Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

viharsarki rájderek

- - - - -

  • Please log in to reply
627 replies to this topic

#121
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,038 posts

a speedy jó bóóóóót! a gyulaiban viszont még nem jártam de obsi is hiteles informátor szóval tutti lehet az is.

:rolleyes:
Minden esetre ne add fel a melós dolgot, sajnálom, hogy ez történt :( Ennek ellenére is Isten éltessen és füled érjen bokáig meg ilyenek szombatra! :) (mivel akkor én már nem leszek netközelben...)
When the day is through, all I want to do is slow down...

#122
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,133 posts
para: létszámleépítés. közel 10 évig olyan helyre tudott bedolgozni a cégünk ahonnan évente jó erõs kétszámjegyû milliót tudott felmarkolni. ez most megszünt. mivel most már nem keresek a fõnökömnek milliókat havonta így értéktelen lettem az õ számára.... röviden ennyi. jelenleg semmi. sokmindenben gondolkodom csak sajna egyelõre szinte tõke nélkül.

a speedy jó bóóóóót! a gyulaiban viszont még nem jártam de obsi is hiteles informátor szóval tutti lehet az is.
aláírás szerkesztése

#123
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,038 posts
Bike Corner profi, mivel a tulajt-eladót is érdekli, hogy mivel foglalkozik, nem csak azért csinálja, hogy jól menjen. És tart egy pár igen ütõs masinát is!
Csak az a baj, hogy erre mások is rájöttek (mármint, hogy jó bolt) és nem tudnak adott pillanatban munkát vállalni :P (ez persze nem baj, csak nekem mert ha otthon vagyk 2 napot akkor minden azonnal kell :D)

Para meg majd írjad mikor jelensz meg otthon, aztán majd meglátjuk... Azért Ori nem egy köpés Gyulától (kettõ) Pestrõl meg pláne :)
When the day is through, all I want to do is slow down...

#124
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
békásmegyében két szaküzletrõl tudok, ahova nyugodt szívvel bemennék, és ajánlanám bárkinek:
Speedy Békéscsabán
Bike Corner Gyulán

:( a többieket nem minõsítem...

Kerge: MI AZ HOGY ÁLLÁSNÉLKÜLI????

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#125
Sitti

Sitti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 259 posts

a régió kerékpáros üzleteirõl:
szerény véleményem szerint azért nincs nagyobb forgalmuk MERT NEM IS AKARJÁK.


Erre is van egy történetem:
Egyszer bementem egy "szaküzletbe" (név nélkül) és kérdezõsködtem egy Marzocchi telóról.
Erre õ elõveszi a Velotrade katalógust. Mondom neki,hogy ezt nem a Velotrade, hanem a Mali forgalmazza....
Azt sem tudta melyik márkát melyik nagyker forgalmazza!!!
Így az ember hogy várjon el szakszerû kiszolgálást?

#126
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,133 posts
sitti: én is állást keresek.. (nyissunk egy boltot .... ;o) )
para: szólj ha jössz és akkor összeröffenünk!

a régió kerékpáros üzleteirõl:
szerény véleményem szerint azért nincs nagyobb forgalmuk MERT NEM IS AKARJÁK. ha hiszitek ha nem ez így van. tökéletesen elég az a pénz ami nekik megvan ezen az egészen és õk nem akarnak jobban belemélyedni. saját szememmel látom amikor hosszabb idõt eltöltök 1-1 "szaküzletben" hogy igenis jönnek az igényes(ebb) vásárlók és megvennék azt ami nincs az üzletben csak a katalógusban! de ki az aki szeret olyan helyre járni ahol folyamatosan minden érdeklõdésre csak a katalógust b*sszák elé? nem keresik a kapcsolatot a forgalmazókkal,nem raknak ki legalább egy ruhadarabot hogy na ez így néz ki (nem kell minden méretbõl!! de ha egyféle sincs akkor....) nem akar rábeszélni arra sem hogy na ha kell akkor megrendelem és itt van a héten. nem! nézegessem a katalógust. megvan a pénzük a tecsógazdaságtalan bringán (szezon van!) és azok szervízelésén. ez így van. nem egy ötletem volt már amivel lendíteni próbáltam a környéken levõ 2 üzleten is de legyintettek rá, pedig kész ötletek voltak és nem holmi "mi lenne ha ... hátha bejönne"
aláírás szerkesztése

