Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cannondale

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
483 hozzászólás a témában

#101
pin91

pin91

    vendég

  • fórumtag
  • 44 hozzászólás
Feltöltött kép

#102
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Akkor ez lesz az,köszönöm.Illetve lebeg még a ~0,5tized kimarása belülrõl és belemegy a normál beütõs.

#103
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
Rize/RZ modellekbe direktbe megy a headshok/lefty csapágy, ezért eléggé leszûkül a választék. A kánya kolléga által linkelt 1.5-re átalakító mellett lehet még rendelni tõlük taperedre és 1,1/8-ra szûkülõt is. Ezen kívül létezik még egy adapter, ami a headshok csapágyat szûkíti 1,1/8"-ra, de az olyan bénán van megcsinálva (nem kúposan ül a csapágyra), hogy állandóan felkotyogósodik: Cannondale Headshok Headset Reducer Lefty 1 1 8 Adapter Headshox Head Tube | eBay

#104
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek
Az véletlenül nem teljesen integrált? Cannondale Reducer Headset - SI/Headshok to 1.5" threadless - KP119 - CannondaleExperts.com

#105
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Rize vázba honnan lehet fejcsapágyat lõni?Sima nem megy bele,félintegrált kellene ahogy nézem

#106
pin91

pin91

    vendég

  • fórumtag
  • 44 hozzászólás
Tudja valaki, hogy bizonyos F600-ak támvilláján a "Dual Assault" felirat mit takar?
Feltöltött kép

#107
goldnarmz

goldnarmz

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

... jóembert Bp. és környékén, aki egy Lefty -> Fatty konverziót el tudna nekem végezni?...

Sztornó. Megy ez, csak má' megin' "elméletiztem" melóba'. :cool2:

#108
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
A Mai naptól. Itt.
Köszöntjük weblapunkon
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#109
goldnarmz

goldnarmz

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás
Sziasztok! Tudnátok nekem ajánlani jóembert Bp. és környékén, aki egy Lefty -> Fatty konverziót el tudna nekem végezni? Természetesen nem ingyé'. Elõre is köszi! ;)

#110
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
mentem ma egy ilyennel

http://www.cannondal...l-29er-carbon-1

te jo eg. Nagyon gyors! mondjuk a sram valtasnak tovabbra sem vagyok hive, es a Nobby Nic / Hans Dampf utan amiket hasznalok, a Racing Ralph nekem kb semi slick-kent funkcionalt, de maga a bringa amugy eszmeletlen jo. Es meg csak nem is szeretem a 29-eseket :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#111
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.542 hozzászólás
Azért ebben már van olyan alkatrész, amit nehéz beszerezni. Szervizelni persze lehet...
A párom 1X éves gépében volt ilyen villa, én nem tudtam az alkatrészt beszerezni (Bécs, Ebay). Lehet venni bontásra ítélt villát jó áron (néha) alkatrésznek, de akkor már van egy 4 éves Fatty Ultra DL az apróban 45 000 Ft-ért.

#112
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
Cannondale Fatty D - Vatera.hu

ez nem rossz, csak kar hogy nagy fejcsohoz keszult.
kivancsivagyok hol all meg.

sala ezeket is tudja szervizelni?

regi/hibas agyvaltokat veszek.


#113
Gege911

Gege911

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás

Ha mar itt tartunk, milyen tagot ajanlanatok rush-ba?


Elsõ sorban Fox.

Utána RS, X-fusion, DT.

#114
zotti

zotti

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás

Én próbáltam. Pontosabban használtam 2,5 szezonon keresztül. Megvételkor nem sok jóra számítottam, de aztán pozitív csalódás volt. Jól kezeli az egyforgáspotos rendszerbõl adódó problémákat. Nem fogy el oylan gyorsan a rugóút és egyszer sem sikerült felkoppantani. Cserébe nem mozog ki minden kavicsot, de legalább jól tekerhetõ. Amikor viszont durvább terepre téved vele az ember, akkor szépen mozog. Én megvételkor rögtön szétkaptam és újrakentem a légkamrát, aztán évente kapott új olajat a csillapításba is. Eddig semmi problémám nem volt vele.
Akinek nincs szüksége lockra, annak szerintem bõven elég.
Csak nem ezen gondolkodsz? CANNONDALE RUSH « MTB váz « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása
Csak ajánlani tudom:):)


Ha mar itt tartunk, milyen tagot ajanlanatok rush-ba?

#115
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás
Gondolkodtam rajta. Köszi.

#116
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
Én próbáltam. Pontosabban használtam 2,5 szezonon keresztül. Megvételkor nem sok jóra számítottam, de aztán pozitív csalódás volt. Jól kezeli az egyforgáspotos rendszerbõl adódó problémákat. Nem fogy el oylan gyorsan a rugóút és egyszer sem sikerült felkoppantani. Cserébe nem mozog ki minden kavicsot, de legalább jól tekerhetõ. Amikor viszont durvább terepre téved vele az ember, akkor szépen mozog. Én megvételkor rögtön szétkaptam és újrakentem a légkamrát, aztán évente kapott új olajat a csillapításba is. Eddig semmi problémám nem volt vele.
Akinek nincs szüksége lockra, annak szerintem bõven elég.
Csak nem ezen gondolkodsz? CANNONDALE RUSH « MTB váz « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása
Csak ajánlani tudom:):)

#117
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás
Tényleg senki nem próbált Rush-t Radium taggal?

#118
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.885 hozzászólás
mekkora élmény lehet nap-nap-után ûrruhában varratokat csiszolni...

nem bad boy, de biztos hasonlóan gyors:
ÚJ CANNONDALE QUICK CX SPEED2 fitnessz « kerékpár « ORSZÁGÚTI « Kategóriák tallózása

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#119
pin91

pin91

    vendég

  • fórumtag
  • 44 hozzászólás


#120
goldnarmz

goldnarmz

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Köszi ezt megtaláltam. Már felvettem a tulajjal a kapcsolatot. ...]


"- 404-ES HIBA: a keresett oldal nem található"

Ezek szerint le is csaptál rá! :cool2: Még jó, hogy annak idején nem vettem meg. Nagyon nézegettem, de nekem nagy lett volna. Végül pont, mielõtt mentem volna érte, találtam egy kisebbet, és azt választottam. :o

Szerk.: küldtem privát üzenetet