Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Függõhíd túra Indiana Jones módra valamikor..

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
203 hozzászólás a témában

#141
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Sziasztok! Holnap, holnapután suliban vagyok, nem tudom követni a neten az eseményeket.
Most akkor úgy van, hogy vasárnap 10-kor Újpesti Vasúti Összekötõ Híd (ez hány szó ???), ha minden igaz, megyek és jön Ors is. Légyszi, ha valami változás van, akkor értesítsetek telefonon, vagy e-mailben a telcsimre. :-* Era

#142
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D inkább nagyobbat ;)

#143
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
A váltófülre gondoltam és csak fél kilós kalapátschom van. Azzal ugye arányosan többet kell ütnöm? ;D

#144
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
a cserélhetõ váltófülre írtam Én is... ::)

#145
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Villasaru, vagy váltófül?Mert a váltófülre tudok.

#146
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
5kilós kalapács-üllõ...

#147
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Az UVH az Északi vasúti összekötõ híd, igaz? Amúgy én menni fogok ha nem szakad az esõ (bár szombatra ezt jelezték, remélem másnapra eláll). Meg persze ha sikerül addig visszahajlítgatnom a Mátrában elferdült villasarumat, mert most kissé csámpás a háltóm. Tényleg, tud valaki valamilyen megbízható módszert a visszahajlítgatásra?

#148
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Sajna nem kompatibilisek...

bár gépemen semmi shimano nincsen, azért egy túra erejéig szívesen váltogattam volna xtr-el bevallom...

thx: cAb



#149
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Nem saja az csak Shimano kompatibilis.


#150
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Sziasztok, a túra tehát
Nov 2, vasárnap, 10óra UVH

mivel a visegrádi híd túl messze van ilyen hidegben, ezért a közeli kisfüggõhidat tekintjük meg és utána a Szurdok völgy fahidait.

A hátsó váltómmal meg aza helyzet, hogy feltettem az apróba, hátha megveszik, és nem is hittem volna, hogy ilyen gyorsan, de el is vitték ::) szaladtam is a boltba venni újat, de nem volt pont, úgyhogy remélem még a héten meglesz.

Ha nem, akkor keresek kölcsönbe egy sram sl marokváltóval kompatibilis, 1:1 rendszerû 9-es h.váltót. Thommey köszönöm a felajánlást, az jó a váltókaromhoz?

üdv: cAb

u.i.: nem kell valakinek a center x-em? :)

#151
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Lensver:Én asszerm tudok kölcsönözni neki egy XTR h.váltót addig ha kell

#152
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás

Szomorú vagyok Para, mert az a Szurdok neked nagyon tetszene. De te sose jössz el egy pilisi túrára sem! Mindig csak mi megyünk veled Mátrába! :P


:( :( :( jelen helyzetben a költözés az, mi gátol (meg per pillanat a takony, amitõl alig látok ki)...

:-[ restellem, hogy még nem jutottam el a pilisbe Veletek, de ami késik... és ezt lehet fenyegetésnek venni... ;)

#153
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Ha nem esik, és remélhetõleg nem lesz nagy sár, én mennék. :-* Era

#154
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szomorú vagyok Para, mert az a Szurdok neked nagyon tetszene. De te sose jössz el egy pilisi túrára sem! Mindig csak mi megyünk veled Mátrába! :P

#155
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:( sajna ebbõl most kimaradok... :'(

#156
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Most beszéltem Cab-bal és azt mondta, hogy egyelõre nincsen hátsó váltója, igy lehet, hogy nem fog tudni eljönni. De akkor megtartom helyette. Igaz, én csak egyetlen függõhidat ismerek a Pilisben. De elmehetünk a Szurdokba, úgyis már rég jártam arra! Az egy klassz kis hely, fahidakkal, sziklával.
Utána kimegyünk Pilisszentkeresztre és ott megtámadjuk a helyi cukit!

Ors, különleges szerkó nem kell, csak pótzokni, pótkesztyû, mert ezek 80%, hogy át fognak ázni

Idõpontok - egyelõre csak felvetem az idõpontot, aztán lehet rajta változtatni.

Reggel 10
hely: UVH budai oldal (ez marad, mivel ide van legközelebb a Pilis)

Mindenki hozzon extra pulcsikat, mert ha az ember megáll, meg is fagy! :D

#157
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
cab: kell ide vmi különleges felszerelés ??? õszintén szólva nem tudom mire vállakozok ::)

köfi- ors

#158
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Akkor nov. 2? Szerintem leszünk még egy páran. Remélem azért tekerhetõ, száraz idõ lesz :-X

#159
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
A nov. kettedike nekem is kóser. Idõpont, hely, tali...stb.?

#160
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Nekem klassz a nov.2, vasárnap. Számithatsz rám, és szerintem Zed-re is. Végre egy igazi jó kis havas túra (remélhetõleg és nem dzsuva túra). :P