Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Autógyártók kerékpárjai: Bmw, Audi, Porsche stb..

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
226 hozzászólás a témában

#201
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D úgy legyen Zöld! ;)

#202
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás

de ezek túlnyomó többsége sznobbájk...


Istenem add, hogy egyszer ilyen sznobbájkokkal legyen tele a garázs! Ámen! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#203
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Ümm...Lehet,h a topikot át kéne nevezni,h ne csak az AUDI bringáját fikázzuk ;D
Para: igazad van-úgyis csak fagyizni járnak ilyennel...
Emléxem,h virult a fejem,amikor múlt nyáron õseim Ltervezték az ausztriai nyaralást és h a bringákat is visszük ( tescobájk+öcsémBéemiksz+2vel korábbi kalabájk ;D ...Aztán Salzburgnál egy kis hegylátogatásnál hajtómû le...A monoblokk és a kar is L volt szépen deformálódva...4szögtengely rulz :P Bringabolt az volt,de dönteni kellett,vagy veszünk új hajtómûvet (csak olasz menetes volt a jó) és nem eszem a maradék idõben,vagy továbbra is meghagyom magamnak a táplálkozás örömét,és a bringákat a hátralévõ idõben csak szélfogónak használjuk a kocsin.Mondjuk a végére így is állandóan hazai szalámit ettünk száraz kenyérrel,mert last minute átnéztünk Svájcba is,úgy,h nem voltunk igazán képbe,milyen árak várnak minket ott . :)
Huhh,ez egy kicsit off lett ;D

#204
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D ez az...

#205
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Én egy Porsche-t próbáltam, de kiábrándító volt. Leginkább olyan érzés, mintha egy tesco össztelóst kiöntöttek volna mûanyagból, ám ellenben a megbízható tesco cuccokkal a telóból (Porsche USD) dõlt az olaj, a fékek nem fogtak, a felnik zörögtek (4 ágú, csillagküllõs) az egész gép nem mozgott, azt is randán, szal broáff, mittomén másfél milláért.

#206
vendég__*

vendég__*
  • vendég
stem ettöl nem kell félni... aki ilyen bicot vesz/szerez annak sztem gõze nincs hogy mire kéne/lehet használni. arra biztos jo, hogy a szállodák között furikázzanak vele a tengerparton...

#207
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D ;D ;D
kala azért ebbe gondolj bele: nyaralás alatt... ?? aki sznobságból tud venni egy ilyen lovat, nem hiszem hogy anynira fogja igénybe venni, hogy elhajoljon a villa ;)
másrészt meg lehet, hogy nem jelentene nagy gondot az sem ha mégis elhajolna... küldetne maga után ::)

#208
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Hát igen...A BMW hátulja szvsz vicc,mint egy áruházi montié...És az elsõ "telót" így túlbonyolítani...Tök szívás,h ha pl. nyaralás közben elhajlik a villa,akkor nem tudsz venni a helyi bringaboltban másikat,hanem tuti 2 hónapot kell várnod,amíg megcsinálják/kicserélik gyárban.

#209
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
no igen... nem feltétlen a célszerûség, hétköznapi használhatóság, vagy karbantarthatóság jellemzi ezeket a gépeket... persze tisztelet a kivételnek...

de ezek túlnyomó többsége sznobbájk...

#210
vendég__*

vendég__*
  • vendég
háát ez a bmw bringa elég fura. ehhez biztos nehéz lesz kormánycsapit találni ... ez a teló... na meg a fékek, elég kicsit ezek a tárcsák egy ilyen kaliberü bicóra. jaj csak most látom, mit keres ott az a stucni meg kormány?
sram hváltó.. háát. ezt a biciklit ha nem a bmw gyártaná, szerintem nem is nagyon foglalkoznának vele. de azért elfogadnám ;D

#211
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:D elõször Én is dobtam majd nem egy hátast, amikor anno elõször láttam a FERRARI montiját, ami nem volt más, int egy tûzpirosra festett, egyszerû merevfarú mtb, csak hát mégis a FERRARI gyártotta, FERRARI matricázású volt, FERRARI érzéssel töltve... :P

az árára már nem emléxem, de az tuti, hogy akkor azért akadtam ki, mert szószerit egy vadiúj autót lehetett volna vaenni rajta... (mondjuk nem egy FERRARIt ;D )

#212
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás

Vki linkelje már be a BMW össztelósat,nemtom milyen!

Ezt a képet találtam róla (BMW Q6S):
http://www.bmwworld....ds/4515_832.jpg

De van ennek egy kis testvére is és most bogarászva mintha láttam volna egy karbonvázas BMW bringát is.

#213
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Igen,ez fíling,amikor az xyz márkájú csúcskocsid mellé veszel egy királyos xyz márkájú kerót,ha ezzel a kombóval mész üdülni,már megvan az ok a feszítésre.
Vki linkelje már be a BMW össztelósat,nemtom milyen!
Képét nézve nekem a Honda jött be igazán.
A Porsche-t ill. Mercedest kipróbáltuk,hááááááááát,szóval az inkább össztelós trekking ,Deore tárcsafékkel ;D
Átvariálható kormány,full nagyi üléspozíció,stb.

#214
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Jah, az A8 mellé még kéne egy bringa és ha lehet akkor legyen az is Audi... ;D

#215
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Azt hiszem ezeket a bringákat azoknak az emberkéknek szánják, akik a nagy dög kocsijuk mellé a hozzá illõ bringát akarják támasztani. Az ilyeneknek általában csak az számít, hogy a bringa legyen látványos legalább annyira mint a kocsijuk. Az árral nem tõrödnek, a hozzáértésük pedig általában hiányzik, így valószínûleg fogalmuk sincs arról, hogy azért a pénzért jobb kerot is kapnának.
Ezzel persze nem azt mondom, hogy egyik-másik autógyár által kihozott keron ne lennének jó ötletek (lásd a BMW össztelosát), de azért elgondolkodtató, hogy ezek az újítások nem okoztak nagyobb változásokat a bico gyártásban és nem terjedtek el.

#216
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Na ne offoljunk. :)
(egy újabb felesleges hozzászólás ;D)

#217
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Az király!

(Egy fölösleges hozzászólás ;D )

#218
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Mindegyik témakörnek az elsõ két lapja kb ami nem fölösleges...! ;D

#219
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Az Audi eddig is csinalt bringat. De szerintem a nagy Audi maniasokon kivul senki nem vett olyat.
Mindenki tudja hogy dragak ezek a bringak, de itt mar nem szamit, mert az emberunk aki megveszi ugysem ert hozza. De tok mindegy, a lenyeg, hogy megint van egy teljesen folosleges uj topicunk... ;) ;D ;D

#220
bucimail

bucimail

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 286 hozzászólás
Jaj de nagy szám megint egy autógyártó cég készített egy bringát! Mi a nagy flanc ebben ???