Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cannondale

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
483 hozzászólás a témában

#81
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Cannondale F29 Carbon 3 xtr 2013 modell « MTB kerékpár « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása
Holnap megyek megnézni ezt a bicót!
Érvek-ellenérvek?
Találtam a nyeregvázcsö repedést ennél a tipusnál ami probléma lehet,valamint a Reynolds karbon kerékröl is lehet olvasni rosszakat.

#82
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Sziasztok.

Tud valaki itthon bp.-n jó szervízest cannondale fatty dlr 80 opi-hoz. Nem mûködik a lockout-ja, s valszeg a csillapítás sem. Nem szívesen küldeném ki a 88+hoz, ha itthon is megoldható.

Köszi.



keresd meg Gege911 kollégát itt a fórumon.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#83
asztalosi

asztalosi

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Sziasztok.

Tud valaki itthon bp.-n jó szervízest cannondale fatty dlr 80 opi-hoz. Nem mûködik a lockout-ja, s valszeg a csillapítás sem. Nem szívesen küldeném ki a 88+hoz, ha itthon is megoldható.

Köszi.

#84
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Mai tekerés alkalmával készített kép, pár változtatás után, illetve még elõtt :)

Feltöltött kép
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#85
zotti

zotti

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Ize, kanyarokban dolve eleg bizonytalannak erzem a Rush hatuljat. Olyan, mintha ki akarna csuszni. Eleg zavaro, laza egyenetlen talajon nem is merek vele dolni. Ez az egyforgaspontos felfugg sajatja, vagy? (eddig csak fsr-hez volt szerencsem)

#86
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hali!

Régóta szemezgettem a márkával, végül a véletlenek (vagy a sors?) összehozta a dolgot, boldog gazdája lettem egy scalpel-nek. Konkretan egy kicsit customized 29ER 3-asnak.

Majd lövök holnai túrán pár képet.
Eddig nagyon teccik! :)

Üdv
Tamás
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#87
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Miként mûködik a vázak élettartam garanciája, kötõdik elsõ tulajhoz mint a Specinél, avagy jár a vázhoz függetlenül attól épen hányadik tulaj vagyok?

#88
jared

jared

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
sajnos a google nem mond ra semmit. :) ez lesz a megoldas, majd mellerakosgatom a sargakat es nezem melyik stimmel.

Fényképrõl esélytelen, guglival nem tudom mennyire kereshetõ. Legegyszerûbb, ha a legközelebb útba esõ dekoros vagy nyomdaipari céghez eltekersz és RAL skálát elkérve ott helyben belövöd, kikeresed a színkódot. De, ha viszed a színterezõhöz, akkor õ is tud segíteni...



#89
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás

tudom hogy szinte lehetetlent kerdezek, de hatha. meglehet valahogy tudni a ral szinkodjat ennek a sarga vaznak? sikerult szereznem belole, de elegge utottkopott mar, es gondolkodom egy szinterezesen. viszont nemlenne baj, ha megmaradna az eredeti szin. :)


Fényképrõl esélytelen, guglival nem tudom mennyire kereshetõ. Legegyszerûbb, ha a legközelebb útba esõ dekoros vagy nyomdaipari céghez eltekersz és RAL skálát elkérve ott helyben belövöd, kikeresed a színkódot. De, ha viszed a színterezõhöz, akkor õ is tud segíteni...

#90
jared

jared

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
tudom hogy szinte lehetetlent kerdezek, de hatha. meglehet valahogy tudni a ral szinkodjat ennek a sarga vaznak? sikerult szereznem belole, de elegge utottkopott mar, es gondolkodom egy szinterezesen. viszont nemlenne baj, ha megmaradna az eredeti szin. :)

Feltöltött kép

#91
pin91

pin91

    vendég

  • fórumtag
  • 44 hozzászólás
Feltöltött kép

#92
jared

jared

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
tisztelet! eloreis elnezest ha rossz helyre irok, de a soksok keresgelesem nem jart sikerrel, talan ti tudtok segiteni. ilyen sarga cannondale caad3-as orszaguti vazat keresek. ha esetleg valamelyikotok tud ilyet szerezni azert nagyon halas lennek. ;)Feltöltött kép

#93
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Eléggé keresnék integrált 1.5 fejcsapágyat Rz-hez.

#94
pin91

pin91

    vendég

  • fórumtag
  • 44 hozzászólás
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#95
pin91

pin91

    vendég

  • fórumtag
  • 44 hozzászólás

Kár hogy a kanapén jobban látszódnak a részletek, ami látszik az alapján tényleg szép.


2006-os Cannondale katalógusból van scannel-ve azért nem tökéletes a kép.

#96
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Azt tudja-é valaki,hogy a Prophet és Prophet SL között a lengõkarban van a különbség?


megoldódott

#97
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Azt tudja-é valaki,hogy a Prophet és Prophet SL között a lengõkarban van a különbség?

#98
asztalosi

asztalosi

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Sobe F 600

http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#99
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Kár hogy a kanapén jobban látszódnak a részletek, ami látszik az alapján tényleg szép.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#100
asztalosi

asztalosi

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
szép ez a Bad Boy