Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

3. Boszorkány-szigeti Kupa Szeged 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
264 hozzászólás a témában

#21
Tiberius20

Tiberius20

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Sziasztok!
Szerintem is nagyon jó volt a verseny! Elötte nap, a tésztázás is baromira teccett. Köszi Nektek mindent.

Seti: 1000 köszönönet a 2 professzinális frissitõpontért ;)
Sianis: Még jó hogy nem a szerb maffiózóktól kértetek útbaigazítást; õk lehet nem vették volna poénra a "fenyítést"... ;D

Aki télen is aktív marad annak kellemes és kevésbé fázós bicajozást! Én inkább a meleg szobát választom :-[

#22
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:D kössz kerge... 8)

#23
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
Para: te elõttem értél be jóval... meg csubee is ott volt a környékeden valahol. Ja és Tyito is elõttem ért be jóval és Nati is. Nati a 2. kör elején a gáton elõzött le könnyedén ... én meg hiába tekertem, nem volt akkora tányér a gépen ,hogy tartsam a frontot vele szemben. 8) Viszont közvetlen utánam ért be valami ördögszarvas ember ... ja most kapcsolok ,hogy Setike volt az! ::)
(nem szakadhattam le ,hiszen nála volt mézespálesz!!!) :-X
A többieket nem tudom.
Para , érd be ezzel az eredménylistával addig amíg nincs hivatalos ;)
A frissitési pontokat (kettõ volt) nagyon jól idõzítette Setike.
Egyébként az elsõ frissítési pontnál kb 3 percet .. a másodiknál olyan 5 percet idõztünk! Így lett valami 55 perc a befutónk.
A második pálinkázás azért tartott 5 percig mert Setike visszarohant vagy 30 métert és kínálgatta a pályabírókat is! 8) 8) 8)
De nem megyek vele többet együtt mert ha most is több körös a verseny akkor berugok a végére! 8)

JÓ VOLT VELETEK!

bye:kergeegér

#24
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Orsi: természetes volt, hogy jelentkeztél már... ;)

Hijnye... azért a jövõ év sem lesz kutya... ha már így a 2003as vége elõtt 2hónappal ennyire megy a tervezgetés... ::) :D

No... HOL VANNAK AZ EREDMÉNYEK 2BAK ÚR?
hogy visszatérjek a topic témához ::)

#25
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Gabi: Garadnán leszünk, a Mezõgép üdülõben. Az a vasút mellett van közvetlen, a végállomásnál... Szóval egy köpésnyire Lillafüredtõl :) :)
A barlangfürdõt még nem tudom biztosra, de védõfelszerelést viszünk azért... ;)

Igazából tervünk nincs, mivel elsõ túránk lesz a Bükk ezen részén... Részemrõl annyi elvárás lenne, hogy reggel induljunk és sötétedés elõtt érjük vissza :) :)
Ja, persze a pacikkal együtt :) :)
Jó lesz ez, már látom! ;) ;)
Üdv: Pigi

Pigi!
Mikor és hol lesztek?
Garadnán, vagy Lillafüreden? Nem mindegy!
Helyileg merre?
Kérdezem ezt a házigazda jogán!
Gyertek, egy túrát összehozunk!



#26
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Mi? Hogy? S mint? Ki mikor hova jön erre? Mikor a barlangfürdõbe? Csatlakozhatok? (esetleg meg lehet dumálni gratis-nak a Barlangfürdõt)
És két franciatanulás között nem árt egy kis biciklizés sem :)

#27
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Era, Ors!

Mivel ti kimaradtatok a Barlangfürdõs dologból, fürdõruhát feltétlenül hozzatok!

Pigi!
Mikor és hol lesztek?
Garadnán, vagy Lillafüreden? Nem mindegy!
Helyileg merre?
Kérdezem ezt a házigazda jogán!
Gyertek, egy túrát összehozunk!