#127
Sitti

Sitti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 259 posts
A múlt héten meglátogattam azt a Balázs Misit.
Van is egy kis sztorim:
Bementem vártam a soromra....
Kulacsot akartam venni, meg megnézetni, hogy a harci paripámon (Mali War Horse) mi recseg.
Ideadta a kulacsot kifizettem, aztán megkértem,hogy nézze meg a gépet.
Addig úgy beszélt,mint a sima vevõkkel.
De amikor meglátta a közel félmillás gépet!
Amikor meglátta egybõl más hangnemben beszélt velem.
Egybõl barátságosabb lett!!! :-)

Egybõl adta a katalógusokat....
Ajánlotta az LX V-fékeit.....
Mutatta a Shimano SPD-pedált...

Mint amikor egy gazdag embernek ki akarják nyalni a ..... (Jó értelemben véve. Semmi bajom nincs az emberkével. Nagyon barátságos volt.Azt hiszem ide fogok járni.)
Pedig ha tudta volna,hogy éppen munkanélküli vagyok!
Apropó! Nem tudtok valami jó állást Szarvason? :-)

#128
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
ahoy!

látom végre gyûlik itt is a viharsarki banda...

szarvasi boltok: keresd meg Balázs Misit a Kossuth utcában. Ha nincs is jó cuccból sok a boltjában, de lelkes, tudja mit-hol-kinél kell keresni ha keresed... amúgy a városban vagy A)hülyének néznek amikor sisakban teljes menetdíszben bégig tekersz a fõutcán vagy B) számsorok formájában azt számolja ZSiga, hogy mennyiért is tudná tovább paszolni alólad... :-/

bolt nyitás: esélyed nincs... már bocs, de ott éltem, most meg nagyker szemmel bele látok az ottni boltosok papírjaiba is, így még jobban tudom biztosra mondani: a viharsarokban esélye nincs annak a boltosnak, aki minõségi, érsd 80e+ kerékpárok, 1e+ alkatrészek... :-/ ez van...

újságos: na ehhez inkább had ne fûzzek semmit... :(

na most ennyit...

Mostanában hazaruccanok vmelyik hétvégén...
Pigi, Kerge, Csubee, Obsi: csinálhatnánk egy kellemes délutáni tekergõzést esti szalona sütögetõsdivel és hozott áruból film nézetegõsdit... mit szóltok?
(film alapanyagok: North Shore History X ep1 ep2: naon brutál 97 és 98as évekbeli film, Earthed 1 illetve 3)

Pusszantás Gyerekek

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#129
Czaboo

Czaboo

    vendég

  • fórumtag
  • 27 posts

orosházán sincs másképp a bikemaggal...
-bikemag van?
-fel van írva? (azaz megrendeltem-e)
-nincs
-akkor nincs

akkköcsögje



Ezé ajánlott megrendelni.

#130
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,133 posts
orosházán sincs másképp a bikemaggal...
-bikemag van?
-fel van írva? (azaz megrendeltem-e)
-nincs
-akkor nincs

akkköcsögje
aláírás szerkesztése

#131
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,038 posts

Hát az anyukálya lehet, hogy jobban mutatna egy élelmiszerpult mögött.

:hmmm: nemtom, szerintem nem a hellyel van gond, hanem a modorral/hozzáállással. Ergo ott sem. Háttérben, jó anyuka módjára támogatóként... ;)
When the day is through, all I want to do is slow down...

#132
Czaboo

Czaboo

    vendég

  • fórumtag
  • 27 posts

Hmmm.... Sitti esetében a városnév tartalmazza a település BikeMag ellátottságának mértékét... :D

Gyulán én már csak a Bike Cornerbe megyek (évente egyszer)... Anno én is Gézát favorizáltam, de miután az anyukája n-ik alkalommal is enyhén szólva lekezelõen adta elõ az eladói szerepet, lemondtam a bolt által nyújtott egyébként jó színvonalú szolgáltatásról (értsd, csak egyszer nyalták el a menetet a bal hajtókaromban, ergo vehettem új hajtást).

Egyébként magam örömére leírom, hogy megvan minden alkatrész, így épülhet az otthoni bringa, a KONA 2 :D

Hát az anyukálya lehet, hogy jobban mutatna egy élelmiszerpult mögött.

