Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

spinning

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
104 hozzászólás a témában

#1
chrispooh

chrispooh

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Nekem az otthoni tekerés vállt be. Manapság nem is annyira unalmas mint régen, mert online edzõm van :)
Hétfõn, szerdán és pénteken tart online interneten keresztüli videós edzést és egész élvezem.
http://webaruhaz.hun...m/otthontekeres
Tud valamit a srác, megcsinált egy dupla ironman-t is :)

#2
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

még tavaly télre én is gondolkoztam egy görgõpadon, hogy a telet kihúzzam vhogy, és ennél az a jó, hogy a saját bicódat használod. a spinning canga asszem egy külön dolog(ha jól tudom, olyan majdnem, mint egy szobakerékpár..), de a gyakorlatokat el lehet görgõpaddal is végezni.
végül sajnos nem lett az egészbõl semmi, de a tacX görgõpadok tök jók, azt vettem volna én is


Fúú ki ez a szépnéni?????
: D
Team Heavy Pedál Szeged

#3
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Rendben, elsiklottam. Na és!? :D
December óta nem ültél, hát éppen idelye lenne! Én meg "dögrovok". De már nem bírok a seggemen ülni! Nem fogok szétszakadni, csak a jóérzés keretéig húzom magam, viszont aszfalton, tehát kezdetnek éppen elég lesz.
Bemelegítés képpen Salát bosszantunk, aztán meg tekerünk egy jót! Gyere!

#4
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Edzõprogram, versenyzés virtuális bringásokkal? Hm...aztán majd jól faképnél hagynak a Giro jó kis hegyi szakaszain! :D Egy a lényeg, én inkább kimegyek, ha esik, ha fúj. Ehez már régebben felszerelkeztem ruhával, cipõvel.


Vegyen vissza Mester! :) Wagner igenis jó! De Te tudod! Hét végén nem jössz tekerni? Aszfaltos, Pilis, - szerintem jégmentes - elõtte sala boldogítás.

Elsiklottál azon bizonyos szövegrész felett, hogy "bringázás közben!":)
Szombatot még meggondolom. Attól függ milyen lesz az idõ (csapadék), meg december eleje óta nem ültem gépen.


#5
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás

Vannak tök jó progik és tudtok multiplayerben versenyezni, bár egy idõ után ez is megunható...

Edzõprogram, versenyzés virtuális bringásokkal? Hm...aztán majd jól faképnél hagynak a Giro jó kis hegyi szakaszain! :D Egy a lényeg, én inkább kimegyek, ha esik, ha fúj. Ehez már régebben felszerelkeztem ruhával, cipõvel.

Bringázás közben Wagner-t hallgatni tiszta mazochizmus. De létezik a tevékenységhez passzoló muzsika is.:)

Vegyen vissza Mester! :) Wagner igenis jó! De Te tudod! Hét végén nem jössz tekerni? Aszfaltos, Pilis, - szerintem jégmentes - elõtte sala boldogítás.

#6
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Most aztán nagyon gyorsan elmehettek a jó büdös francba! :D

Amúgy, biztosan jó dolog a görgõzés, de fiatal koromban - míg outiztam, elegem lett belõle - viszont inkább kinn tekerek a szabadban - még ha nincs is +20 fok - de nem pattanok görgõre.
Különben is, mit csináljak "tekerés" közben? Wagnert hallgassak? Azt fotõjben ülve jó! :D

Bringázás közben Wagner-t hallgatni tiszta mazochizmus. De létezik a tevékenységhez passzoló muzsika is.:)


#7
HillEry

HillEry

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 380 hozzászólás

Különben is, mit csináljak "tekerés" közben? Wagnert hallgassak? Azt fotõjben ülve jó! :D


Vannak tök jó progik és tudtok multiplayerben versenyezni, bár egy idõ után ez is megunható...
Az emberiséget õsidõk óta két dolog foglalkoztatja:
1. Ki találta fel a munkát?
2. A többiek miért nem verték agyon?

