Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

3. Boszorkány-szigeti Kupa Szeged 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
264 hozzászólás a témában

#41
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:D biza'

idén májusban 4napot, augusztusban 7napot... hmmmmmmm...

:D

#42
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
Igaz hogy csak a rövidebb változaton voltam ,de valóban varázslatos a környék :D és a vendéglátok naggyon kedvesek :D :D

jó újra megélni azokat a pillanatokat, képeket nézegetni emlékezni :) föleg ilyen borús õszi-téli délutánon ::)

#43
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
de-de...

1 hétig együtt voltunk... 8) húúúúúdekafavolt :D szépemlékek... lustálkodtunk...tekeregtünk...lustálkodtunk...este tábortüzeztünk...jól kibeszéltünk mindenkit... fõleg a csajokat ::) ;D szóval naggggyon ott volt...

idén is tuti megyek(ha csak valami komolyabb nem jön közbe) LIllafüredre Csubeeval, szal lehet majd csatlakozni... 8) az a hely amúgy is különleges kisugárzással rendelkezik...

péef
(most azért rendesen elkalandoztak a gondolataim a nyárban ::) :) )

#44
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Egyébként valami ilyet csinált Para, Mellon, Csubee is a Mátrában az idén.

Nem a Bükkben? ::)
de ez apróság, tényleg jó ötlet a hosszú-tali :)
Prefi

#45
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Era: ilyen lesz már a tavaszi szlovákiai túrázás is ;) arra már lehet készülni... 4nap... 8)

Era fotói egyébként fenn vannak a http://kep.tar.hu/paraferi oldalon...

péef

#46
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Igen,igen!
Egyébként valami ilyet csinált Para, Mellon, Csubee is a Mátrában az idén. Most már bánom is, hogy nem szervezõdött meg jobban.
Hol van az a jövõ nyár még.. Ki tudja mit csinálok addig..
Na nem nyavajgok tovább, csak olvasok, és töltögetem le a képeket. :D

#47
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

És igen, megfogalmazódott bennem, hogy 2 nap nem elég, még és még. Menjünk el jövõre kicsit hosszabb idõre is tekerni, õrültködni, egymást jobban megismerni.
Köszönet mindenkinek és ezer :-*
Era


Köszi! :) :-*

Igen, tényleg kéne majd csinálni egy olyat talit, amikor egy hétig vagyunk ott! Ezt lehetne csinálni egy maraton alatt is, nyáron, amikor többen ráérnek.

#48
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Dolgozom, nem tudok hosszú beszámolót írni, és az elõttem szólók már elmondták.
JÓÓÓÓ VOOOOLT!!!
Ezer köszönet a Kahlesz családnak a vendégszeretetükért. TBaknak a szervezésért.
A pálya gyönyörû volt, Orssal végig mentünk a verseny elõtt rajta. Igazán élvezetes csalinkás útvonal. Minden esetre nem neveztem be a versenyre. Lensvernek ezért is jár az elismerés, hogy õ volt az egyetlen nõ, aki bevállalta. És persze gratulálok a gyõzelméhez. Respect.
Az orosháziaknak beírtam a viharsarki riderekbe a köszönetemet...
Ismét eltelt egy remek hétvége és nem hiányzott semmi más a világból, csak egy pár + oC. Hát itt van a tél. Nátha, hideg..

És igen, megfogalmazódott bennem, hogy 2 nap nem elég, még és még. Menjünk el jövõre kicsit hosszabb idõre is tekerni, õrültködni, egymást jobban megismerni.
Köszönet mindenkinek és ezer :-*
Era

#49
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szasztok'

hát itt vagyok... nem volt 100%, de végül erõt vettem magamon... tegnap este kábé 1órát üvöltöttem a porcelán kagylóba (nem is emléxem mikor tettem utoljára :( ) és elég ramatyul voltam... reggelre valamicskét javult a közérzetem, most várom mi lesz...

