Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

3. Boszorkány-szigeti Kupa Szeged 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
264 hozzászólás a témában

#221
2bak

2bak

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
hi, megnéztem a tur dö ungerijja 8) rajtot, készítettem pár képet stb.stb.

CDt írom megkapja kedves bahátom, kérem legyen türelemmel. köszönöm. (nem marad le semmirõl)

a boszi pályát bejárni gyakorlatilag mindenkor lehet, csak kell hozzá egy helyi idegenvezetõ, aki elnavigál.

sajna a jelõléseket kirakni nem érdemes - lásd II.TM, mert kirakást követõen valami titokzatos szellemek leszedik, átteszik,levágják,eltépik mindaddig amei meg nem fogok egyet kiüttetem a fejét a fülei közül az szent - csak a verseny elõtti du jelölünk.

a verseny idõpontja pedig azért esett szombatra okt.25re, mert okt.23 ünnepnap, és csütörtök, tehát péntek nincs meló, szombat ismét pihenõs, tehát az év utolsó olyan hosszú 7végéje, mely szerda du kezdõdik, és vasárnap estig tart, s mindenki még a nagy tél, és zimankó elõtt kirándulhat egy utolsót, és ha kedve tartja megnûmérettetheti magát a boszorkányi pályán szeged városában.

de ha kell lesz igazolás.

üdv mindenkinek,

2bak

#222
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
;D ekem is jöhet, végül is szombaton ráérek tekerészni az erdõben ;D max majd 2bak ír egy igazolást a suliba, hogy versenyen voltem...

#223
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Okés, szivesen bevállalom azt is! Ide vele!

#224
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
azt a mazochista lensverjét neki.... szerintem megdummantjuk 2bak elvtárssal és még 10 kör lesz neki a végén ;D ;D (nyista disc-rim-ináció) ;D

szivem szerint 10 kilcsit nyomnék de az sprint.... marad a 2 kör.
mér nem lehet bejárni elõzõhétvégén??? (vk azt írta hogy ez van)

#225
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Még ki sincs jelölve az új pálya,ami 2bak szerint hosszabb lesz!

2BAK!

Fotók?(CD)
Nevem javítása?

ÜDV: SONÁJ

#226
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
És az ELIT akkor hány KM lesz?

#227
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Tényleg? Akkor nõi kategóriában is lesz hobby meg elit? Szuper.

Csak abból gondoltam, hogy a korábbi kiirásban csak egy "abszolut nõi" kategóriát találtam.

#228
2bak

2bak

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
lensvernek:
hol olvastad, hogy nem mehetsz 6 kört???? Én még nem tudok ilyen tilalomról!!
semmi diszkriminatív lépést nem tervezte a gyengébbik nem irányában ;D
2bak

#229
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
Nos a rajt annyira nem lényeg, inkább az, hogy találj egy csoportot, aki a te tempódban megy. Nem vagyok én élsportoló, hogy 40-es átlaggal menjek, én inkább a teknikás részeket szeretek, ahol lehet ordibálni, mint egy majom, és mikor belevágsz a közepébe akkor meg "ROCK & ROLL BABYYY", ez a lényeg...hogy találd meg a bicajozásban az a pontot, mikor adrenalin a tetõfokon, érzékszervek ki, és kezdesz éggyé lenni a bicajoddal...nos ez az én NIRVANÁM...HUH de beleéltem magam...be is fejezem, mert nem fogok tudni leállni


Üdv...Sianis



#230
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Hát bizony ,bizony! ;DAz erdõben szinte lehetetlen elõzni,csak a gáton lehet(humánusan)!El kell kapni egy jó rajtot! ;)

Üdv : Sonáj

#231
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
Szégyeld magad....mert még a gáttal nem is lenne gond...csak az a baj, hogy nem lesz idõm pályabejárásra, mert nem vasárnap, hanem szombaton lesz a dolog....és tök ismeretlen pályán elsõ körben nem lehet majd igyekezni....

