Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sérülések

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
232 hozzászólás a témában

#81
Pifta

Pifta

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Phil!

A városban tekerésre a múltkor írt gázolásos eset óta nézrk ferde szemmel.. (Az utóbbi idõben csak a villamosról néztem a rakparti tekerõket, és nehéz volt belegondolni, hogy újra ott menjek és a gyalogosokat kerülgessem.)
Amúgy az én ügyemben még nincs hír, bár tény, hogy még alig két hete történt... A rendõrség a jelek szerint ennyire nem gyors.


#82
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

Sógoromat pénteken elütötte egy futár vagy harminccal P7 közben.

Srácot kiengedték a kórházból (feje betört, agyrázkódás), s ment a rendõrségre, nyilatkozott, hogy õ volt a hibás.
Ügy lezárva.


#83
lollipop

lollipop

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Az a vitzes, hogy még véletlenül sem DH-zom... sima XC-s vagyok : )
És már aknakeresésben is jártas : )

Lassan újra biciklire pattanok, már a törött ujjam is jól mozog : )

úgyhogy juhéjjj : )

#84
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Miért? ;D

#85
Pifta

Pifta

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás


wáá! pls ne ijesztegess! nekem szerdán lesz 3 hete hogy lezúztam de már most is hiányzik a "normális" bicózás. remélem nem kell félévet kihagynom mer' belepusztulok.
jobbulást amugy!


Már nekem is hiányzik a tekerés... Azt hiszem, arra viszont nehezen venném most rá magamat, hogy a városban tekerjek...

#86
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Mot értesz túlerõltetõs-sérülés alatt? Részleges izomszakadás, ínhüvelygyulladás, stb?
Nyugodj meg, vannak ennél rosszabbak is.

#87
Susnyás Ted

Susnyás Ted

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
Boka már majnem tökéletes! Tök jó! :D Pedig tegnap járni alig tudtam. // Amúgy betonoztam és csak úgy megfájdult 80km után. Lábujjhegyre álláskor maj' beszartam.//
Szerintem a túlerõltetõs-sérülések sokkal rosszabbak, mint mikor valaki egyszerûen csak elvágódik. Egyszer sok futás miatt kb. 1 évig nem tudtam rendesen hajtani, mert mindig rásérültem. Na az a best szar!
Szal csak óvatosan!


#88
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

Kellemes hétfõ reggelt mindenkinek.

Én most járok gyógytornára a tavaly szeptemberben összevert bal vállammal..


wáá! pls ne ijesztegess! nekem szerdán lesz 3 hete hogy lezúztam de már most is hiányzik a "normális" bicózás. remélem nem kell félévet kihagynom mer' belepusztulok.
jobbulást amugy!

#89
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Ne izgasd magad, így is olyan kevés fiatal van, hogy így se- úgy se lesz nyugdíjunk.
(pláne ha folytatódik az a tendencia, hogy az összes vállalkozó "bejelenti" az alkalmazottait)

#90
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
...
bassz...

ki fogja megkeresni majd a nyugdíjamat, ha ez a lüke frírájdolás igy arat a tizenéveseknél?
Igyatok, és dohányozzatok inkább.

lecc rájd :P

#91
Pifta

Pifta

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Kellemes hétfõ reggelt mindenkinek.

Én most járok gyógytornára a tavaly szeptemberben összevert bal vállammal..

#92
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás

Kb. fel eve elegge ram jar a rud.
Mar annyiszor volt rontgenezve a koponyam, hogy lassan vilagitani fog a fejem : )

A legutobbi utan mar elgondolkoztam azon, hogy ez valami jel lehet, hogy folyton ekkorakat csattanok, vagy inkabb abbol induljak ki, hogy ezekbol a balesetekbol megiscsak szerencsesen jovok ki?

Szoval most nem tudom eldonteni, hogy most szerencsetlen vagyok, vagy szerencses : )


van egy haverom, aki dh/fr - ban nyomulgat, annyit esett már a srác, hogy nézni is rossz, de van ennek elõnye: megtanult esni, és úgy gondolom, hogy ha télleg nagyot is esik, kijön belõle valahogyan....
baleseti sebészeten a doki már névrõl ismeri, legutoljára én kísértem be a kórházba, mert egy kuka tetejérõl leugrott, és nem emelte meg eléggé a bicó elejét, és belefejelt a kavicsos útba.....egy öltés a szája széén, és egy hét múlva már ismét ugrált....
azért vigyázz magadra :)

#93
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ááá matt:)
nem ezt érdemeltem >:( ;D
de a cukrot csak akkor tedd bele, ha már keményre verted..:) ilyenkor ugy megmerevedik, hogy ha rázod sem jon belöle ;) (ez fordítva müködik, mint a .. ;))
cukrot csak utána.
recept klub OFF ;)

#94
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Szoktam torkoskodni mikor anyukám sütit süt (azért vagyok ilyen szép nagy ::)) , szal én is nyugodt szívvel ajánlom! ;D

#95
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
verem és kemény lesz? :o ;D
na maj kipróbálom aztán azt eszek éjjel-nappal :)

#96
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
robotgép elö, felvered, raksz bele cukrot, és olyan kemény habod lesz, amit szinte harapni kell.
ráadásul még finom is ;)
Próbáld ki!

#97
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jobbulást mindenkinek akinek fáj vmije!

nekem egy vállkiugrásom volt 2hete >:(
most már naggyából mozog a kezem, lehet kezdeni tornáztatni, hogy jól megerõsödjön és lehessen újra zúzni ;D
a zújságban azt olvastam, hogy a tojásfehérje jó az inakra,izmokra egy kiadós tekerés elõtt. az elõbb betoltam egyet... rohatt szar íze van, de remélem segít a regenerálódásban is :)
üdv!
MaTT

#98
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Ted!
Mitõl??? ;)

Rave!
Basszus!
Jó, hogy ennyivel megúszta.
Ez ráadásul egy olyan hely, hogy a sötét miatt már csak akkor veszed észre, amikor már benne vagy.
Ha a vízmû hibája, mert nem volt elkerítve, akkor szigorúan megnyomorgatni õket!
Ha viszont lopás miatt nem volt fedél, akkor nem is tudom...

#99
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Ebbe esett bele lolli.


#100
Susnyás Ted

Susnyás Ted

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
fáj a bokám :(