Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

3. Boszorkány-szigeti Kupa Szeged 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
264 hozzászólás a témában

#261
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Minden teljesen világos!(gyors voltál!)

Köszönjük!
De 2. boszikupa eredményei nincsennek fenn az oldaladon pedig az is jó buli volt!

ÜDV : SONÁJ

#262
2bak

2bak

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Jelentem itt vagyok ;D
gaz, hogy nem rögtön a TM után terveztem elõrukkolni a II. Boszi Kupával, de látom forró a hangulat. Ám legyen. Remélem sikerül beillesztenem a versenykiírás kivonatot.
Természetesen megküldtem az informatikusomnak a motyót, hogy tegye föl az oladlunkra.
(ha valakiszeretné mailben mellékelem, ha ad egy címet.)

Íme a kiírás:
III. BOSZORKÁNY – SZIGETI TEREPKERÉKPÁR VERSENY
(Évadzáró)

2003. október 25. (szombat)

SZEGED, BOSZORKÁNY - SZIGET

Versenykiírás (Kivonat.)

A verseny(ek) elnevezése:      III. Boszorkány - szigeti Terepkerékpár Verseny
Rendezõ:    2BANCAR Kft, Szegedi Kerékpáros Sport Klub 6720 Szeged Arany J.u.14. Képviselõ: Tubak Nándor
Helyszín:   SZEGED, Boszorkány – sziget, 16,8 fkm, árvízvédelmi töltés, és ártér.
Idõpont(ok):         2003. október 25. (szombat).
RAJT/CÉL helyszín:         SZEGED, Boszorkány – sziget, árvízvédelmi töltés 16,8 fkm.
Indulók:            A VERSENY NYÍLT!
Nevezni lehet:   Személyesen a 2BANCAR Kft. székhelyén, PROLOG Kerékpárüzletben (Szeged, Csongrádi sgt.31.Tel.: 62/499-856), MANIAC Kerékpárüzletben (Szeged, Kossuth L.sgt.57.Tel.: 62/543-370, postai úton, valamint faxon (62/540-350), e-mailen (www.tiszamaraton.hu)
Nevezési díj:   Elõnevezés: 2003. október 22.-ig: 1.000,-Ft/induló. Ezen idõpontokat követõen a verseny napján 10.00-ig 1.500,-Ft egységesen indulónként.
A nevezési díj megfizethetõ:   Készpénzben a 2BANCAR Kft székhelyén, PROLOG, valamint a MANIAC Kerékpárüzletekben, a rendezõ nevére feladott postai csekken, és átutalással (CITIBANK 10800014-80000006-10042252). Minden esetben feltüntetendõ: név, születési dátum, versenytáv, és kategória!
Eredménylista:   A versenyt követõen az esemény hivatalos honlapján (www.tiszamaraton.hu/eredmenyek)
Versenytávok:         un.”HOBBI” táv    10 Km, 2 kör,
            un.”HALADÓ” táv    20 Km, 4 kör,
            un.”ELIT” táv    30 Km, 6 kör.
Rajt idõpontja:   2003. október 25. szombat 11.00.
Pálya zárása:   2003. október 25. 13.00.
Értékelés:   Az gyõz aki a versenyszabályok betartása mellett a legrövidebb idõ alatt teljesíti a kijelölt távo(ka)t.
Korcsoportok:         Ifjúsági 1991-1984
            Felnõtt 1985-1968
            Szenior 1967 és elõtte.
Díjazás:   Korcsoportonként, és versenytávonként az abszolút férfi 1-3. helyezett, abszolút nõi 1-3. helyezett.
Eredményhirdetés:         2003. április 20. / október 25. 13.30. a CÉL-ban.

érthetõ???

2bak

#263
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Szeretném ha 2bak úr is hozzászolna eme szerény topichoz(nevezés,stb)

ÜDV : SONÁJ

#264
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
a tigris, a maci, és Paraferenc Joghurt erejével vértezve elõre láthatólag 99%osan részt kíván venni a viadlaon, bizakodva egy legalább annyira sikeres eredményben, mint a 2.on elért 8)

yeah baby yeah.... 8)

#265
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Ez a kupa megér egy topic-ot!
2bak 3. alkalommal rendezi meg, ezt nem éppen egyszerûnek mondott viadalt,ami egyre népszerûbb nemcsak a szegediek körében és egyre több izgalmakat tartogat a folyamatosan megújjuló pálya,ami vetekszik nemelyik hegyi viadallal is
(Még akkor is ha sík tereprõl van szó).
Szerintem a 3. lesz idáig a legjobb és leglátogatottab kup(ahogy tubakot ismerem,rendesen megrendezi).

üdv : SONÁJ