Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Veresegyház 4x pálya.Merre van?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
27 hozzászólás a témában

#1
mumus

mumus

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Én tegnap voltam kinnt a DS pályán. Ahoz képest, h mióta nem volt rendberakva nagyon jó állapotban van, csak a 2 dirt van szétrohadva, de azok nagyon! Bár még így is ugrotta vki mert elég friss nyomok voltak rajta, és ez már nem az a méret amin csak úgy át lehet gurulni! Egyébként érdemes kimenni! Ui: Ha kell took feltenni pár képet meg videot (mármint a pályáról)!

#2
Spaz

Spaz

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás

GaBy :
Köszi a link-et meg a segitséget. :-* :-* :-* :-*

üdv:

SpAz 8)

#3
Gaby

Gaby

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Spaz:

Olvasd el a triálos fórumon a "triálpark épül" és a "versenyek, rendezvények" topicokat. ;)
Annál többet én sem tudok.

http://biketrialsfor...eb.hu/index.php

#4
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Látod, mennyivel jobb ez mint papírgyárban gürizni? Amúgy azért van ilyen zsír melóm, mert NAGYON értek hozzá :D

#5
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
naaa te nem doglok zolle?! jaa..rendszergizda vagy..akko gép meg minden ;D

#6
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Veresen a 4X-t még nem láttam, de a DS miatt érdemes lemenni. Ott meg lehet tanulni ugrálni, meg dõltkanyar, meg mittudomén, mindent amit akarsz. kb 1 hónpja voltam lenn spanokkal, és akkor tökjó állapotban volt a pálya. Szerintem nem igen fogják beépíteni egyhamar, de addigis ki kell használni!

A 4X-en 11 méteres ugratók vannak, meg ilyesmi, azon csak legurulni lehet, az meg nem geg...

#7
Spaz

Spaz

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Köszi :-*

Valami bövebb info? Nyitás nyitvatartás meg még is
hogy néz ki hány pálya stb. ja meg mekkora alapterület.


üdv :

SpAz

#8
Gaby

Gaby

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Az új bringapark Budapest, XI. Kõérberki úton épül, az olimpiai park mellett.
Tékép:
http://www.terkepcen....x=338&p3.y=521





#9
Spaz

Spaz

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Helloh !

Ki mit tud ;D arról a pályáról ami most fog nyilni valahol Bp-n vagy környékén? Egy Trial+dual pálya asszem... ???
Mert láttam egy szórólapot csak már nem emléxszem a helyre.

üdv :

SpAz

#10
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás

Kicsit off, de azért 4X: A www.bukkmaraton.hu helyett valami hülye kvízjáték lapja jön be. Nem tud valaki balami másik oldalt mutatni, ahol a 4x korcsoportok+nevezés+ilyesmik vannak? Ha a versenytopikban benne van, akkor egy oldalszámot tudna valaki dobni?

Köszi elõre!

Nekem rendesen bejön.

#11
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Kicsit off, de azért 4X: A www.bukkmaraton.hu helyett valami hülye kvízjáték lapja jön be. Nem tud valaki balami másik oldalt mutatni, ahol a 4x korcsoportok+nevezés+ilyesmik vannak? Ha a versenytopikban benne van, akkor egy oldalszámot tudna valaki dobni?

Köszi elõre!

#12
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
húúú,nekem ilyen télen volt.Elsõ hó,csukló törés egész télre.Pedig télen megy ám a snowboard+bike.

#13
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Nekem is ott gipszelték a karom, miután az orsó és a sing csont is eltört ;D

8 hét gipsz július-augusztus szptember eleje. Nagyon rulla volt :P

#14
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nah, csak, hogy tisztába tegyem a dolgokat: amit én magyaráztam, az a 4X, a régi DS pálya pedig a misszió mellett van. Homlokegyenest ellentétes irányban. Azért nem kell lebecsülni azt a pályát, mert "csak" DS. Nagyon jó kis gyakorlóhely. Olyan jó, hogy egy elnézett leérkezés után eltört a mammuth elöl, én meg mentem az Uzsokyba. :D

#15
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
hmm..ha valaki most kezd bele a 4x-be annak jó a régi pálya sztem ;D ;D
jobban nem is lehet elmondani mint Jorus tette...de ha megkerdezed merre van a misszió akkor azt mindenki tuggya, a pálya meg mellette van, és semmi baja ;) ;) elvileg már tavaly õsszel szzéééééjelbombááázták volna...de nem lett belõle semmi szal' aki csak most kezdi az egészet..irány Veres:)))) az új pályát meg lehetetlen elmagyarázni merre is van ;D ;D

#16
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás

Bükk maratonon lesz, de szerintem, ha a Dh-Dual topikban megkérdezed, nem botoznak meg és nincs új topik. ;)

Pénzbe kerül egy új topic létrehozása,vagy egyszerûen sajnálod tõlem? ;)

#17
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
ok

#18
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Maj' szólok ha kell jönni ásni!

#19
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
akkor hol van rendes 4x pálya?
Fellapoztam a Bikemagokat ,de nem találtam,csak a verest.Nagykováciban elvileg van,de én nem láttam.

#20
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Na jó. De hol? És kik? Vagy ti már tudtok olyanokat, amiket mi földi haéandók nem? :)