Era!
Beszéld rá magad a hétvégére!
Naaaaaaaaa! Légysziiiiiiiiiiiiiii! ;) ;D ;D


#28
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Hát én kb. 200-tól tudnék... Már ha olyat akarsz, amivel nem csak elmosódott alakokat akarsz viszontlátni, ami mondjuk lehetne egy kontúros, normál fényviszonyra beálló színtelített kép... Ezek az 50 rugós gépek erre nem alkalmasak, a lassú rekeszzár-érték miatt... Akkor inkább vegyél egy tükrös gépet és egy diafeltétes scannert, olcsóbb! ;)
Kipróbáltam már sok digis gépet, már a munkámból adódóan is, ezt tapasztalatból tudom mondani...

"Olcsó gépnek híg a leve, szokták mondani..."

Üdv: Pigi

Szijasztok!!!

Nem tud valaki szerezni nekem olcsón, minnl olcsóbban, de jó minõségû digi fényképezõt? Eléggé kivagyok már rá éhezve, nagy hasznát venném, és persze ti is!!! Szóval akinek van tippje, hogy hol és mennyiért mit és hogyan lehet megvásárolni ilyen szerszámból az plíz szóljon...


Üdv...Sianis



#29
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Era: de-de!! Legközelebb, ha jöttök, és hideg lesz és fagy, ajánlom a szauna utáni hóbanfetrengést, majd a forróvizes szabadtéri fürdõt! FELEJTHETETLEN!!!! ;D ;D ;D ;D

Üdv: Pigi

#30
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
Szijasztok!!!

Nem tud valaki szerezni nekem olcsón, minnl olcsóbban, de jó minõségû digi fényképezõt? Eléggé kivagyok már rá éhezve, nagy hasznát venném, és persze ti is!!! Szóval akinek van tippje, hogy hol és mennyiért mit és hogyan lehet megvásárolni ilyen szerszámból az plíz szóljon...


Üdv...Sianis

#31
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Pigi: Csak nem abban a medencében fürödtetek, ami ott van a tó partján és áhitattal néztünk egy alakot, aki a gõzölgõ vízbe vetette magát a fogvacogtató hidegben? ::)

Sajnos az én gépembe kártya hijján ennyi fért. Cheesy gépével fotóztam, reméljük õ is közzé teszi õket, (márha sikerült olyat készítenem, amirõl nem suhantatok le - még tanulom a digitális gépek használatát/lassúságát). ;D
:-* Era

#32
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Jajaja!
Era: Boszikupás fotókat akarunk!!! ;D 8)

#33
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Akkor gyere! :)
Jobban vagyok, tegnap kimentünk ebéd után szaunázni, meg szabadtéri fürdõzni (jó kis 50 fokos vizben, a levegõ meg kb. 6 fok volt). Szóval jobban vagyok, jót tett a szombati verseny biztos! :) :) :)
Nagyon jók lettek a képek, de hol van a Boszi-kupás széria???

Üdv: Pigi

#34
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Szívesen tartanék veletek. Csak nekem itt a munka. :'(
Akkor már jobban vagy?

#35
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Hiya!

A hét végén megyünk Lillafüred-Garadnára (2-3-4), ha valakinek van kedve egy kis túrára, csatlakozhatna hozzánk (vasárnap-hétfõ-kedd).

Kedden már valószinû,csak pakolászás marad, a fõ nap az a hétfõi lenne (netán még a vasárnap). Na, ezt jólmegaszondtam... :)

Üdvi: Pigi

#36
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
:'( :'( :'(
ÓÓÓÓ de szép volt ez tõled Para! :'( :'( :'(

Azt hiszem a jövõ nyaram is remekül fog alakulni Veletek! Be kell vallanom, hogy ez az idei is remekül sikerült. Szuper csaptba csöppentem. :D :D :D

#37
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
ja, hogy kell külön jelentkezni ? :-[ aszittem evidens hogy mindenhova menni akarok ::)


/hátha most a másik oldalam jelölöm meg ...


úgyis tudom szivesen láttok :-[ ::)

#38
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kedves Era!

Álcázás nélkül is a legnagyobb örömmel vennénk Csubee nevében is bátran nyilatkozva, ha jelenléteddel növelnéd a napok fényét!

:-*

(eh be'szípen mon'tam!)



#39
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
;D ;D Era inkább mi majd beszéljük ki a pasikat 8) ;D

#40
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Para: Azon az augusztusi Lilafüredin, ha lehet, nagyon szeretnék veletek tartani. Ha kell fiúnak álcázom magam és kibeszélhetjük a csajokat :D