Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Lopott?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
49 hozzászólás a témában

#21
Side_

Side_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 345 hozzászólás
Igaz...:(
akkor kieg: közvetlen a környéken...persze néhány buszmegállóval arréb már bárki leszedi. :'(
"Van visszajelzés, tehát vagyok!"

#22
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ne legyunk naivak.

a környéken csak nekem és egy havernak van a monoblockhoz leszedõje...


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#23
Side_

Side_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 345 hozzászólás
...de van egy tippem, h valamennyire mindenképp egybevan, mert a környéken csak nekem és egy havernak van a monoblockhoz leszedõje...tehát azt a részét nehezen kapnák le. Ja, meg persze a boltoknak - de oda holnap benézek mindegyikbe, hátha látta valaki.
"Van visszajelzés, tehát vagyok!"

#24
Side_

Side_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 345 hozzászólás
Sajnos igazatok van.
(Vázszám az marhagáz, mert tényleg nincs leírva nekem...majd még rákérdezek a boltban.)
Ha egyben van még a bike, akkor viszont egyértelmûen felismerhetõ. (Persze nem bizonyítható, de ezis több a semminél.)

Nem egyedül használtam a bicót, szóval így mégtöbben láthatták. Tudom, hogy kicsi az esély, de hátha. (Már annyira a szívemhez nõtt.) Meghát azért összehozni sem 2fillér volt, még közösbe' sem.
"Van visszajelzés, tehát vagyok!"

#25
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Én nyitva fogom tartani a szememet! Én pont III. kerben lakom és elég sokat bóklászom. Amúgy részvétem!

De a vázszámot tényleg írd le, mert CSAK az alapján lehet bizonyítani, hogy a tiéd!!!
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#26
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Nem akarlak elkeseríteni, de akkor azt bringát, meg persze a helyet is kinézték elõre, ergo igen csak leredukálódott a megtalálás valószínûsége.


#27
Side_

Side_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 345 hozzászólás
Ja, igen...
Garázsból. Nem voltunk itthon (szombattól-hétfõig) - csak alattunk lakó rokonok.
Hazajövök, beállok garázsba,...mondom - ki pakolta el a bike-ot? Senki. Akkor holvan wazz?
Ellopták.
Garázs nincs felnyomva - persze hátsó ajtót meg sose zárták be, szóval van egy tippem, h ott gurult ki. (Persze sehol semmi nyom.)
Egyébként BP mellett lakom, 3-kerhez közel. (Pontosabban nem szívesen írnám le - aki itt lakik azokat úgyis ismerem, és akinek kell az tud róla.)
"Van visszajelzés, tehát vagyok!"

#28
Side_

Side_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 345 hozzászólás
Sajna csak egy ilyen képem van, de azért a lényeg kivehetõ:
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

Jaj, mégvalami - teló jobb-becsúszóján van egy picike-kis sérülés is.

De arra még mindig nem válaszoltál, hogy honnan és mikor vitték el!!!
"Van visszajelzés, tehát vagyok!"

#29
Side_

Side_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 345 hozzászólás
Ja, fényképet mindjárt linkelek.
Kapni éppen keptam hozzá könyvet, de nincs kitöltve - (basszus) - és így nem tudom a számot. (De majd rákérdezek náluk, hátha felírta valahova.)
Mondjuk ha szétkapják sok eséjem nincs, de egyben olyan ritka kompozíció, h még nem is láttam ilyet (max hasonlót, de azis csak messzirõl ilyen.)
De még csak simán a kerekek is. Meg a váznál is felismerhetõ az üléscsõnél a hiba.
Ha valakinek ilyesmiket ajánlanak az légyszi szóljon azért.
Köszi

De arra még mindig nem válaszoltál, hogy honnan és mikor vitték el!!!
"Van visszajelzés, tehát vagyok!"

#30
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Sráczok, segítsetek!!
Ellopták a bike-omat.

