Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Jó Bringa Bolt pesten?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
180 hozzászólás a témában

#81
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Holnap Pestre megyek. Van olyan bolt a nyugati közelében ahol nagy választék van bicajosruhákból?

#82
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
A "jó bringabolt" feeling csak addig tart, amíg nem ismered meg õket igazán! MAjd mindenhol van valami hülyeség, vagy szélhámosok, vagy rosszul szerelnek valamit, vagy drágák, vagy nem szereznek be dolgokat, Ez utóbbi mindegyikre érvényes, ha nem azt akarsz venni, ami éppen van, bár ez elsõsorban a nagykerek hibája. Itt még mindig hiánygazdálkodás folyik :(, rengeteg alkatrész nincs vagy csak alkalomszerûen 1-2 db. (pl. latexes belsõ most az országban nem tudom hogy 1-2 db. túl van-e v, Conti GP 622/23-asban ...). De az igaz, hogy magyar viszonylatban a Probike nagyon jó.

#83
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
2 bicajbolt van amivel nekem meg nem volt rossz tapasztalatom,a Probike es a Zold Pont a Meszoly utcaban(gyakorlatilag Bartok Bela ut).
Nagyon tudom ajanlani k jofejek,nagggyon jok az araik
(14ert vettem zsir uj 9.0sl h valtot...),es ertenek is hozza.Volt egy kormanycsapagy gondom nemreg,minden boltban neztek ram mint a hulyere amikor eloadtam,beleertve a Nellat,a Kerekvart stb,egyedul itt vagta le rogton a csavo mirol beszelek,sikerult is megoldani.Kiderult h szar kormanycsapagyat kaptam a vazamhoz.(wilker rula....:/ ).
Valasztek nem olyan nagyon nagy,de mindent hoznak ha kell es full segitokeszek.11-34es xt sort is hoztak nekem :)
Szal,menjetek a Zold Pontba!! :)

#84
s.mario

s.mario

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás
A WILKER egy NAGYON GÁÁZ üzlet!>:(
Már 08.06.-ára ígérték,hogy elkészül az RS-telóm csillije.
Ma voltam persze nincsen kész! :'(
Még elsem vitte senki,a szevizes a boltvezetõre keni,a vezetõ pedig a szervizesre! :P
Volt rá több mint 1-hetük de semmi.
3-hónapos az a nyomorult villa és mán tönkre is ment. >:(
De nem értem azt,hogy miért nem lehet 1-órás munkát elvégeznei.
Szal ha jótakartok a WILKER felejtõs! :-X


#85
obiwan

obiwan

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Hali!

Ez sem fog ide tartozni, de muszáj...
DMR vázat NE vegyetek/rendeljetek a forgalmazótól (én tudom a nevét és tel.számát, de nem mondom meg), mert az életben nem kapjátok meg. Immáron több, mint három hete rendeltem meg és még mindig semmi. Elõször azt mondta, hogy elfogyott a gyár raktárkészlete (!!!!!!!!!!!), majd elment a török riviérára nyaralni. Hát ilyen messze van Anglia, vagy a vám (-únió, ügye EU) nehezíti meg a kereskedést, esetleg nem érti a szlovák díler nyelvét?

Viszont a WILKERt meleg szível ajánlhatom. Meghalt az XT tárcsám, nem volt végpontja a nyomásnak, a féktest illesztésénél meg eresztette az olajat. Visszavittem a Bergusonba, ott csak a vállukat vonogatták, majd elmentem Arielhez a Wilkerbe és megcsinálták, mindez még semmi, még Õk kértek elnézés, amiért oly' soká lett kész. Szal nagyon rendesek.

#86
flame

flame

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 310 hozzászólás
Ja és, hoyg idevalót is írjak:

Nella: korrekt RS szerelõ (Feri), de nem vásárolnék ott, mert nagy soherek. Az orrom elött adtak el egy bringát a minap és hallottam ahogy mondja az eladó, hogy nyugodtan váltson keresztbe vele a kedves vevõ, ez a bicikli már eléggé drága ahhoz, hogy kibírja! Köszi!

Wilker: jó árak, korrekt kiszolgálás. Csak itt vásárolj!! A szervíz lassú és talán nem a legprecízebb. Hozzám rendesek ezért szeretem õket, de mint idegen nem szereltetném ott a bringát!

MomParK (x factor??) :
Egyszer vettem ott egy vázat, elõre lebeszéltük telefonon, megegyeztünk az árban (25.000 - akciós Kona), mire odaértem kiderült, hogy 35 az ára, sajnos elnézte, vagy mi....de odaadták a megbeszélt összegért! TAPSVIHAR és köszönöm. Tehát korrektek!



#87
flame

flame

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 310 hozzászólás
Hi

Olvastam a fórumot és tudom, nem teljesen errõl szól, de ha tudtok segítsetek.