#232
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Ja, lassabb,belerak 2bak 20 le-fel a gáton!! ;D ;D ;D
Jaj most tippet adtam! :P

#233
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
2 bak! Na ne szivassál már! Mi az hogy nehezebb lesz a pálya? De akkor mindenkinek vagy csak az ELIT-nek? Végülis nekem mindegy hanyadiknak érek be, utolsónak vagy elsõnek, a lényeg, hogy idehaza mindenki ELIT kategóriásnak fog látni ;D ;D ;D

Na de most komolyan.... mindenkinek ugyanaz lesz a pályája vagy mindenkinek más lesz?
De attól függetlenül a 30 km = 6 kör még áll? Vagy kibõvül 50 km-re? Ségyeld magad 2bak, engem nem izagattál ilyesmivel...


Üdv...Sianis

#234
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ja, most jöttem rá:

Nõ vagyok. És ez azt a szomorú következményt vonja maga után, hogy csak kevesebb kört mehetek. :'(

Ezt a fajta megkülönböztetést mindig is utáltam. Tehetek én róla, hogy kevés lány indul versenyeken?

2bak: neveztem a Boszira emailban. Remélem elég az adat.

#235
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Akkor azt hiszem, a 6 kör nekem való! ;D Bár lehet, hogy megszivom majd valami alkatrésszel.

Setike: készitsd Mókust a nõi utasra!

Sianis: Veres klassz volt, olvashatsz róla kicsit a Dh-ds topikban.

#236
2bak

2bak

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Rajtszám vonatkozásában:

ezek a rajtszámok a kézmíves munka remekei ;D

Elkészítése, végy egy nagy mûatáblát 100*80as, szeleteld fel A5 méretre, vágj ki n+1 számot, nevezd el a rajtszámot, nyomtasd ki a támogatókat, húzd le viztiszta fóliával - hogy vízálló legyen!!! - ragaszd föl mindezeket a táblára, és lyukaszd ki 5 helyen, mellékelj 5 db húzózárat.

a III. Boszin vélhetõleg már nem a háromszög rajtszámok lesznek kartonból - okulva a második próbálkozás hibáin, no mög sikerült eladni a rajtszámon bizonyos felületeket reklámként, ezért visszatérünk a jól bevált TMos minõségû rajtszámokhoz. (no mög van belõle bõven)

még valami kérdés???

Azt azért elárulom, hogy bõvítve lesz a boszi!!! Új vadregényes rész került felfedezésre, és most járatódik a helyi nagymenõkkel 8)

A 6 kört csak igazán elvetemûlteknek javaslom!!! Nagyon nehéz lesz!!

üdv,
2bak.

(cél, hogy 15 perc legyen egy kör, tehát lassítani kell a pályát.)

üdv,

2bak

#237
2bak

2bak

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
A történelmi visszatekintéssel látom megelõztetek, akkor nem teszem fel az én verziómat. (hiszen mindenben azonos, csak más a köret.)

Remélem így mindenki tudja hogy miért is Boszorkány ez a boszorkány???

Egyedi rajtszám ??? Ám legyen a feltételek ismertek +500 péz, max öt (5) karakter, csak kisbetüs.

Összerakom a motyót, és a héten felkerül az oldalunkra a versenykiírás, hogy mindeki tudjon nevezni, akár neten is.

halihó,

2bak

#238
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
Jut eszembe! Veresegyháza, milyen volt????
Ti is indultatok????


#239
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
He-he!!!

Tyto ne mondd már, hogy nem bírsz tekerni 6 kört!!!
Ennyire azért ne legyél puhány!!!! Én is az ELIT-ben indulok, nehogy már csak én képviseljem a BMFT ezen a nagyon kemény kategórián.... :P :P :P
Setike, te ugye velem tartasz, mert akkor megcsinálhatjuk a páros befutót, mert Bükkön nem leszek ott, vagy te inkább a Mátrán szeretnél és dual-t?

Üdv....Sianis

#240
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
A másodikon történt teljes lebõgés után nagyon gondolkodom, hogy elsem szabadna indulnom CSAK a 2körösbe, de max a 4esbe! :-[ :-\ Lehet, hogy eképp fogok tenni! ;)

Eddig is keveset tekertem mountin, de most, hogy megvettem álmaim TRIKEjét....
Fentebb megnézheted ;)

Yeahhhhhhhhhh!! ;D