Terepmintás UMF, exr-pro telóval, hátul szürke LX tf, alivio hátsóváltó(láncfeszítõként, de be van kötve egy félig szétesett stx-rc karba), truva-hussefelt(rockguard) hajtókar+hussefelt pedál, ritchey kormány, hussefelt stucni, elsõfék kikötve (bovden se volt), de egy szürke ritchey.
Elsõkerék egy rhyno-lite, novatec vastag-gyorszáras aggyal, meg valami noname gumival. Hátsókerék single-wide, highrollerrel és szintén satag gyz-s novateccel. Markolat piros szélû (egyébként középen fekete) imbusszal leszedhetõ szarrákopott B+. Ülése elég keskeny, és hiányzik belõle 1-2 darabka.
Egyébként ami lehet, az fekete a bike-on (kivéve amire írtam, h szürke.)
Ja, nyeregcsõ kicsit kikezdte a hüvelyt, és ez rendesen látszik is a csövön, ha kivesszük. (Egyébként gyorszárral van betéve.)
Különleges ismertetõjele, hogy volt rajta egy szétvágott külsõ, ami az alsócsövet védte kavicsfelverõdés ellen (szóval vagy rajta van még, vagy feltûnõen jobb állapotban van az alja, mint a többi része.) - ezeken kívül:, hogy tekerés közben recseg a közepe, mint a kuwaélet. Ha meg csak gurul az ember, akkor semmi hangja.

Elvileg Pest megyében és BP-n lehet, de ha bárki bárhol látja, az szóljon! Thnx!

Kéne, hogy mikor, és honnan lopták el. Ha van róla fénykép, akkor csinálj szórólapot a részletes alkatrészlistával, és vidd körbe a környék bringaboltjaiba.
És ennek a témának van már topic-ja, csak meg kellett volna keresni.:)

A vázszám egyébként leggyakrabban a monoblokkház alján van, és ha kaptál hozzá gyári szervizkönyvet, akkor az eladó boltnak be kellett ezt vezetnie.


#31
Side_

Side_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 345 hozzászólás
Azt hol kéne megtalálnom?
Nézegettem a papírokat, de nem találtam benne. :(
"Van visszajelzés, tehát vagyok!"

#32
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Vázszám ?

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#33
Side_

Side_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 345 hozzászólás
Sráczok, segítsetek!!
Ellopták a bike-omat.

Terepmintás UMF, exr-pro telóval, hátul szürke LX tf, alivio hátsóváltó(láncfeszítõként, de be van kötve egy félig szétesett stx-rc karba), truva-hussefelt(rockguard) hajtókar+hussefelt pedál, ritchey kormány, hussefelt stucni, elsõfék kikötve (bovden se volt), de egy szürke ritchey.
Elsõkerék egy rhyno-lite, novatec vastag-gyorszáras aggyal, meg valami noname gumival. Hátsókerék single-wide, highrollerrel és szintén satag gyz-s novateccel. Markolat piros szélû (egyébként középen fekete) imbusszal leszedhetõ szarrákopott B+. Ülése elég keskeny, és hiányzik belõle 1-2 darabka.
Egyébként ami lehet, az fekete a bike-on (kivéve amire írtam, h szürke.)
Ja, nyeregcsõ kicsit kikezdte a hüvelyt, és ez rendesen látszik is a csövön, ha kivesszük. (Egyébként gyorszárral van betéve.)
Különleges ismertetõjele, hogy volt rajta egy szétvágott külsõ, ami az alsócsövet védte kavicsfelverõdés ellen (szóval vagy rajta van még, vagy feltûnõen jobb állapotban van az alja, mint a többi része.) - ezeken kívül:, hogy tekerés közben recseg a közepe, mint a kuwaélet. Ha meg csak gurul az ember, akkor semmi hangja.

Elvileg Pest megyében és BP-n lehet, de ha bárki bárhol látja, az szóljon! Thnx!
"Van visszajelzés, tehát vagyok!"

