Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Veresegyház 4x pálya.Merre van?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
27 hozzászólás a témában

#21
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Mi tavaly voltunk nyáron utoljár, de a csóka már akkor mondta hogybe lesz építve! Na mindegy, majd lesz máshol! ::)

#22
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
zolléék voltak pár hete, akkor elvileg még megvolt, bár én is hallottam, hogy parcellázák, beépítik, etc.

#23
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
A kicsi veresi pálya megvan még? A 4x miatt szerintem nem érdemes lemenni mert sz*r!

#24
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nos, figyelj, mert nem mondom el mégegyszer, és úgysem fogod érteni, de nátha.

Tehát, leszállsz a vonatról - értelemszerûen Veresegyházán. Ha kocsival mész, akkor passz, nem segíthetek, hagyd el a topicot most! ;D
Szal, állomásról kimész, jobbos, mész a sínekkel párhuzamosan VÁC irányában egészen az átkelõig. Ott átkelsz, ez megint egy jobbost jelent. Haladsz tovább immár merõlegesen a símekre, amik elmaradnak mögötted. Jó ideig haladsz. Haladsz. Elhaladsz egy benzinkút mellett is. Majd lesz balra felfelé egy bekötõút. Ez akkoriban még erõsen épült, azóta lehet, hogy befejezték. Ezen mész felfelé, és eljutsz egy új házakkal teleépített részhez. Ott a toronyiránt-elvet követve jobbra-elõre haladsz az utcákban, míg el nem éred az erdõ szélét. Ha jól csináltad, akkor elvileg a pálya alján állsz. Ez nem sokat jelent, ugyanis a tavalyi versenyen is úgy nézett ki a pálya, mintha 3 nappal elõtte jelölték volna ki a nyomvonalát (és tényleg).

Egyébként szerintem nem érdemes odamenni, de ezt te tudod.

#25
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Bükk maratonon lesz, de szerintem, ha a Dh-Dual topikban megkérdezed, nem botoznak meg és nincs új topik. ;)

#26
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Akkor leírnád,hogy hol van veresegyházon a 4x pálya?
HOl van még 4x?
Néztem crosskovácsin,de ott csak DH meg CC-t láttam...

#27
Spaz

Spaz

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Hali !

Igen a pálya él még csak kicsit le van lakva :-\.
Térképet sajna nem tudok csak azt tudom hogyan kell odajutni.


üdv :
SpAz

#28
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Megvan még egyáltalán?Merre van?Térképet hol találok?
Most érdekelne a dolog,mert most kostolnék bele a 4x-be.
Nem találtam 4x-es témát....