Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Levél a BKV-nek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
167 hozzászólás a témában

#41
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
én csak azt nem értem (de komolyan), hogy mi a f.ért nem lehet az ikarust államilag kicsit megtámogatni (ill a buszok árait). Csak mert akkor lehet hogy a közlekedési cégek ikaruszt vennének, és akkor az ikarusznak lenne mit gyártania, és akkor az embereket sem kéne kirúgni, és akkor adóznának is (meg maga a cég is). Vagy ez nem ennyire egyszerû?

Prefi aki már megint értetlenkedik

#42
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Köszi ;) De ez azelõtt volt, hogy felköltöztem volna Pestre. Itt akkora lakást bérelek, ami vállban picit szûk, a lovat csak a folyosón tudnám tartani, de sok a marhatolvaj errefele, ezt írtam valahol. De! Hétvén, mikor hazaszabadulok nem is írok egy sort se... Persze ha valaki a Dob utca környékén tud egy biztonságos kerékpártárolót már rakom is fel a vonatra a vasparipát és hozom!!!

#43
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Chili: szám szerint 4. hozzászólásod: "Nem vagyok egy fórumozó típus - inkább tekerek helyette" :D :D :D

#44
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
OFF

Ezzel is gyarapítjuk hozzászólásaink számát...
Bocs! ;D

ON

#45
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
OK
Akkor most én kérek bocsánatot és ezzel elleszünk egy jó darabig.
Ma is Tnultam valami újat :D :D :D :D :D
Ha hülyeséget írok javítsatok ki nyugodtan, könnyen tudok alkalmazkodni.
Legalábbis azt hiszem

#46
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Bocs! ;D

Mi itt így hívjuk...

#47
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Bocsi!
Ahol én dolgozom ott van henger alakú lefûzõ,de nem kuka.


#48
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
A henger alakú lefûzõ az a kuka. Tuti kidobják. Mert egy olyan cégnél, mint a BKV, tuti nincs bürokrácia, se rengeteg felesleges pozíció. és biztos eljut az illetékeshez... ::)

#49
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Már ha ugyanazzal a mozdulattal ki nem dobják/be nem darálják, hogy még véletlenül se maradjon meg

#50
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
A henger alakú lefûzõben végezné az biztos. >:(

#51
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
na ya... :(

#52
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Na, igen, de azt már kitárgyaltuk, hogy az mekkora lol. Pédául, mert szinte kizárt, hogy döntési pozícióban levõ emberhez is eljusson. Az ilyen - egyébként lehet, hogy ésszerû - kezdeményezéseken a nagyobb, monopol helyszetû cégek apró kis postázói jót röhögnek, majd a kukába csavarják laza csuklóval. Eredmény max akkor, ha pölö az újságból köszön vissza nekik a dolog.

#53
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
nem arról volt szó, hogy a levél párhuzamosan elmegy a BKV vezetõségének is? ::)

#54
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Para: mire gondolsz? Az emil írójának az volt a célja, hogy olvasói levélként bekerüljön az újságba a kezdeményezés, hogy sokan olvashassák, stb. Hogy bekerül-e, az passz, de visszajelzés még ugye nem lehet, mert meg sem jelent. Vagy én értettem félre, amit kérdeztél. :D Ezesetben bocccs. ;)

#55
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
zOrg: kérdezném van-é azóta bármicske kis fejlemény, visszajelzés? ::)

#56
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Mert mi mást venne egy csõdközeli állapotban lévõ cég, ha nem nem Volvo-t??? Ugye? Hát én is azt vennék, de legalább 20at! >:(

http://www.origo.hu/...1031volvot.html

#57
tdns

tdns

    vendég

  • fórumtag
  • 64 hozzászólás
;D nagyon mókás volt tegnap, amikor a
egy fiatal német túrista házaspár felszállt az 50 éves Bpi. trolibuszra és felfedezték a bkv jegykezelõ használatát

#58
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
hagyjuk a témát... :(


#59
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
prefi: jaja. Mostanság ha arra járok, nem tudom levenni a szemem arról a vastraverzõl, ami kettényirta a buszt. Elég durva, hogy ahoz képest, mekkora kárt csinált, alig hajlott meg kissé mondjuk kb. 160-as szögvas...

#60
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

És valljuk be, hogy néha bizony meg is hal. ::) :-X


azért hálistennek nagyon néha. Legalábbis menetrendszerinti (és nem német túristákat szállító) járatokon. Legutóbb talán Kazincbarcikán volt nagyobb baleset. In memoriam. :-X