Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Magellan

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
5106 hozzászólás a témában

#5001
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
PolarX vs. matrix airborne? Kinek mi a véleménye? A jelentõs árkülönbségen kívül van érdemi különbség?

#5002
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
és ráadásul nem is fox van benne, hanem X-fusion. ;) Eleinte én is féltem kicsit tõle, de ahhoz képest elég jó. Kicsit dzsuvás a "becsúszó" folyton, szal a tömítés lehet, hogy nem a legjobb, de amugy tök szépen mozog. Nekem kb 11bar van benne, nem indul meg könnyen, de nem is himbilimbizik ezerrel. Majd ha sok pénzem lesz cserélem egy floatra.

#5003
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
Hella!
lcs:Hát igen az biztos jobb lett volna!! :D
A Giant asszem kilõve,az ára miatt! :-\
Pedig jól néztünk volna ki a Böthe Ákival tekerve,ojan magyar Giat team fíling lett vola! ;D
Magellán:ha nem ennyiért adnák a pxfs-t biztos jobban meggondolnám,meg a levegõs tag benne nekem annyira nem szimpatikus!No,nem mintha a Róka szar lenne,de a rugós rendszer szerintem messze érzékenyebb mint a több"atmoszféra"nyomás alatt lévõ szimmeringek.Nem?


#5004
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Egyébként nem értem mi bajotok a kék pyxis súlyával. Ha elõtte évekig ti is közel 14 kilós rombolóval ccztetek volna, mint én, akkor átülve egy 11.5 kg-s pyxisre, tudnátok értékelni. Ahol eddig 25-ös átlag ment, ott most lazán megy a 30, ahol eddig nem is álmodtam, hogy fel lehet tekerni, ott most könnyedén nyomatom. Oké erõsödtem is, mert intenzívebben tekerek, de nagyon érzem a pozitív különbséget is a bringa felõl.

Az egyetlen ami nem tetszik, az a lapos nyervázcsõ. Az is igaz, hogy elég magas építésû a bomberem, de zavaróan lapos a szög. Ennek ellenére azonban, nekem nagyon bejött a kék pyxis. És a festést nem lehet egy lapon említeni a narancssárga-fehér ocsmánysággal. Bocs, ha ezzel megsértettem valakit, de ha valaki színtant vagy festészetet tanult, az igazat fog adni nekem.

#5005
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
DE az használt váz. Egyébként teljesen épnek látszik.

#5006
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
120e-ért van egy ilyen fríírájd poláriksz a Corratec-ben is ám............

#5007
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Igen, csak az Árkádban legalább egy 20-assal több mint a Gyapinál. Én már inkább kivárnám a tavaszt a helyetekben.

Tud valaki valamit 2004-es polarx-rõl? Változik valami: szín, geometria, fék rögzítési helyek, méretezések (mert nekem például pont a létezõ két méret közti, a 15,5-ös lenne a megfelelõ)?

Ja, és a PX FS ugyanolyan festésû, mint az idei px.

#5008
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
egy vega és egy fs van a cserny-ben is.

#5009
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Jah!

Az árkádban van, egy wega, polarx-fs és PYXIS FS TEAM!!!

tom


#5010
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Emberek! Akinek kell fully PX akkor az árkádban van még 1 darab. Péntenek volt még. Meg vega is.

#5011
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ja és a juniorhoz az SLK jobban illik ;)

#5012
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ha erre gondolsz, AC Team: 239.000Ft

http://neuzer.netalf...c_team_nagy.jpg

#5013
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
Háj!
Nálunk Pécsen volt már egy!140ekörül!Nekem is jó volna ilyen!Van egy Jr.Tím és kéne hozzá valami jófajta frírájd váz!Nem tudja vmeikõtök hogy a giant ac mennyi?


#5014
vendég_norbert78_*

vendég_norbert78_*
  • vendég
Ez téeg a legnaobba van!
Elnéztem bocsesz!!!
De akkor mekkora az az elsô Fox,mert egy 13-as z1-el is bukik
a 15-ön az eleje! :o

#5015
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
ez a kép pont azt mutatja, hogy a legnagyobb rugóútra van állítva, és ha még akarsz egyet, akkor fuss gyorsan Gyapihoz, õ hozza el az utolsót a nagykerbõl. (azon a pénzen, amit én otthagytam neki az öcséméért.)

#5016
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
köv szállítmány? Gyapi felhívta nekem a csekét, mikor ott voltam, hogy mikor jön. Azt mondták neki, hogy április elõtt semmiképp. Szerinte ez azt jelenti, hogy oan május körül... :P Úgyhogy ha akarsz egy ilyet, akkor húzz bele, hátha lesz még valahol.

#5017
vendég_norbert78_*

vendég_norbert78_*
  • vendég
Naonnaon szépek ezek!!!! 8)

Úgy látom ez is a 10cm-re van most állítva hátul,asszem az
enyém is azon lesz a 120-as Black miatt, csak jönne már meg a köv. szállítmány!!!!

#5018
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
tudom, hogy volt már, meg mittomén, de akkor is. Teccelgek magamnak... 8)

Feltöltött kép

#5019
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
EMBER:

A Megellannál a desing nem pénykérdés. Ezt neked fõleg tudni kellene :D. Egyszerûen csak ötlet kérdése. A cro-mo korszakban semmi firka nem volt és az is szép volt. Az ezüst nekem is jobban tetszett.

JORUS:

Csak le mertél tesztelni egy Serpens-t 100 méter varrat nélkül!

#5020
vendég__*

vendég__*
  • vendég
vhol voltam mostanában, ahol 144900 ft volt. nem is néz ki rosszl élõben.