#34
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
skacok...stornó, a bicaj meglett! :D
sikerült felhajtani, még itt volt a városban
aki elvitte, vissza is adta, miután pár haver elment a lakására....


#35
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
ismét egy szomorú hír:
haveromnak ellopták a bicaját Szombathelyen, alig volt egy-két hónapos

a bicaj egy Kona Stuff, 15"-os, mattzöld színû, és Kona merev villa volt benne, na meg a gyári cuccok...
kép a bicajról:
http://www.konaworld...uff_300x4in.jpg

vázszám:
H2N09715

a srác teljesen kész, szal ha láttok ilyet, talán a váz szám alapján be lehet azonosítani, please szóljatok priviben, vagy mail:
mcclane_john@freemail.hu

#36
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 hozzászólás

szoval párat elhasználnak, szoval nem lehet egy ilyen izé olyan drága

Aha...... ;)

#37
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
yvorlpu: a National Geon szokott lenni, hogy az állatokba ilyen kis jeladot nyomatnak... krokiba,kigyoba,békába,madárba stb, szoval párat elhasználnak, szoval nem lehet egy ilyen izé olyan drága... megkéne tölük kérdeni, hogy tudnak e ilyet eladoba és mennyiért...? mert szerintem 100.000 böl szerintem simán kijön az az adovevö+ 10 ilyen kis izé... szoval egy 150 rugos vázra + villára megéri.... hát még ha egy 1 millásrol beszélünk

#38
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
lehet hogy ezt a mailt tobben is megkaptatok de azert bekopizom :

Sziasztok!

Egy szívességet szeretnék kérni tõletek! Tegnap este ellopták a barátomnak és nekem a biciklijeinket a Westend elõtt felállított kerékpártárolóból. A biztonsági kamerák felvették az esetet, de sajnos semmi használható információt nem lehet szerezni belõle. Illetve perverz módon többször is megcsodálhattuk, hogy milyen ügyesen viszik el a cangáinkat.


Szóval a szívesség amit kérni szeretnék tõletek, hogy ha látjátok a verdámat, akkor lehetõségeitekhez mérten intézkedjetek! Ez egy 24”-os kerékméretû Haro Cross BMX. Ilyen méretû biciklibõl nem sok van! A másik kerékpárról : Ez egy Trek VRX 300, elõl és hátul is teleszkópos Mountainbike, Rock Shox Yudy villával, tárcsafékekkel, láncfeszítõvel, meg ami kell. A váz színe metálzöld, a villa sárga.


A segítségeteket elõre is köszönöm!

erik

erik@zone.hu
06-209-571-716
06-1-464-58-44


#39
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Tõlem a "ritkaságnak" számító GT Tempestemet lopták el.
Ezüst RST teló,zöld-fekete váz.
Szerintem minden GT ritkaságnak számít,mert nagyon kevés van belõlük,fõleg,hogy már megszünt M.O-n a forgalmazása.

#40
yvorlpu

yvorlpu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 328 hozzászólás
Strombringer: attol én kikészültem voilna>>csaptam volna hisztui..
Amugy lehet hogy 2 honapja pont a Tabánban láttam a bringám csak merev villa volt benne s nem ismertem fel 100%ra..+gyalog voltam..s amire a megrázkodtatás elmult a faszi már nem volt sehol :-\

Amugy!!::Nem tudjátok lehet e kapni(persze megfizethetõ áron) valami nyomkövetõt,jeladot v. tudomisén mit amit mondjuk elrejthetek a brongán(pl,villanyakban)s mondjuk GPS-el utánna mindig tudnám hol van.Hmmmnem lenne rossz hogy a srác nál szépen kopognék,s megkérném mutassa meg a garázsát mert a mühldszerint otrt a gépem. ::)
Ehh>>vissza a földre.

csak drágák ezek a GPS ek..s szerintem nincs ilyen kütyü hozzájuk+lehet amugyse müködne.