MVM DM. elött vettem a barátnõmnek (õ ment el megvenni, én csak kinéztem) egy RD DUKE XC Air telót. Most találtam az asztalomon egy R.S. prosit, ami szerint ehhez járna telópumpa. Felhívtam pár boltot, amik ma nyitva vannak és mindenki szerint jár hozzá.
Érdemes, lehet szerintetek reklamálni, hogy átverték a kicsikémet?

Péter

#88
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
én a fórumon kerestem csak sajna, köszi a segítséget :-*

#89
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás

név: Luongo Kft.
település: Budapest

Albejegyzések: Budapest XIII. kerület 1136 Raoul Wallenberg utca 1 (1) 270-1077

forrás: Matav online.... ::)

#90
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
rákerestem, de nem találtam:

tudja valaki a luongo telszámát?

#91
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Ez az! Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!

#92
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
BIG Bike?
BIG Bike! ;)

#93
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Segítsetek!
Nem jut eszembe egy bolt neve! Az Õrs vezér terén van, de nem a Ride Bike.
Ha valaki tudja, árulja már el nekem! Köszi!

#94
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
újabb megrázó élménnyel lettem gazdagabb. nemrég szétment a villám. kiszakadt anyomórúd menet, meg a csillapítás tönkrement. felhívtam a speedmetalt, hogy mennyi lenne (csak mert láncos és közel van). közlik velem, hogy a csillapítás nem javithatõ, a tpc+ patronból új kell, ez 20.000. a nyomúrudat megnézzük, majd kezdünk vele valamit. jah, meg hát egy szimering csere is elkélne. "háát az nem lesz könnyû, de hátha, egy 10esért meglesz. plusz olaj meg szerelés 3e." ez lett volna 33e egy olyan villáért amit 30e ért vettem. és még nem számoltam, azt, hogy hekkerkednek a nyomórúddal. elvittem gyapihoz, állt 3 hetet, minden 2. nap felhívtam, mert mondta, hogy hívjam. 2 hét után megadott egy számot, hívjam azt. ma beszéltem a csávóval, kész van, holnap vihetem Gyapitól. 6 ezer volt: új nyomórúd, olaj, szimmering és a tpc megjavítása... ::) 8) :-X

#95
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
en azert -mostmár- :D megértem a boltosokat. vannak nagyon gyoker vevök akik elbasszak az egesz napodat, aztan utana ideges az ember..
a masik emg kesztyut hogy akarsz venni? minden probálja fel a kis kezedre, emg õ mondja meg hogy meik megy a szemedhez vagy mi? :-X

#96
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
hát én bementem a mom parkban a faktorba és elkezdtem dumálni az egyik sráccal az még úgy normális volt d láccott h nagyon unnya az egészet...aztán volt ott egy öregebb nõ (?) tõle kértem hosszúujjas kesztyût, kihozott 3ládát! kib***ta az asztalra aztán válogassá'... :-\
másrészt kicsit drágák ott a cuccok nem?


#97
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
nem azé' mondom, de a faktorosok elég furik, az tény. multkor elhagytam pár hajtómû tányér-csavart, bementem, de csak 2 kellettt és vmi normális, nem ilyen szivárványszínû sötétben világító tioga. adtak egy sht meg egy truvát, mindezt 200 forintért... kicsit lassan ment, mire kikotorászták, de volt és olcsó és jó. ami nem jellemzõ a faktorra az erre járó emberek tudatában... tamsnak meg 1 hónapja ülnek a rugóstagján, hmm.... kicsit más tétel. (lehet, hogy máshol megy lassan)
gyapi meg az én villámon ül 3 hete, állítólag máshol van a gond.
szoval kiszámíthatatlanok a boltok, ha bemész és venni akarsz valamit, lehet hogy épp fasz hangulatuk van, nem tom, de mind tud normális lenni.

#98
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ezzzazz.
rugjunk bele az x-factorba még egyet kettöt. eddig nem volt elég az ellene menõ topik, meg h midenhol szidják. csak mert nem hoztak neked másnapra sztáb prájmó-t mi?
nemtudom miért, de én inkább ugy érzem hogy nem volt szimpatikus az ábrázatod nekik, mert akinek az van, azzal TELJESEN rendesek, rohannak, kiszolgálják.
bocs.

én is a moab-ot tudnám ajánlani, de szinte az összes bolt jó... max 1-2 helyen nem lesz meg az, amit szeretnél. de oda is hoznak, ha tudnak.

#99
DM

DM

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Ajánlom a Zöld Pontot.
XI. Ker. Bartók 21. A mészöly utcán kell felmenni 13,45 m-ert.


#100
vendég_luongo_*

vendég_luongo_*
  • vendég
Tényleg, mi a gond a Mommal ??? Mert szerintem semmi ;D