#8
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Most aztán nagyon gyorsan elmehettek a jó büdös francba! :D

Amúgy, biztosan jó dolog a görgõzés, de fiatal koromban - míg outiztam, elegem lett belõle - viszont inkább kinn tekerek a szabadban - még ha nincs is +20 fok - de nem pattanok görgõre.
Különben is, mit csináljak "tekerés" közben? Wagnert hallgassak? Azt fotõjben ülve jó! :D

#9
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Még tudna valamit kezdeni a guminõvel?:D:D:D

Talán még fel tudná pumpálni:p kompresszorral:D
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#10
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás

Még tudna valamit kezdeni a guminõvel?:D:D:D

Laciklon köszi, megfontolom a tanácsodat! ;)

VV, Te meg kapsz a pofádra! :D

#11
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Még tudna valamit kezdeni a guminõvel?:D:D:D


#12
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás
A guminõt még nem próbáltam, de a görgõ mint segédeszköz bejön.
Egy országúti bringa van az állványon mert a montit hétvégenként használjuk.
Nekünk hétköznap csak este van szabadidõnk, akkor meg már hova menjünk tekerni? Párommal minden másnap nyomunk egy-egy órát. Elõször Õ majd én. Közben beszélgetés, tempózásnál a megfelelõ ritmusú zenehallgatás, vagy TV. nézés. Zsizsi ne add el a görgõt, késõbb még rá fanyalodhatsz. Idõsebb korodban azzal is kondiban tartod magad és akkor gumi nõre sem lesz szükséged! :sexinbed:
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#13
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Helyes! :)
Bringa, jó levegõ, szabadság, öröm! ;)
Valahogy így...

#14
HillEry

HillEry

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 380 hozzászólás
mondjuk, én úgy tartom, hogy minden okkal történik, tehát, hogy végül nem vettem görgõpadot a késsõbbiekben ennek jelentõsége lesz, vagyis én már nem fogom megunni azt ami nincs...mert egyébként sanszos lett volna, hogy énis ráunok egyszer, mert nem ér fel a szabadlevegõn történõ bicózással ;)
Az emberiséget õsidõk óta két dolog foglalkoztatja:
1. Ki találta fel a munkát?
2. A többiek miért nem verték agyon?

#15
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Most miért is?

#16
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
:clap: :clap:
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#17
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Ezen a télen egyfolytában azon gondolkodom, hogy megszabadulok a görgõpadomtól, mert halálra unom magam rajta! Na mert ugyan igaz, hogy az ember a saját bicója nyergében teker rajta, de mikor oda jutottam, hogy elõveszem, akkor mindig az lett a vége, hogy felültem a bringámra görgõpad nélkül, és inkább kimentem tekerni! Még esõben is. Szerencsére többször volt ebben társam is innen a fórumról.
Nem vagyunk egyformák, de hát ez van! :)
A "szobabicikli" meg olyan, mint a guminõ! Majd ha már annyira öreg leszek, hogy egy guminõ is megteszi, jöhet a szobabringa! :D

#18
HillEry

HillEry

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 380 hozzászólás
még tavaly télre én is gondolkoztam egy görgõpadon, hogy a telet kihúzzam vhogy, és ennél az a jó, hogy a saját bicódat használod. a spinning canga asszem egy külön dolog(ha jól tudom, olyan majdnem, mint egy szobakerékpár..), de a gyakorlatokat el lehet görgõpaddal is végezni.
végül sajnos nem lett az egészbõl semmi, de a tacX görgõpadok tök jók, azt vettem volna én is
Az emberiséget õsidõk óta két dolog foglalkoztatja:
1. Ki találta fel a munkát?
2. A többiek miért nem verték agyon?

#19
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Hát, nemtom te milyen erõvel görgõzöl, de nekem 2-3 CENTIT mozog a középrész még egy bengamerev váznál is. A hátsó támvilla össze vissza hajladozik. Nyilván a valóságban a bringa kicsit hullámozna az úton, de mivel be van fogva, erre nincs lehetõsége. És mivel a bringa hajlik, az agy viszont fix helyen van, a kettõ közötti erõátvitel az agyat terheli, nem is kicsit. Kotyogósodni fog például.

Ebben van valami. Alattam is mozog(70Kg), de nekem a görgõs kerekem hibátlan állapotban van, pedig 2007tõl napi szinten min 1,5 órát kapott nem kevés megindulással.
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#20
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

Hát, nemtom te milyen erõvel görgõzöl, de nekem 2-3 CENTIT mozog a középrész még egy bengamerev váznál is. A hátsó támvilla össze vissza hajladozik. Nyilván a valóságban a bringa kicsit hullámozna az úton, de mivel be van fogva, erre nincs lehetõsége. És mivel a bringa hajlik, az agy viszont fix helyen van, a kettõ közötti erõátvitel az agyat terheli, nem is kicsit. Kotyogósodni fog például.


Azt figyeltem én is, hogy mozog ott... de alattam még csak fél-fél centit balra-jobbra. Mondjuk Zs-nek is igaza van.