Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Lopott?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
49 hozzászólás a témában

#1
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
A Citadel lakatokat az Abus gyártja, olcsóbb kategória mint az Abus, de garantáltan jó minõség, jó választás sztem. Mondjuk ha az Abus az XT, akkor a Citadel a Deore vagy az LX.

U-lakatot gyerekjáték, de zajos kinyitni. Én a láncos-lemezlakatos kombót ajánlom, a legvastagabbat. Citadelben ez olyan 4-5000 ft. Ha Abust veszel, annak nem csak polimer van a láncborításában (huzat), hanem kevlár is, így nehéz megkezdeni még a borítást is. Igaz, az már 10-12 ruppó.
Meguntam az aláírásom....

#2
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.638 hozzászólás
Szerintetek 1 U-lakat nagyobb elrettentés a tolvajnak ? Lehet kapni Citadell nevû U-lakatot, és az van ráírva, hogy "Designed by ABUS"
Vélemény ??
Marci

#3
szombati

szombati

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
2006. október 13-án 15és 17 óra között a Bp., VIII. ker. Luther 4-6 „A” épület 6. emeletérõl, a teraszról ELLOPTAK 2 DB kerékpárt.

Típus: Kelly’s QUARTZ(SZÜRKE) Kelly’s OXIGEN BLUE (KÉK)


VISSZAVÁSÁROLNÁM!!!!!!

Kérem, aki bármilyen információval tud segíteni a megtalálásban, jelentkezzen.

A becsületes nyomravezetõnek jutalmat adunk.

Szombati Gábor
Luther u. 4-6 VI. emelet 40.
Tel.: 06-30/445-3477
szombati.gabor@chello.hu

#4
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Kisnejemnek ellopták a Wheeler szity bicóját gyerekülésestõl,mindenestõl.
A rendõr szerint:ha meglátjuk értesítsük õket,MAJD VALAMIKOR kijönnek és visszaszolgáltatják.Na persze.,...
Én inkább arra kérnélek benneteket:járjatok nyitott szemmel,és üssétek bátran a rajta trónolót,majd értesítsetek engem,én is hagy üssek rajta vagy kettõt...Száradna le a keze!
http://pix.bikemag.h....77067&cat=1318
Itt van kép rólla,de bõvebben a galériában,ott részletes leírás is van.

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#5
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Ezt asszem ide

http://alleycat.hu/node/1442
When the day is through, all I want to do is slow down...

#6
TheDeath

TheDeath

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Egy Sárga Fejcsövü Fehér Vázú Cornix Felirattal Rendelkezõ Bringát Loptak El!
Cuccok: Xt Hátsó Váltó, Kék Rs Judy Xl, Deore Elsõ Váltó, Piros Wolf ülés, Magura Julie Elsõ Fék
Ha Bárki Lát Valamit Csörögjön 30/613-53-39-es Számon!!!!!!!!!!!!!!
Köszi
The Death
bringásdolgokszervezõje
www.sportolokegyesulete.hu

#7
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás

Sziasztok!

2006 Julius 7.-én pénteken az Újpesti Tesco kerékpár tárolójából a láncot elvágva ellopták a ...

Hoppá, most jutott eszembe, hogy talán kamera figyeli és rögzíti a táróló környékének képeit. meg kellene kérdezni az õröket hátha tudnak segíteni. Nyilván nem neked adják ki a felvételt de ha van ilyen akkor rendõrségi megkeresésre utána tudnak nézni ki látszik a felvételen. Esetle a nyilvántartásban is szerepel.

Legalább ilyen szinten nem ártana egy kis magán nyomozásba kezdeni.
Szóval szerintem érdeklõdj az õrségnél. Mondd el, hogyu ez történt és most gondoltál rá, hogy esetleg felvétel készülhetett a tárolóról. Még akár meglehet a felvétel ha egy hónapig tárolják a videót.

#8
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Ez olyan jól néz ki, a helyedben biztos nem hagytam volna magára.
Szerintem bevásárláshoz valami kopottas, látszólag rozzant gépet kellene használni.
Tudom utólag már könnyû gondolkodni de ezt írják itt minenhol az emberek már jóideje.

Aki ilyenre készül az erõcsípõvel akkusflexxel jár, mint láttam jómúltkor a piacon.
Ki volt téve egy bringa és az asztalon egy erõcsípõ.
Biztosan felhagyott a "munkával" a szaki és árulta a kelléket is.
..vagy szerzett jobbat.

Ha egy ilyent kint hagysz azt sajnos el is fogják vinni. Az a réteg aki ilyenre képes mindíg figyeli a "kínálatot".

#9
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Sziasztok!

