Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

PreMecsek Maraton "Avagy túlélni Tyito haláltúráját"

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
124 hozzászólás a témában

#81
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Helloka mindenkinek
Én már jól vagyok csak tegnap este fogalmazás gátlót vettem be. Para Ano Orsi bocs a haza utért csak hát "mókus mérges" volt és mennie kellet. A túra gyönyörü helyeken bulizos tempóban haladt de ez nem verseny volt csak egy túra. A 4cross pályán nekem is sikerült igazán "szépeket alakitani". A szállásért bocsika akinek nem tetszet de szerintem nagyon király hely volt.

Csak egy kérés ha valaki csinált képeket vagy videót akkor jutassa majd el hozzám a CÍMEM : Schettrer Zsolt "SETIKE" 1213 Bp Erdõsor u.167 1/3 Elörre is köszi a CD ket és vidokat természetesen kifizetem ha kell.

PARA Az ajállat áll a TEAM mel kapcsolatba.

A holnapi viszont látásra...

#82
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
hozzam johet nyugodtan!
lor@fw.hu

#83
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
37 kép, 14,9 MB

#84
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
küldd át nekem, én meg feltolom tár.hu-ra. Már ha ez jó.

#85
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Obsidian: Mi volt a vonaton? Mesélj? Mibõl maradtam ki?

(A képeimmel nem tudok mit kezdeni. Legfeljebb e-mailben tudom átküldeni annak, akit érdekel.)

#86
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Sok kep:
http://d-eyes.pganet...2_Sikonda_BMFT9


#87
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
még vmi: ;D az sem volt semmi, amikor kb 1órán keresztül próbáltuk feltörni bombrider skodáját, mert úgy vélte, bezárta a kulcsot a kocsiba... egy hosszúdrótdarbbal próbáltuk elérni a kulcsokkal kifeszített ajtón keresztül a túloldali ajtó kilincsét... de nem sok sikerrel... ;D aztán 1 óra izzadás után, kicsit gondolkozott, bement a házba, és vigyorogva kijött a kulccsal... ;D



#88
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Üdv!

Szerintem a beszámoló(k) híven tükrözték a 7végét... ;)
Naggggyyyon jól éreztem magam, és remélem lesz még alkalmam ilyen bulikra menni!
Annyi mindent tudnék írni, hogy inkább nem is próbálkozom azzal, hogy összefoglaljam... Egyszerûen marhajóvolt! :)

Lort mostmár értem, miért vállal be mindent, õt már megb@szták egyszer... ;D ;D ;D
A vonatút tényleg király volt! Era: nem tudod mit hagytál ki! ;)

#89
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás

Nos, az eddigi élménybeszámolókhoz már nem lehet sokat hozzáfûzni, csak annyit, hogy kár lett volna kihagyni.
Viszont vasárnap egy ötös kis csapat egyéni expedicióra indult a Tubesre.
Korai kelésünknek köszönhetõen -ami a Peti féle szilvapálesz, és egyéb termelõi borovicskák tudatmodosító hatásásának írható -már 1/2 12-kor el is indultunk.
Nagy hévvel mentünk. Ki, ha mi nem? 8) Ekkor Amar megkérdezte mi is az irány. Mire én egy kicsit megtorpantam, és elkezdvén gondolkodni, eszembe ötlött, hogy nem is jó irányba repesztünk. Kis diskuráció után megegyeztünk egy pirosban. :D
El is indultunk- recsegve ropogva, ugyanis a monoblokkom átment filharmónikusokba- míg ki nem értünk az országútra. 5-en indultunk, de közben Obszidiannak kisebb hajtómû problémája akadt, és jobbnak látta visszafordulni. :-\ Igy már csak négyen- Kocop, Robi, Amar, és jómagam- folytattuk kalandosnak igérkezõ villámtúránkat.
Egy kisebb templomimitációhoz érve, a kerítésen piros pluszt találtunk. Ekkor úgy döntöttünk ezen megyünk tovább, bár nem ezt akartuk megcélozni.
Rossz döntés volt :P
A jel átvezetett minket egy hosszú, de tágas mezõn. Ez szép volt. Majd a mezõ végén-jetet nem találva- elindultunk az egyetlen ösvényen, amin nem sûrûn járhattak idén, a gaz úgy benõtte. Aztán emelkedõ következett, és az út beszûkûlt. Kis patak csordogált valahol a lábunk alatt a bozótosban, de már csak a szúrós szederrel voltunk elfoglalva, és hogy a bicókkal hogyan egyensúlyozzunk a néhol fél méteres vízmosta árkok fölött. Lassan Járhatatlanná vált az csapás, de már túl sokat vágtunk be a sûrûbe. Úgy gondoltuk felkepesztünk a tetõre, és onnan biztos találunk valami emberibb utat. Érdekes módon, nem paráztunk, sõt én kifejezetten jól éreztem magam. ;D Ennél vadabb természetbe honföldön nem kerülhetünk-gondoltam. :D
A sok bozótharcban nagyon gyorsan megéheztem, és hála Amar mobilbüféjének, kész nassraktárral csillapíthattuk éhségünket, mikor felértünk egy vadászházhoz. Jómagam egy kis pritaminpaprikát szervíroztam a Tibi csoki, és diákcsemege mellé. Próbáljátok ki, frenetikus élményben lesz részetek. ;D
Miután jóllaktunk, a Melegmányi vízesés felé vettük az irányt. Egy kis lejtõs szakasz következett. Téptünk ezerrel ;D
Leérve a forrásnál megtöltöttük a kulacsainkat, és úgy határoztunk, hogy a következõ aszfaltúton megfordulunk, mivel idõnk véges volt, és Kocop is kimerült teljesen.
Már majdnem otthon voltunk, mikor a lefelé ereszkedés közben a recsegõ monoblokk hangja mellé valami kattogó hang párosult. Gyorsan megáltam, és hüledezve láttam, hogy a hátsó váltókanalam a küllõket darálja. :o
Na ennek annyi. Szerencsére nem volt sok hátra, így most Robi húzott haza engem. :(
Azt hiszem jó kis évadzáró buli volt ez nekem, és remélem jövõre valami új verdával tudok majd csavarni, de addig is köszönök Nektek mindent: Hogy ott lehettem veletek, hogy hoztatok, és vittetek, hogy hívtatok, és vártatok. Remélem a tél nem feledteti el az évet, és csavarunk tovább, tovább...