#133
Czaboo

Czaboo

    vendég

  • fórumtag
  • 27 posts
A Többiek alatt azokat értettem, akik fent voltak, vannak, vagy lesznek a fórumon.
Az újságról meg csak annyit, hogy kevesen vannak akik tudják, hogy van, de még kevesebben akik + is veszik. Tehát ennél fogva minek legyen minden újságosnál 1, 2, 3, 4, 5 db ha nem veszi + senki. Nem éri meg. Ha meg fel kell hogy iratkozz, hogy hozzanak Neked, akkor ennyi erõvel már meg is rendelheted. Sokkakl jopbban jársz. 1-2 plussz az újsághóz.

#134
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,038 posts

Üdv OBSIDIAN!
Remélem nem gond, ha naggyal írom. A többiek elég sokat pihiznek. Vagy csak sokat bicóznak? Az idõ minden esetre egyre jobb itt az Alfõõõld K-i szektórában. Talán ez lehet az oka.

Nocsak, erre nem válaszoltam vona??? :o
Kit értesz többiek alatt? :) Kerge orosházi, Sitti moved, én csak névlegesen vagyok gyulai már...

edit: ok, legközelebb módosítok :gafa:
When the day is through, all I want to do is slow down...

#135
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,038 posts
Hmmm.... Sitti esetében a városnév tartalmazza a település BikeMag ellátottságának mértékét... :D

Gyulán én már csak a Bike Cornerbe megyek (évente egyszer)... Anno én is Gézát favorizáltam, de miután az anyukája n-ik alkalommal is enyhén szólva lekezelõen adta elõ az eladói szerepet, lemondtam a bolt által nyújtott egyébként jó színvonalú szolgáltatásról (értsd, csak egyszer nyalták el a menetet a bal hajtókaromban, ergo vehettem új hajtást).

Egyébként magam örömére leírom, hogy megvan minden alkatrész, így épülhet az otthoni bringa, a KONA 2 :D
When the day is through, all I want to do is slow down...

#136
Sitti

Sitti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 259 posts
Ja!
És a www.pedaldongolok.tar.hu-ra raktam fel pár új képet.
És van egy újdonság is: VENDÉGKÖNYV!

#137
Sitti

Sitti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 259 posts
Hát ilyen nincs!
Szarvason akarok venni Bikemagot. A legtöbb újságos azt sem tudja,hogy mi az. Mindenféle motoros Superbike újságot akarnak rámsózni. Aztán az egyikben végül is találtam.
De elõre fel kell iratkozni rá!!!
Már nem úgy megy,hogy bemegyek az újságoshoz,és veszek egyet????

#138
Czaboo

Czaboo

    vendég

  • fórumtag
  • 27 posts
Hála a fenti kék foltnak(ég) Én nem panaszkodom.
Gyulán azé akad 2 komolyabb bringabót. De Én inkább a Gézáéba(a kórháznál)(Schwinn Csepel) járok. Ott hozzáértõek jó cuccuk vannak, me minden ami kell. Hû vazze. most reklámolok. Vazeeeeeee! =d
Bár a corvin bike bótnak + van klubkárgyája. Tuggyátok amit adnak az elõfizetshez.

#139
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,133 posts

van rá sansz, hogy Kona dealer lesz a bolt? :D

há' psssszt' ;o)
aláírás szerkesztése

#140
Sitti

Sitti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 259 posts

Hááát hümmm! A forgalom tényleg nem oly nagy mostanság.
A szarvasi boltról + csak annyit, hogy mindig is lesznek ilyen boltok. Szarvason csak az az egy bicós bolt van? Mert szerintem egy kis "igényfelmérés" Után nem lenne rossz befektetés egy stílusos, igényes, "márkás" bolt megnyitása. Persze mindez sok utánnajárással és anyagi befektetéssel jár, "de ha elindul a szekér, ki tudaj hol áll meg?!"


Bocsi lehet,hogy rosszul fogalmaztam. Kettõ darab bolt van.
Árúválasztékra ugyanaz a gagyi mindkettõ. Csak kinézetre az egyik igényesebb.
Ja és találtam egy vasárúboltot,ahol egypár kerékpáralkatrészt is árulnak.
Pl: "Össztelós bringába való hátsó rugóstag 1.490.- Forintért"!!!!
Minek adtam ki én a használt Sidért 25 ezer forintot?? Ha ezt hamarabb tudom..... :-)