Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Jó Bringa Bolt pesten?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
180 hozzászólás a témában

#101
King Kahuna

King Kahuna

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
miért is? >:(

#102
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
ja már volt szerencsém hozzájuk... :-\

#103
Hollywood Macho

Hollywood Macho

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
meny az x-factorba de a lurdyházba mert a momban csak faszok vannak már bocs ;D



#104
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
hi!röviden tömören: vége a sulinak,van idõm körülnézni,összejött a cash=új canga: kona stuff/author a-gang,so hova menjek m vidéki vagyok és nem igazán vágom h melyik üzletbe mi van+hasonlók...so tudnátok olyan boltot ajánlani ahol legalább az 1ik megtalálható? :P ???

#105
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 hozzászólás
Én is a kis boltokat kedvelem ;D fõleg ha lehet alkudni ;D pl:Luongo ;D ;D

#106
tmls

tmls

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
;D ;D

Kedvenceim: MOAB az Attila úton és a Wilker a Komjádinál.
Nagy boltokban általában az eladók nem érdekeltek a profit növelésében, ezért nem törik magukat annyira. Na ez a Wilkeresekre nem igaz, szerintem tök rendesek, jó fejek és minden kicsi szart megszereznek neked.

#107
Kolbee

Kolbee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
Probike az nem rossz, de mikor vettem egy monót, hajtómûvet, Bikemaget, és még a 10%-os kedvezményt is érvényesíteni akartam, akkor kezdõdtek a gondok. "Ööö, hol a számológép, nem találom. Elõbb még itt volt" Volt nálam egy, odaadtam. Elkezdi nyomkodni: "Hát..., izé, hol a százalékjel? Az enyémen volt százalékjel..." Mondom ott van. Kiszámolja, nézi: "hát itt valami nem jó" Elkezdi újra. Koncentrál. Megin nem jó. Mondom neki: "Elõször adjuk össze az összeset! Utána szorozzuk meg 0.9-cel!" "Áh köszi! Csak az enyém valahogy máshogy mûködik" Fél perc múlva: "Jé, itt a számológép!" ;D

#108
drev

drev

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
..Ja, ha meg inkább CC-s beállítódású vagy, még a 'Marathon' is szóba jöhet!.. (VII. ker., Peterdy u. ?.; a Hõsök tere felé esik) /www.bikediscount.hu/

Még vmi: 'Berguson'=III. ker., Szél u. ?.; a Flórián (tér) felé

..Meg szerintem mielõtt bárhova is elindulnál, nézz körül a neten.. legalább nem (feltétlen) mész vhova potyára..! ;)

#109
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Na várjatok, szerintem nem tudjátok, hogy mi a helyzet a SpeedMetal-ban!

Lent van a szerelõfazon, fönt meg, aki a legtöbbet szokott bent lenni, a fõnök, õ egy világosbarna, göndör hajú fickó, õ vágja a témát. De néha van bent helyette egy vékony sötét hajú fiatal srác, na õ az, akinek fingja sincs a dolgokról!

Egyébként szerintem a Probike-ban lehet a legtöbbször dolgokat megtalálni!

A Gyapi meg feledékeny és pontatlan! Egyébként jó fej, csak pont a lényeg hiányzik belõle! Amikor ki van írva, hogy 10kor nyit, 11kor még ott állunk, telefon -> "10 perc múlva ott vagyok", aztán háromnegyed 12kor megjelenik! Ha nem lettem volna rászorulva, hogy hozzá forduljak, már rég elmentem volna a francba. Na az meg a másik, hogy én egy órát utazok, hogy beérjek a városba, szal nekem megéri 10 percet várni. Nade órákat.... hah ::)

#110
drev

drev

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás

Nemtom, írtá(to)k-e (már), de a 'Berguson'-t se hagyjátok ki! Jó kis bolt, rendesek a srácok.. - max. respect 2 András! :D


#111
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
a speedmetalban a tulaj (vagy legalabbis boltvezeto) a normalis ficko. vele lehet alkudozni, meg minden. es ha megigeri, hogy felhiv x ugyben kesobb, akkor fel is hiv.

az elado font a galerian egy uj srac, par honapja van csak ott es azt sem tudja hany laba van szerintem. gondolom vele esett meg a szemus eset :)

#112
kulak

kulak

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Látod, ha így nyitottál volna, hogy "Most veszem itt ezt a trekkinget, kéne mellé egy vagány napszemcsó!" lehet, jobban törte volna magát. Vagy akár a szemüveget: 8)

#113
tmls

tmls

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
Hozzátartozik a történethez, hogy vettem náluk egy trekkinget 60e-ért. A fenti eladó erröl még nem tudott, amikor a szemcsit nézegettem. A lenti szerelö pedig már átnézte a bicajt. Szóval nem szívesen hagytam ott azt a pénzt meg kell mondanom (csak náluk volt már olyan, ami nekem kellett)

#114
kulak

kulak

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Lehet, hogy én egy jobb napot fogtam ki, esetleg Te egy rosszabbat.
Tulajdonképpen mindegy, de ne áltassuk magunkat azzal, hogy a pénz nem számít az eladók hozzáállásában; ha elõtte otthagysz xxx ezer ft-ot, legközelebb még piros szõnyeget is terít a lábad elé.

#115
tmls

tmls

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
hát nem tudom ...
Én egy szemüveget szerettem volna venni a SpeedMetalban, de az eladó nem volt túl segítökész. Nem tudta megmutatni, hogyan kell kicserélni a lencsét, de meg nem próbálta volna. Azt mondta, hogy nincs 20e pénze, arra az esetre, ha eltöri :-\

#116
kulak

kulak

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Speed Metal. Baross utca eleje, a Kálvin térnél. Kicsi bolt, de van bent vagy 20 bicó. Az enyémet õk építették meg idén tavasszal, és szerintem igen jól csinálták.
Most vettem náluk bukót, ebbõl már adott engedményt is. Nem sokat, csak pont annyit, hogy szívesen megy vissza az ember.
Egyébként az eladó stílusát is bírom, nem beszél le semmirõl, nem beszél rá semmire, elmondja hogy mik X termék elõnyei Y-nal szemben (náluk X van a polcon), aztán döntsd el, megéri-e neked.
Szerintem részletre is lehet náluk vásárolni, legalább is múlt héten odaadta volna nekem a sh pedált úgy, hogy nem tudtam volna kifizetni.


#117
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás

Van most valamilyen boltabn olyan eksön , hogy részletre árulnak biciklit?

Az Author a bicajait árulja részletre.

#118
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 hozzászólás
Régen volt a RideBikeban ilyesmi, nemtom van-e még...
De OTP és egyéb bankok által nyújtott hitelre több helyen lehet venni bikeot.

#119
nefty

nefty

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Van most valamilyen boltabn olyan eksön , hogy részletre árulnak biciklit?

#120
Kolbee

Kolbee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
Ha jól emléxem mi a Túra-mobilban vettük, de van még azon kívül néhány, és mind hasonlóak. Meg ott van a Nella is a következõ utcában (a Nagymezõ folytatása), ha már ott jársz, oda is benézhetsz.
Más: mondjatok nekem olyan boltot, ahol térd- és sípcsontvédõt, illetve kesztyût lehet venni, olcsón és jót. És legyen választék is. És ha már itt tartunk: valami ajánlott, "besztbáj" termék?