golyót lõdözöl el egy alkalommal? És tényleg nagyon fáj, ha mondjuk seggbedurrantanak egy lövedékkel?

#14
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Aha. Értem. Akkor.Infók paintballról
Van nálam bicska.

Sikerült. Köszi rob!

#15
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Millyen érvelési teknika, he??? Mingyá' széjjel szedlek vazzeg, tudod kinek szólogassá be!! ;D

(bocs, ez nagyon primkó volt 8) )

#16
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a linket úgy szúrod be, hogy [ url ] szöveg [ /url ]
az meg, amit te kérdeztél: az url után közvetlenül = majd közvetlenül a cím, utána a ] és a szöveg, majd a [ /url ]
értem?

#17
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Szerintem is érdemes egy jó beszélgetésért ellentmondani. Így ismerhetõ meg igazán a másik fél érvelési készsége, technikája :D :D.
Akkor most beszélünk a painballról?
Ez is kicsit kapcsolódik a katonasághoz. Szervezhetnénk együtt egy jó kis csatát!
A címe a cégnek, akikkel én játszottam: www.wpc.hu.
Off
Hogy kell lionket úgy beszúrni, hogy ne címet írjam be, hanem valamilyen szöveget, és arra kattintva a link jön be?

#18
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Persze, de ha csak annyit írtunk volna, hogy "hát, igen, igen, bizony, igaza van ennek az ultionak, jól beszél, bár magam nem így látom" Na, hát ebbõl nem lett volna 7 oldalnyi topic, ugye? Nem kell feltétlenül egyetérteni. Valaki egyszer azt mondta, hogy ha jót akarok beszélgetni valakivel, néha szándékosan ellentmondok neki! Ebben azért van valami, egyébként örülök, hogy "megbeszéltük" ezt témát! :D

#19
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás

én csak azt nem értem, hogy minek kell kiforgatni szegény ultio minden szavát!? nem kell véresen komolyan venni minden szavát, ez nem ovoda, üzenete van a dolgoknak. amit én leszürtem, hogy szerinte nem egy rossz dolog a katonaság és Õ fontosnak tartja, hogy egy férfi legyen katona. lehet, hogy ti nem, én sem, de ha lesz, akkor nem fogok megfutamodni, bevonulok, leszarom, apám szerint is csak egy jó móka az egész. azt sem kell komolyan venni! amikor kiszakad a harckocsibol a gépfegyver és a tököddel tartod, télleg vicces lehet! ;D abba meg sztem nem kéne beletérni, hogy szar a magyar katonaság, meg a körülmények, ez tény.

Bizony hogy nem kell véresen venni minden szavamat. Arra nem gondoltatok még, hogy csak provokáltalak benneteket?
Úgy érzem, közületek csak Fruitfly látta meg a mondanivalót a szavaim mögött.
Ez a lényeg! Amit Fruitfly leszûrt! "szerinte nem egy rossz dolog a katonaság és Õ fontosnak tartja, hogy egy férfi legyen katona". Ennyi. Én fontosnak tartom, hogy egy férfi legyen katona is élete folyamán, és azért ha lehet, ne feltétlenül igazi háborúban. Hanem mondjuk paintballon. Voltatok már paintballon? Én múlt szombaton voltam, és nagy hasznát vettem annak, hogy voltam katona. Persze engem is kinyírtak néhányszor. Na ennyi.
És Lensver is nagy igazságot mondott. Örüljünk, hogy van lehetõségünk arra, hogy elmenjünk katonának, v. ne. Ha háború lenne, akkor menne minden fegyverre fogható férfi, fiú, és kész. És akkor bikemag fórum se lenne.

#20
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás

ultio a zutcan is fegyverrel jársz hogy igazi férfi legyél ?! netén néha villamosokat is robbantgatsz ? ???

egyébként is te valami nagyon csókos században lehettél ! batyóméknál a diplomásokat szivatták a legjobban... meg nem is birták, hogy huszon x évesen 17-19 évesekkel voltak összezárva kicsit más volt a szintjük õk mit tanultak a katonaságtól ?!

Ja. Bicska mindig van nálam. Még nem robbantottam.
Nem hiszem, hogy csókos században lettem volna. Csak nem hagytuk szivatni magunkat. De nem is akartak. Van akit lehet, van akit nem.