2006 Julius 7.-én pénteken az Újpesti Tesco kerékpár tárolójából a láncot elvágva ellopták a 2004-es évjáratu KONA DAWG tipusú bringámat.Kérek mindenkit,hogy aki látta vagy eladásra kínálják neki,NE vegye meg hanem legyenszives mihamarabb értesítsen!!
Elõl a vázon egy no fear,hátul pedig a láncvillán egy rusty matrica található.
A képen látható bringa,csak annyiban különbözik a LOPOTT bringától hogy,abban elõl egy Manitou black van.
Sajnos a vázszámot majd csak hétfõn tudom meg!

http://www.xfactorne...k/dawg/dawg.jpg
http://www.xfactorne...erekparok/dawg/

Tel.:06 20 3 147-103 Kocsis Sándor

A nyomravezetõnek vagy megtalálonak jutalom!


hogy mukodjenek a dolgok

#10
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Feltöltöd bárhova a netre, pl. http://www.kepfeltoltes.hu ingynes képtárba.
Ott a legalul található "Direkt link a képhez:"... után következõ címet
bárhova bemásolhatod és így rátalunk a képre.

#11
GregorReti

GregorReti

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Most loptak el a ket bringankat (Bp. Julius 6): 1. Kettler Aluminium Touring (Ferfi) & 2. Canyon Kraft Aluminium (Noi bringa). Hova tudom a ketto bringa kepet posztolni (ha ne talan valakinek folajalnak, hogy vissza tudjam vasarolni)? Mi mast tudtok ajanlani mielott kimondjuk a vegleges "Good Bye-t"? email:generation2k@yahoo.com 30-594-0596 : (

#12
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
:mybad: ..hogy én erre nem gondoltam.
Amióta nem folyékony, egyfolytában.. :D

#13
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
Szolárium?

#14
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás

Kreol??Ez faji izé,azok nem is olyanok.

Neem, nem arra gondoltam hanem koratavasszal lesült a napon.
...igaz a napos idõ ebben az évben elég késõn kezdõdött.. akkor nem is tudom... :chin:
Nembaj, az vígasztal volt az is világosabb csak régen.

#15
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

bicska is csak azért van náluk hogy meg tudják védeni magukat az elnyomástol amiben szenvednek.

Az a szalonnázáshoz van!
Egyébként az én bringámat eltulajdonító hármasból csak másfél volt olyannak mondott.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#16
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
Kreol??Ez faji izé,azok nem is olyanok.
Igenis mind becsületes,bicska is csak azért van náluk hogy meg tudják védeni magukat az elnyomástol amiben szenvednek.:bell:
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#17
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Egy hónapja jártam kint a hétvégi verseny utcai piacon és egy kreol gyerek ott árulta egymás mellett a birngát és az erõcsípõt. Nem álltam meg szó nélkül, hogy "jó társítás". Nem igazán értékelte a beszólást, szerintem nagyon bele találhattam.

(nem néztem meg annyira milyen a gép mert ilyen fazonokkal nem foglalkozom)
Utólag bele gondolva, csinálhattam volna róla egy fotót csak úgy féltakarásból, itt hátha kiderült volna valami..
Majd ha legközelebb látok ilyent akkor nem hagyom ki (a fotót a 2 centis marokba illõ nagyfelbontásu kamerával).

#18
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Elloptak egy piros Giant XTC-t a III. kerületi Bojtár utcából! Hidrós fék. Többet nem tudok róla, mert nem az enyém volt, de figyeljetek a gyanúsan jó ajánlatra! Aki ilyet lát a környéken, az szóljon!!!
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#19
Side_

Side_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 345 hozzászólás
Körbeemaileztem a neten fellelhetõ BP-i boltok mindegyikének a dolgot (van ahol személyesen is voltam), majd holnap még járkálok kicsit a városban, szólok a bicós haveroknak - de ti is terjeszthetitek. Elég egyértelmûen körbeírtam a bicót, szóval ilyenbõl nincs még1 - hacsak nem építették át.
Mondjuk remélem nem áll neki az emberke szétszedni a kerekeket meg ilyesmi.
(Nemtom, ti láttatok már single-wide-ot vastag gyz-s novatec aggyal háccsókerékként? Sztem igencsak ritka...remélem.) Meg exr-pro-s umf-et is egyszer láttam öszesen, de tökmás felszereltséggel.
"Van visszajelzés, tehát vagyok!"

#20
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Nézz el a boltokba mindenképp!
Menj ki a dirtpályákra és nézelõdj! Van egy tippem: hogyha ilyen helyekre jársz, akkor valaki ott megirigyelte a gépedet és õ lopta el. Ja... és kérdezõsködj mindenkitõl, hátha....
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.