szóval 4napos hétvége...
csüt. este hazavonatoztam, érsd 4ésfélórát álltam a wc mellett az 1800fötöért... Otthon aztán jó kis hazai fõzt várt, meg jó kis meleg... Másnap aztán ahogy csak tudtam elszabadulni mentem Én is az álomásra, mert jött Era, elõtte meg már meg érkezett Orsi is, így kisebb idegenvezetés mellett egy kicsit tekeregtünk... A tekergés Eráék felõl nézve gondolom annyiból állt, hogy Csubbeal megláttunk egy letörést, akkor máris ment a nézd, ezt meglehetne ugrani... ::) és egybõl próbálgattuk... no de azért tekertünk is, bemutatva nekik Gyopit, és kicsit a várost...
A vonatnál aztán búcsúzkodás közben Orsinak eszébe jutiott, hogy hozott sütit, így gyorsan neki álltunk ablakból kajolni... ;D

Másnap aztán reggel vonatozással kezdtünk, pontosabban a lovak elhelyezésével... elsõ neki futásra a székek közé akartuk berakni, de jött a kallernéni és kirámoltatott minket... Hmvhelyen át kellett tekerni a másik állomásra építkezés miatt, majd tovább zakatolás..
A pálya elsõ körre kicsit szaftosnak tûnt, meg tölcsér szegényesnek, de másodikra már sokkal élvezetesebb volt... igaz hiányoztak a tipikus nagy tölcsérek, de rengeteg technikás kanyar volt benne, és biza mint mindig imost is elõ jött a technikai hiány némelyeknél...
Szerencsére részemrõl nem volt semmi gond, nyomattam ahogy tudtam, így a végén az elsõtõl csak3percnyi hátránnyal értem a célba!!!

Az egész verseny jó volt, bár végig cska a nagy BMFT tábor hangját lehetett hallani... ::)
Jó volt ismét Veletek!
Legnagyobb örömöt az szolgált, hogy ennyien eljöttetek a nagy semmibe és messzeségbe...

Legközelebb is...

::Péef::

#50
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
Nekem a freeweb is bejön, Nyíregyháza with mikrohullám...

#51
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Hali!

Röviden, mert kevés az idõ!

Irigykedem azokra, akik voltak. Remélem mindenki jól érezte magát!

A képek jók, tetszenek! Az oldal tökéletesen elérhetõ, nézhetõ. With: Axelero ADSL from Debrecen!

Üdv,
Baliba

#52
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
ideiglenesen itt vannak a boszis képek (vagyis innen vannak linkelve) és ha az oldal beválik akkor ide rakok át mindent:

http://kergeeger.uw.hu

visszajelzéseket kérnék szépen akár itt akár priviben, hogy honnan elérhetõ és honnan nem.
köszönöm elõre is.

#53
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Ors, nem gondoltál már a Movinet gyengeségére?
Amúgy ha nem boldogulsz, letöltöm neked a képeket és átviszem, vagy ha akarod kiírom cd-re.

#54
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
Én nem...ja igen õ nem...

#55
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
OFF Topic:

Nem teljesen idevág, de csak megkérdem... Nincs egy jó linketek, ahonnan a Disorder 4-et (Ride The Lightning) le tudnám tölteni?

ON...

Köszi: Pigi

#56
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
A képeket ma este átrakom az ultrawebre ... remélem az elérhetõ mindenhonnan.
Annyit tudok ,hogy pl a freeweb oldalai csak belföldi ip-rõl elérhetõek. Lehet ,hogy ez is közrejátszik abban,hogy sokan nem tudják megnézni.
Ígérem mindent megteszek ,hogy a képeket mindenki láthassa de lehet,hogy csak 9 óra körül lesz belõle valami mert most rohanok ezer felé.
bye: kerge


#57
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Akkor hívd fel a szolgáltatót és mond meg nekik hogy menjenek el a Q*** ******** ;D ;D

Szal érted!! ;)

#58
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
mióta hazajöttem egyfolytában próbálkozok :-\
nagggyon szeretném már látni azokat a képeket :'(

#59
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
ors: akkor az nem lehet ...
És még most sem tudod megnézni??? Hátha csak a szolgáltató bénázott valamit ... :)

#60
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
Köszönöm az ötleteket... én mindenhogy megpróbáltam ... de semmi.
Ano , itthonról netezek s tudtommal nem tiltottam le magam sehonnan, persze azértmégnõvagyok... ::)

de holnap úgyis megyek reggel egyetemre hátha ott meg tudom nézni :-\