Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

PreMecsek Maraton "Avagy túlélni Tyito haláltúráját"

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
124 hozzászólás a témában

#121
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hazaértünk mi is, bár csak most, fél 1-kor éjjel.

A két nap király volt, fõleg a túra és a másnapi szalolm-pálya voltak a fantasztikusak! Most beszámolni már nem tudok mivel irtó fáradt vagyok, majd irnak a többiek!
Csak annyit tudok mondani: nagyon jól sikerült a tali! Idén az egyik legjobb volt.

Jóccakát!

#122
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Hazafelé megtapasztaltam, milyen elõzés közben 110-zel defektet kapni autóval. Szerencsére most nem haltunk meg, ezért máris élvezhetitek a képeket, itten:

http://exseven.freeweb.hu/

#123
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hi!

Jelentem a vonatos szekció is befutott a délibe.
(lor,Amar,Obsidian,és mi)
Bár elöször paráztunk,hogy ott maradunk,mert az a vonatmegálló Magyarszéken nem volt semmi ecssém.
Fotó majd késõbb.Szóval zorkó volt.
Köszi mindenkinek mindent :-*
Erának külön köszönet amiért nem hagyott elveszni amikor godisáról tekertünk a cél felé.Még azóta is lihegek.Bazzeg ennyit tekerni felfelé ;) :-[
Igaz péntek este még olyan fékezett habzásu volt a buli,de szerintem szombaton a tábortûznél elég jól összemelegedett a társaság.
Bár most nem jött össze a négykézlábon járás,majd legközelebb.
Frankó buli volt,aki nem jött az nem volt ott.Sajnálhatja.

Hirtelenjében ennyit tudtam össze vissza írni,Mjad még folytatom.




#124
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Ez most mi? A talit itt tárgyaljátok ki? Vagy most mi van? Szeretnék élménybeszámolót olvasni és iszonyat lassú a szerver mostanság... inkább alszom! Mi is lefáradtunk...

#125
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Köszike mindenkinek a részvételt Jorusznak a lista összeirást én ugyan csak a 24. voltam. köszönet a túravezetönek és mindekinek egyesével aki eljött.