Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Lopott?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
49 hozzászólás a témában

#41
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Én már láttam az ellopott bringámat, csak át volt festve a váz, de elég feltûnõ volt nekem, másnak nem lett volna az, csak az volt a baj, hohy kocsival mentünk másokkal, és nem bírtak megállni... :P

#42
yvorlpu

yvorlpu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 328 hozzászólás
Kösz kala!ugy legyen! ;)


#43
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Sztem egy Marin elég feltûnõ lesz annak,aki kicsit is konyít a bringákhoz...Úgyhogy 1x még tuti 1ütt leszel a gépeddel!

#44
yvorlpu

yvorlpu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 328 hozzászólás
Na végre 1 ilyen topic!!!
Sz.tem fõoldalon kéne 1 ilyet nyitni és Bringamárkánként kategoriákat létrehozni és bele lehetne tenni kitöl,mikor,mit loptak el!!!
ha már itt tartunk....:
nem ismer valaki 1
MARIN PineMountain szürke,sram 9.0 h.válto,váltokar,Sram 7.0 fékes,Sountur 92 (sárga)teleszkopos brinyot??me aza az ennyéém!!!Tavaly szeptemberben Lágymányosrol vitték el.kép a médiatárban van rola az yvorlpu ::)név alatt.
SOHA nem adom fel hogy ujra együtt lehessek vele!Szal ha valaki látta/látja esetleg valami Maratonon/versenyen...akkor iryon már!!



#45
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Esetleg full fekete a bringa? Váz, teló? Mert, ha igen akkor tavaly egy ilyet vittk el Gyapitól, még jópár jó cuccal együtt.

Vagy esetleg egy nagydarab, mondhatni túlsúlyos, magas srácé? Mert ilyen van és az nem lopott.

#46
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
plomi, szerintem se lehet lopott, ha ennyit kér érte! Annak idején az én bringám kb. 150,000-et ért és miután ellopták 30,000-ért adták el egy srácnak, aki persze marhára örült a vételnek!

#47
Mad002

Mad002

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás

Ha a gazdája valahol meglát vele,mondjuk versenyen valszeg a torkomnak ugrik egy ilyen bico miatt...


Már megbocsáss, de én nem ezért nem veszek lopott holmit (nem csak bicót, a c*g*n*októl paprikát se), hanem elvböl. Egy ilyen mocsok szemétládától mint a tolvaj a hideg vizet is sajnálom, nemhogy a pénzemet. Énbelölem ne éljen. Szvsz aki lopott cuccot vesz, az megérdemli, hogy az övét is ellopják...

Megj. egy 2001-es Polarisom van RC-LX(8-as), Deore felszereltséggel. Ezt csak azért írtam le, hogy lásd: Én sem vagyok egy milliomoscsemete, akinek mindegy, hogy mi mennyibe kerül.

Marrrradam tisztelettel: Mad


plomi! FASZA SRÁC VAGY, örülök, hogy léteznek ilyenek a földön :) :)

#48
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
ja meg még valami! kérdezd meg,hogy honnan van és mennyiböl rakta össze kb.
meg valahogy vedd észre rajta,hogy ért e vagy nem a bicokhoz, mert a legtöbb bicajos ember nem vesz lopott bico és nem lop föleg.

#49
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
én nem tudok ilyen lopott bikerol!
amugy szerintem ahhoz drágán adják,hogy lopott legyen... a haverom 80.000 rugo körül vette a vázat karcmentes állapotban, a telo viszont attol függ mikori... mert ha egy uj 2003-as akkor tuti normális ár érte,viszont ha régebbi,akkor már nem...

amugy engem is megtaláltak a jo emberek és nekem egy LOPOTT Cannondale-t akartak eladni a sportszigeten, állitolag N.o -bol van és ez a 3. tulaj vagy mi ... a váz alján a szám le volt flexelve meg hasonlok, xtr cuccok stb...
nagyon jo áron adta volna, de most egy lopott bicot venni?? ha a gazdája valahol meglát vele,mondjuk versenyen valszeg a torkomnak ugrik egy ilyen bico miatt...

#50
plomi

plomi

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok! A mi nap megkerestek engem egy nagyon jó vétellel(200.000.-). Mongoose NX 9.5+Boxxer, Avid tárcsafékek stb...Már láttam a kerékpárt.Csak szeretném tudni, hogy nem lopott-e a kerékpár.A "sráccal" napi kapcsolatban állok, megvan a száma is. Ha valaki felismerni véli a rég nem látott bicóját benne, írjon: plomi@freemail.hu Köszönöm!