#90
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Kis csocsózós video:
http://d-eyes.pganet...T9/im000114.avi
Képek is jönnek hamarosan... ;)
Nekem ugye sikerült rögtön megérkezés után elcsesznem a bokámat, így aztán kicsit lájtosra vettem a dolgot (ez nem vonatkozik az fájdalomcsillapítóként elfogyasztott két üveg borra ;) ), és nem mentem se túrázni, se ugrálni, de azért az esti tekerések eléggé bejöttek... A pénteki elég izgis volt, mert akkor kb. másfél üveg bor volt bennem, és féltem, az út se arra kanyarodott amerre én mentem, és nagyon elfáradtam, aztán el is aludtam ülve ;D


#91
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
cewasztok!

Jelen pillananatban nyomatom a képeket a tárhelyre ... aztán egy kis táplálkozás után adok neki valami arcot is ... szal türelem tornaterem.
Addig egy humor:

Két bogár bringázik. Hirtelen az egyik hatalmasat fékez. Erre visszaszól a másik:
- Mi van haver mi történt?
- Semmi ! Csak ember ment a szemembe.

#92
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Jorus: ehte... hát hja... volt okom rá... :(

Bombrider piros lánca sem volt piskóta... hamár lánc... :P

Nati: oxa...
tehát...
Thy: FOTÓÓÓÓKAAAAT!!!!!! ;D

kerge: mikor tolod Te is?

::Péef::


#93
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Óóóóó Pixel! :'( :'( :'( Ezek a fotók gyönyörûek… :'( :'( :'(
Ahhh! De jó is volt... :'( :'( :'(

#94
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Para, ezügyben thommey-nak kell szólni,mert nála vannak.

Kergeegér: a te fotóid mikor kerülnek föl?

#95
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Mi kis Punto-nk csak 147-et tud gyárilag, de azt hozta is végig a 6-oson. A visszaúton pontosan 2 kocsi elõzött meg. Egy nagyon agresszív Brava és egy M5-ös Bömbi. Amúgy 147, amíg utol nem értünk vkit, akkor cikk-cakk, aztán megen 147. ;D Az volt a problémám, hogy mindig csak a településekrõl kivezetõ áthúzott táblákat láttam, meg az auf fíderzén-t, és szoríthattam, hogy ugye nem volt traffipax... :) A vacsoránál Para tök ideges volt és izzadt. ;D Bombrider-t nem ismertem meg, sõt tök sokatokat nem ismertem a tali elõtt, de sajna utána sem. A mûférgeket igazinak néztem elsõre, lor sebességagya gyönyörû, csakúgy, mint fityisz SS-gye. Tyito tényleg sokat morgott, de csak azért, mert dörmögve beszél. ;D Ez nem lett egy épületes hozzászólás, de tessenek elnézni, EZER fáradt vagyok. ;)

#96
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
orsi: ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ugye?

Nati: húúúúúúúúúúú... KÉPEKET! KÉPEKET! 8)
(máris!!!!!!! ;D csak mert általában vmi megfoghatalan földöntúli erõ hatására általában a rólam készült fotók vagy túl bemozdultak, vagy túl késõn exponáltak vagy... ::) hja... tudom... túõl gyors vagyok... túl erõs... és túl eszerény ;D ;) :-* )

::Péef::


#97
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás

...azért a nyugatiig elérni sem volt semmi ::) de a végére fel nem fogható módon elkezdtem élvezni Setike vezetési stílusát ;D ;D ;D ;D
s azóta valahogy lassan mozognak itthon az autók 8)

#98
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Tyitó, mi kis morgósunk. De teljesen egyetértek veled: Remélem ezt a topikot nem fogják igy beszennyezni.

Para: thommey állitólag csinált rólad egy olyan bombajó képet, ami simán akár boritó is lehetne!

#99
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Csütörtök este még az esõtõl paráztam, szombaton már bejelentette fater, hogy bizony vetni kell az õszi búzát, nem megyek én sehova.
Ez volt.
Suxx.
látom, ismét nagy bulit hagytam ki, mint rendesen....

#100
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Para!!! Ne túlozz!!! Nem volt az 170!!!


Csak 169,5 ;D

De a legjobb az volt hogy 40-es táblánál aszem mentünk vagy 130-140 -el !! ::)


Lehet hogy a táblán 140 volt, csak lemposta az esõ az 1-est az elejérõl!! ;D ;D ;D